Czym jest człowiek

Czym jest człowiek Kategoria: Powieści i opowiadania Wspaniały tom opowiadań będący zbiorowym portretem współczesnych mężczyzn. Dziewięciu różnych mężczyzn. Każdy z nich w podróży. każdy na innym etapie życiowej wędrówki. Każdy w obliczu tych samych istotnych pytań: czym jest życie? Jak czerpać z niego to. co najlepsze. a w końcu: jak być mężczyzną we współczesnym świecie?…

Published by admin in28 października 2018
Tagi: , , ,

Czym jest człowiek

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wspaniały tom opowiadań będący zbiorowym portretem współczesnych mężczyzn.

Dziewięciu różnych mężczyzn. Każdy z nich w podróży. każdy na innym etapie życiowej wędrówki. Każdy w obliczu tych samych istotnych pytań: czym jest życie? Jak czerpać z niego to. co najlepsze. a w końcu: jak być mężczyzną we współczesnym świecie? Dzięki takiej perspektywie oraz kunsztownej konstrukcji zbioru książkę brytyjskiego pisarza węgierskiego pochodzenia uznano za perełkę współczesnej prozy. obsypując ją nominacjami do najważniejszych nagród.

Autor: David Szalay

Cena: 17.90

David Szalay: MP3


Drowning Ground

Kategoria: Pozostałe

James Marrisons chilling debut. The Drowning Ground. will plunge readers into of the secrets. fears and lies of a small community. Perfect for fans of hit TV series Broadchurch and The Missing. DARK. GRIPPING AND UNEXPECTED LINWOOD BARCLAY *** A man is found dead near his home with a pitchfork through his neck. When DCI Guillermo Downes is called to the scene he realizes the victim is well known to him. A decade earlier. Downes made a promise to the families of two missing girls that he would find their daughters. Although cleared of any involvement. the dead man had been a suspect in their disappearance. And as the ripples from his death spread through the local community it happens to offer fresh hope that the detective might finally make good on his promise. But as Downes. tormented by his own troubled past. pursues the case alongside a new partner. Sergeant Graves. it soon becomes clear to them both that theres a darkness at the heart of t

Autor: Jędrzej Pasierski

Cena: 29.90

Jędrzej Pasierski: MP3


ierciedlają rozmowy ze współpracownikami z Blanchard Training and Development Inc.. a także stanowią odbicie doświadczeń autorów i pomysłów. którymi dzielili się z nimi menedżerowie. Ta książka zapoczątkowuje nowe myślenie o przywództwie sytuacyjnym – dlatego przemianowano je na Przywództwo Sytuacyjne II.

Po raz pierwszy autorzy. wraz z Paulem Herseyem. przedstawili przywództwo sytuacyjne jako teorię cyklu życia przywództwa. później obszernie opisali je w podręczniku Management of Organizational Behavior: Utilizing Human Resources. wydanym przez wydawnictwo Prentice Hall (obecnie dostępne jest już jego siódme wydanie). Od tego czasu przywództwa sytuacyjnego uczono zarówno menedżerów wszystkich stopni w większości firm z listy Fortune 500. jak i kierowników w wielu szybko rozwijających się organizacjach nastawionych na przedsiębiorczość.

***

Najbardziej efektywni menedżerowie wied

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jednominutowy Menedżer i przywództwo w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego® – prostego systemu. w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy. polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób. Dowiesz się z niej. dlaczego indywidualne dostosowywanie stylów kierowania do poszczególnych pracowników jest tak ważne. dlaczego warto wiedzieć. kiedy należy udzielać wskazówek. wspierać. a kiedy krytykować. oraz jak wybrać styl przywództwa najlepszy dla danej osoby. Dowiesz się także. jak konsekwentne stosowanie jednominutowych technik poprawi jakość zarządzania i przyczyni się do wzrostu motywacji wśród pracowników twojej firmy.

Ta godna uwagi. a zarazem łatwa w odbiorze książka zawiera podstawowe wiadomości i wskazówki na temat kreatywnego. spersonalizowanego przywództwa. dzięki

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 23.90

Katarzyna Bonda: MP3


Perswazyjny telemarketing. 65 narzędzi sprzedaży i obsługi klienta przez telefon do zastosowania od zaraz. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Skrzynka pełna udanych rozmów

„Dziękuję. nie jestem zainteresowany”. „Ten abonament to zwykłe złodziejstwo”. „U konkurencji jest taniej”. „To ja się jeszcze zastanowię”. Kiedy słyszysz te zdania podczas rozmowy telefonicznej. przeczuwasz szybki jej koniec. Co robisz? Poddajesz się? Zadajesz niewłaściwe pytania? Nerwowo żonglujesz rabatami? A może wdajesz się w słowne przepychanki? To typowe błędy działającego spontanicznie telemarketera. Niestety. nie tylko powodują one utratę klienta. ale przede wszystkim mocno obniżają skuteczność pracy. A przecież to wyniki decydują o stanie Twojego konta bankowego.

Najwyższy czas coś z tym zrobić. Teraz. Właśnie tak powinno się wprowadzać zmiany w praktyce telemarketingowej – od ręki. z marszu. najlepiej dziś. by już jutro poczuć poprawę. W teorii brzmi to dobrze. ale co z praktyką? W praktyce także nie będzie trudno. jeśli tylko sięgniesz po tę książkę. Skorzystaj z doświadczeń Bartłomieja Stolarczyka. trenera i coacha telemarketerów. który o tym fachu wie tak dużo. że stworzył swoistą skrzynkę narzędziową. Jego narzędzia przydadzą Ci się na pewno. niezależnie od tego. czy telefon służy Ci do sprzedaży czy do obsługi klienta. Będą skuteczne w rękach telemarketerów pracujących z klientami indywidualnymi i tych działających w sektorze B2B. Pomogą także operatorom help desku. doradcom technicznym i konsultantom obsługi klienta w biznesie czy sektorze publicznym.

* Drugie wydanie książki poszerzono o zagadnienia. które sam autor i Czytelnicy pierwszego wydania uznali za warte rozwinięcia i uzupełnienia.

Bartłomiej Stolarczyk skupia się na najistotniejszych aspektach sprzedaży telefonicznej. przedstawia proste i skuteczne narzędzia. które odnoszą się do naszych realiów biznesowych. Analizuje wiele codziennych sytuacji z pracy telemarketera i pokazuje. jak wykorzystać je w taki sposób. aby jego praca była jak najefektywniejsza. W żadnej innej książce nie znalazłem tak użytecznego opisu radzenia sobie z trudnym klientem i propozycji wyjścia z kłopotliwych sytuacji oraz przykładów rozmów z klientami odnoszących się do tak różnych branż i grup klientów.

Marcin Piotrowski. menedżer działu sprzedaży. Nowoczesna Firma SA. www.nf.pl

Sprzedawcy pracujący w naszej firmie od lat swoje sukcesy budują. korzystając ze wskazówek zawartych w tej książce. To lektura obowiązkowa dla każdej osoby podejmującej kontakt telefoniczny z klientem. Znakomite narzędzie służące do podniesienia efektywności. a tym samym do zwiększenia sprzedaży. Gorąco polecam!

Maciej Dąbrowski. kierownik działu sprzedaży. księgarnia i hurtownia Taniej Książki – Księgarnia Tuliszków. www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Książka prezentuje kompleksowe ujęcie zagadnienia sprzedaży przez telefon. To także niezwykle wartościowe źródło wiedzy. zarówno dla debiutantów. jak i weteranów działów sprzedaży. Obowiązkowa pozycja dla każdego. kto zajmuje się kontaktami z klientem.

Michał Zdybel. OrtoFan. www.ortofan.pl

Kilka lat temu w moje ręce wpadło pierwsze wydanie książki Perswazyjny telemarketing Bartłomieja Stolarczyka. Byłem pod wielkim wrażeniem. jak wiele wartościowej wiedzy ona zawiera. Wtedy też poprosiłem Bartka. by przeprowadził szkolenie w naszej firmie. To było wyjątkowe doświadczenie dla całego zespołu. Wiedza zawarta w tej publikacji jest ponadczasowa. Niech najlepszą rekomendacją do zapoznania się z tą książką będzie fakt. iż obecni liderzy sprzedaży w naszej organizacji po dziś dzień trzymają na biurku swój egzemplarz Perswazyjnego telemarketingu. czerpiąc z niego wiedzę i motywację do dalszej pracy. Jako dyrektor działu sprzedaży telefonicznej mogę z czystym sumieniem polecić tę książkę osobom. których kariera zawodowa jest związana z handlem przez telefon. Na pewno się nie zawiedziecie. a umiejętności. jakie zyskacie. pomogą Wam osiągnąć najambitniejsze cele.

Adam Bieluczyk. dyrektor sprzedaży. Grupa Biznes Polska. www.gbp.pl

Pragniesz spróbować swoich sił w obsłudze klienta przez telefon? Jako mapę pozwalającą dotrzeć do celu polecam Ci książkę Perswazyjny telemarketing. Książka napisana jest dla „sportowców” nieustających w ciągłej walce o zwycięstwo. które oznacza dla nich bycie mistrzem w rozumieniu potrzeb i rozwiązywaniu problemów innych. Mistrz. leader. zwycięzca – to perswazyjny telemarketer. czyli po prostu osoba. która doskonale rozumie. po co wykonuje swój zawód. i zawsze jest po drugiej stronie słuchawki. kiedy potrzebują jej inni. Dzięki zawartym w książce poradom uświadomisz sobie. które z Twoich cech mogą być przydatne w pracy telemarketera. a które mogą Ci ją utrudniać. Ta wiedza już na starcie pozwoli Ci oszacować Twoje umiejętności i wyposaży Cię w narzędzia niezbędne do walki o mistrzostwo.

Czas odnieść sukces! Perswazyjny telemarketing to Twoja mapa z bardzo dobrze opisaną legendą. Polecam.

Maria Sznuk-Olewczyńska – współzałożycielka Centrum Informacji o Ochronie Własności Przemysłowej i zastępca dyrektora w departamencie zgłoszeń w Urzędzie Patentowym RP. www.uprp.pl

Informację o drugim wydaniu książki Perswazyjny telemarketing przyjąłem z dystansem. Pierwsze wydanie wydawało mi się kompletne i wyczerpujące wszystkie aspekty sprzedaży przez telefon. Jak bardzo się myliłem. przekonałem się już po przeczytaniu kilkunastu stron. Notatki. podkreślenia. zapiski. które zacząłem robić. pochłonęły mnie całkowicie. Kolejne rozdziały uzmysłowiły mi. jak wiele pracy ja i zespół powinniśmy jeszcze wykonać. aby przestać być „ślepą kurą”. Zarówno tę. jak i poprzednie książki Bartłomieja Stolarczyka cechuje prosty i zrozumiały język. dzięki czemu czyta się z przyjemnością. Drugie wydanie pozwoliło mi odświeżyć spojrzenie na niektóre aspekty sprzedaży telefonicznej w firmie.

Książka jest zbiorem gotowych rozwiązań i może służyć jako instrukcja dla nowego pracownika oraz – co bardzo ważne dla mnie – pogłębiać wiedzę doświadczonych handlowców. Jest również idealnym narzędziem szkoleniowym. gdyż każdy rozdział to osobny temat do rozważań i analiz. dzięki którym można uczyć się dobrych nawyków sprzedażowych i doprowadzić do tego. by rozmowy były perfekcyjne.

Każda strona i każdy rozdział przekonują. jak przyjemna i satysfakcjonująca może być praca sprzedawcy przez telefon. kiedy zastosujemy kilka prostych i czytelnych zasad.
Jednak najważniejszą wartością tej książki jest dla mnie bardzo etyczne i przejrzyste podejście do sprzedaży telefonicznej. Książka ta pozwala mi sięgnąć po konkretne przykłady. by w prosty sposób wyjaśnić handlowcom różnice między perswazją i manipulacją. Podsumowując – jest to kompendium wiedzy i praktycznych zasad sprzedaży telefonicznej. przydatne dla szefów oraz zarówno nowych. jak i już doświadczonych sprzedawców.

Polecam

Sebastian Ząbek. GJC Inter Media Sp. z o.o.. organizator targów RemaDays. www.gjc.pl

Autor: Bartłomiej Stolarczyk

Cena: 39.90

Bartłomiej Stolarczyk: MP3


Workhouse Girl

Kategoria: Pozostałe

Circumstances force eight-year-old Sarah and her widowed mother to enter the notorious St Giles and St George’s Workhouse. When her mother dies in childbirth. the independent-minded Sarah falls foul of the workhouse master. Trigg and his cruel wife.Sarah’s ordeal seems to be over when a sugar mill owner takes her into his home. But her wealthy benefactor reports Trigg and his wife. And blaming Sarah for their misfortune. in a fit of revenge. the couple decide to take the law into their own hands.

Autor: Dilly Court

Cena: 49.90

Dilly Court: MP3


Historia wilków

Kategoria: Powieści i opowiadania

Dorastanie może być trudne i bolesne. zwłaszcza w świecie. który z każdej strony odrzuca młodego człowieka. Co by było. gdyby czternastoletnia Madeline zwana Lindą wychowała się w normalnej rodzinie. dobrze znała swoich rodziców i miała pewność. że jest dla nich najważniejsza na świecie? A gdyby w szkole znalazła bratnią duszę wśród rówieśników i mądrego mentora wśród nauczycieli? Wreszcie. co by było. gdyby do domu po drugiej stronie jeziora wprowadziła się zwykła rodzina?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania muszą pozostać nieoczywiste. Rodzice dziewczyny. buntując się przeciw systemowi. wychowywali ją w komunie. lecz nie poświęcili jej wystarczająco dużo uwagi i uczuć. Rówieśnicy w szkole konsekwentnie Lindę odrzucali i dręczyli w nieprzyjemny sposób. Kiedy więc w domu po drugiej stronie jeziora zamieszkali nowi sąsiedzi. którzy od początku okazali jej sympatię i akceptację. Linda poczuła się. jakby od zawsze była jedną z nich. Wkrótce zaczęła opiekować się ich synkiem – czteroletnim Paulem. Gdy dziewczyna zapragnęła utwierdzić się w przekonaniu. że nareszcie znalazła swoje miejsce. okazało się. że musi zmierzyć się z czymś mocno osobliwym. stanąć twarz w twarz z tajemnicą i dokonać wyboru. którego konsekwencje będą dla niej nie do przewidzenia.

Powieść Historia wilków znalazła się w finałowej szóstce Nagrody Bookera 2017. czyli najbardziej prestiżowej nagrodzie literackiej w Wielkiej Brytanii. Ta z pozoru prosta historia rozwija się w wiele różnych wątków. opisanych oszczędnym. precyzyjnym językiem. To opowieść. która toczy się spokojnym biegiem nizinnej rzeki. niepokojąco wciąga. wytrąca z równowagi i pozostawia w stanie emocjonalnego niedosytu. Czytając ją. dowiesz się. jak na życie dorosłej kobiety wpływają nie do końca świadome wybory. których dokonywała jako odtrącona nastolatka. Wystarczy jeden rok. aby wszystko zmieniło się – nieodwracalnie…

Najważniejsze słowa pozostaną niewypowiedziane.

 

„Nigdy jeszcze nie spotkałem się z pierwszą powieścią. która byłaby tak wyborna. poetycka. złożona i rozdzierająco piękna.”

T. C. Boyle. autor The Harder They Come

„Nie sposób się oderwać. Historia wilków naprawdę się wyróżnia.”

„Sunday Telegraph”

„Pisarstwo Fridlund jest tak żywe… Pozwala odczuć opisywane miejsca w niezwykły sposób.”

„Daily Mail”

 

 

Olga Kowalska. Wielki Buk:  „Historia wilków” to opowieść diabelnie niepokojąca. drażniąca niemal wszystkie nerwy

 

Krótka Przerwa:  „Historia wilków” najlepszą książką pierwszego półrocza 2019

 

Marcin Okoniewski. Okoń w sieci: „Historia wilków” ma skłaniać do refleksji. Rzeczy niewypowiedziane niepokoją nas najbardziej

 

Autor: Emily Fridlund

Cena: 23.90

Emily Fridlund: MP3


ierciedlają rozmowy ze współpracownikami z Blanchard Training and Development Inc.. a także stanowią odbicie doświadczeń autorów i pomysłów. którymi dzielili się z nimi menedżerowie. Ta książka zapoczątkowuje nowe myślenie o przywództwie sytuacyjnym – dlatego przemianowano je na Przywództwo Sytuacyjne II.

Po raz pierwszy autorzy. wraz z Paulem Herseyem. przedstawili przywództwo sytuacyjne jako teorię cyklu życia przywództwa. później obszernie opisali je w podręczniku Management of Organizational Behavior: Utilizing Human Resources. wydanym przez wydawnictwo Prentice Hall (obecnie dostępne jest już jego siódme wydanie). Od tego czasu przywództwa sytuacyjnego uczono zarówno menedżerów wszystkich stopni w większości firm z listy Fortune 500. jak i kierowników w wielu szybko rozwijających się organizacjach nastawionych na przedsiębiorczość.

***

Najbardziej efektywni menedżerowie wied

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jednominutowy Menedżer i przywództwo w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego® – prostego systemu. w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy. polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób. Dowiesz się z niej. dlaczego indywidualne dostosowywanie stylów kierowania do poszczególnych pracowników jest tak ważne. dlaczego warto wiedzieć. kiedy należy udzielać wskazówek. wspierać. a kiedy krytykować. oraz jak wybrać styl przywództwa najlepszy dla danej osoby. Dowiesz się także. jak konsekwentne stosowanie jednominutowych technik poprawi jakość zarządzania i przyczyni się do wzrostu motywacji wśród pracowników twojej firmy.

Ta godna uwagi. a zarazem łatwa w odbiorze książka zawiera podstawowe wiadomości i wskazówki na temat kreatywnego. spersonalizowanego przywództwa. dzięki

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 23.90

Katarzyna Bonda: MP3


Kategoria: Fragment

303414

16.90: 1

Cena:

1:


Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest

Kategoria: Historia i literatura faktu

Konsekwencja jest matką sukcesu

Everest. Czomolungma. Góra gór. Jest jak magnes. Piękna. intrygująca. dumna i niebezpieczna. Rozpala wyobraźnię niejednego wspinacza – bo któż nie chciałby wejść na Dach Świata? I choć Everest bez wątpienia jest magiczny. stał się też kołem zamachowym potężnego biznesu. Każdego roku wydaje się setki pozwoleń na wejście na szczyt. a ci. którzy pragną zmierzyć się z Czomolungmą. muszą zapłacić za wyprawę niewyobrażalne pieniądze.

Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to książka czasem zabawna. czasem wzruszająca. ale przede wszystkim szczera i wciągająca bez reszty. O tym. jak urzeczywistnić z pozoru nierealne plany. gdy jest się mamą nastolatka i pracuje się na etacie. I o tym. jak przygotować się fizycznie. logistycznie. psychicznie i finansowo do tego. by zmierzyć się z najwyższą. najtrudniejszą i najbardziej kosztowną górą świata. W strefie śmierci bowiem wszystko robi się źle. Źle się oddycha. chodzi. trawi. a ryzyko. ból. tęsknota za bliskimi i przekraczanie granic własnych możliwości to tylko niektóre składniki wysokogórskiej wyprawy. Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to opowieść o wielkiej pasji. podejmowaniu wyzwań. inspirowaniu do spełniania marzeń i niepoddawaniu się przeciwnościom losu. A przede wszystkim o tym. że pod żadnym pozorem nie wolno rezygnować z dziecięcych pragnień.

O książce w mediach:

Biwak z Bogumiłą „Miłką” Raulin >>

Naukowcy potwierdzają – kobiety żyją dłużej >>

Książka Miłki Raulin o Mount Evereście >>

Miłka Raulin i Everest. który obdarzył ją życzliwością >>

Niedoszła pilotka. podróżniczka. alpinistka. najmłodsza Polka. która zdobyła Koronę Ziemi. Poznajcie Miłkę >>

Autor: Miłka Raulin

Cena: 39.90

Miłka Raulin: MP3karen kingston, słowa światłości audiobook, grzeszni arogant pdf, feliks kres księga całości, seks w prl, cień zwycięstwa, seksowny kłamca pdf, judenjagd pdf, prezes i spółki. imperium jarosława kaczyńskiego, fantasy, sylvia day tylko cross pdf, łabędzi śpiew znaczenie, maciej świerkocki, pan światła, mróz seria chyłka, zapiski oficera armii czerwonej audiobook, randka pod jemiołą, narzeczony do wynajęcia, half life 2 poradnik, audiobook kuba wojewódzki, mój własny charakter pisma, alfabet mafii tvn, aronson psychologia społeczna serce i umysł, kroniki akaszy pdf, człowiek który chciał wszystko wiedzieć, mrok kamienna góra…