Siedmiu mężów Evelyn Hugo

Siedmiu mężów Evelyn Hugo Kategoria: Powieści i opowiadania Powieść. którą pokochały setki tysięcy Amerykanek! To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką. która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią artystki. Evelyn opowiada o tym. jak…

Published by admin in20 listopada 2018
Tagi: , ,

Siedmiu mężów Evelyn Hugo

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść. którą pokochały setki tysięcy Amerykanek!

To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką. która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią artystki. Evelyn opowiada o tym. jak wyrwała się z biedy i trafiła do wymarzonego świata kina. Sława. pieniądze. skandale i blask reflektorów… W Hollywood nikt nie jest bez grzechu. Dlaczego Evelyn ma za sobą aż siedem małżeństw? Kogo kochała naprawdę? Jej życie kryje tajemnice. które nigdy nie powinny trafić na pierwsze strony gazet.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów Marilyn Monroe i Audrey Hepburn! Gdyby Evelyn Hugo istniała naprawdę. byłaby ich najlepszą przyjaciółką albo… największą konkurentką.

 

Fascynująca powieść o mił

ISBN: 978-83-8087-949-2

Cena: 9999

978-83-8087-949-2: Rozdział 1. Esencjalista Część I. esencja Jak myślą esencjaliści? Rozdział 2. Wybierz. Niezachwiana potęga wyboru Rozdział 3. ROZPOZNAJ . Nieistotność praktycznie wszystkiego Rozdział 4. Zawrzyj kompromis. Który problem wolisz mieć? Część II. eksploracja Jak odróżnić wiele trywialnych rzeczy od kilku naprawdę ważnych? Rozdział 5. Ucieknij. Zalety bycia niedostępnym Rozdział 6. Patrz. Zobacz. co jest naprawdę ważne Rozdział 7. Baw się. Wykorzystaj mądrość dziecka. które jest w tobie Rozdział 8. …


Zaklinaczka dzieci. Jak rozwiązywać problemy wychowawcze

Kategoria: Poradniki

Najbardziej aktualne. wnikliwe i przystępne rady współczesnej Mary Poppins. najsławniejszej z amerykańskich niań

Tracy Hogg znana jest w Stanach Zjednoczonych z popularnych programów na temat skutecznego i pełnego miłości wychowania dzieci. Pomogła tysiącom rodzin w rozwiązaniu trudnych kwestii dotyczących ich brzdąców. Poznaj pomysły najznakomitszej Mamy. Babci i Niani — i zacznij mówić w tym samym języku. co Twoja pociecha.

Nie martw się. Płacz to nic innego. jak język niemowląt. pierwszy sposób. w jaki Twoje dziecko komunikuje się ze światem. Tak właśnie wyraża swoje potrzeby. uczucia i opinie. Kiedy to zrozumiesz i dostrzeżesz je takim. jakie naprawdę jest. ułatwi to jego wychowanie nawet długo po zakończeniu okresu niemowlęcego.

Zasięgnij opinii Tracy w kwestii ustalenia stałego planu dla Twojej rodziny. Poznaj wyjątkową osobowość swojego maluszka i dostosuj do niej wszystkie działania wychowawcze.

 • Zadaj sobie Dwanaście Istotnych Pytań. aby rozpoznać potencjalne problemy. i zastosuj Dwanaście Zasad Rozwiązywania Problemów – prostych technik pozwalających poradzić sobie w codziennych sytuacjach.
 • Spróbuj uniknąć skutków przypadkowego rodzicielstwa lub napraw je – to konsekwencje nieprzemyślanych zachowań rodziców. które często prowadzą do takich problemów. jak kłopoty ze snem. złe nawyki żywieniowe. lęk separacyjny i ataki wściekłości.
 • Bądź rodzicem PC – przytomnym i cierpliwym – który wie. jak rozpoznać najlepszy czas na nauczenie samodzielnego zasypiania. wprowadzanie butelki dzieciom karmionym piersią. uczenie samodzielnego załatwiania potrzeb fizjologicznych i radzenia sobie z innymi kwestiami rozwojowymi.
 • Powstrzymuj rozszalałe emocje i dbaj o zdrowie emocjonalne dziecka — warto posiąść umiejętność rozumienia emocji i radzenia sobie z nimi.

„Dziecko jest księgą. którą powinniśmy czytać i w której powinniśmy pisać.”

Peter Rosegger

Autor: Tracy Hogg. Melinda Blau

Cena: 39.90

Tracy Hogg. Melinda Blau: MP3


est zmiana nastawienia do życia. Dowiesz się. jak pielęgnować pewność siebie. entuzjazm i odwagę. Nauczysz się radzić sobie z niepowodzeniami i odbudowywać własne morale po porażce. Skorzystaj z zawartych tu praktycznych porad. by się przekonać. jak wspaniale jest decydować o swoim sukcesie i odnaleźć w życiu źródła satysfakcji. szczęścia i bogactwa!

Najważniejsze zagadnienia:

 • kształtowanie pewności siebie
 • wyznaczanie celów i planowanie
 • zarządzanie własnym wizerunkiem jako człowieka sukcesu
 • rozwijanie w sobie odwagi i pozytywnej motywacji
 • minimalizowanie ryzyka porażki i uczenie się na błędach

Wkładaj serce w to. co myślisz i robisz!

Kategoria: Autor

Dale Carnegie

ISBN: 978-83-283-5825-6

Cena: 39.90

978-83-283-5825-6: Przedmowa 5 Rozdział 1. Pewność siebie 11Rozdział 2. Szczery entuzjazm 25Rozdział 3. Realne cele 43Rozdział 4. My w


Horn na trawersie. Opowieści nie tylko żeglarskie

Kategoria: Literatura podróżnicza i przewodniki

Poznali się w górach. w dramatycznych okolicznościach. w efekcie których odmrożony Mario stracił palce i część nosa. Przyjaźń Polki i Rumuna przeniosła się na morze. Na małym. drewnianym jachcie opłynęli razem przylądek Horn. uznawany za żeglarski Everest. Relacją z tego rejsu jest ta książka. chociaż jej treść nie ogranicza się do żeglowania. Ta lektura to także okazja. by się dowiedzieć:

 • Jakie przywileje przysługują żeglarzom. którzy opłynęli najgroźniejszy z przylądków?
 • Dlaczego marynarze tatuowali sobie syreny i kotwice?
 • Kim była kobieta. która jako pierwsza opłynęła świat (w XVII wieku. w przebraniu mężczyzny)?
 • Co niezwykłego było w rejsach Magellana. Drake’a i Shackletona?
 • Czy pingwin może zakochać się w człowieku?
 • Co miał wspólnego Jan Paweł II z wiszącą na włosku wojną chilijsko-argentyńską?
 • Skąd się wzięły nazwy Ziemia Ognista i Patagonia?
 • Co się stało z Indianami. którzy niegdyś zamieszkiwali kraniec Ameryki Południowej?
 • Jak przyrządzać wodorosty wspomagające m.in. potencję seksualną?
 • Jakie mogą być skutki zderzenia z wielorybem?
 • Dlaczego żeglarze darzą szacunkiem albatrosy?

Zapraszamy do lektury wszystkich żeglarzy. podróżników i ciekawych świata!

Kolejną książkę Moniki czyta się jednym tchem. a pamiętać się ją będzie długo! To lektura obowiązkowa dla każdego. kto marzy o wielkiej przygodzie.

Waldemar Heflich.

redaktor naczelny magazynu „Żagle”

Horn na trawersie to wartosciowa pozycja pod wieloma wzgledami:
– dla mnie. który tam był. to podróz sentymentalna.
– dla tych. którzy sie tam wybieraja. to doskonały przewodnik.
– dla tych. którzy o tym marza – dowód. ze marzenia mozna spełnic.
– a dla pozostałych – bardzo interesujaca lektura.

Cezary Bartosiewicz.

Grotmaszt Bractwa Kaphornowców

Autor: Monika Witkowska

Cena: 39.90

Monika Witkowska: MP3przeznaczeni katarzyna grochola, genezis z ducha, tam gdzie spadaja anioly, bart d. ehrman, magiczne drzewo czerwone krzesło audiobook cały, mroczniej pdf, zalotnica niebieska, lego batman 2 xbox 360, alfabet urbana pdf, romanse pdf doci, trzy oblicza pożądania pdf, manuela gretkowska nago, haner sponsor pdf, chromosom 6, michalda, bruno schulz sklepy cynamonowe pdf…