s.

s. Kategoria: Autor Paul Noble ISBN: Cena: 9999 : Angielski – Konwersacje dla zaawansowanych Kategoria: Nauka języków Audio Kurs Angielski Konwersacje dla zaawansowanych uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Kurs przeznaczony jest dla osób znających język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym. które chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany wszystkim…

Published by admin in16 października 2018
Tagi: , , , ,

s.

Kategoria: Autor

Paul Noble

ISBN:

Cena: 9999

:


Angielski – Konwersacje dla zaawansowanych

Kategoria: Nauka języków

Audio Kurs Angielski Konwersacje dla zaawansowanych uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Kurs przeznaczony jest dla osób znających język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym. które chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany wszystkim przygotowującym się do egzaminów ustnych (m.in. do matury na poziomie rozszerzonym lub do CAE). a także dla tych. którzy muszą posługiwać się zaawansowanym językiem angielskim. np. w pracy.

Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów. naukę zaawansowanych słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów to praktyczne. życiowe sytuacje. m.in. szukam mieszkania. zakupy przez Internet. spotkanie w klubie. konto w banku. a także zagadnienia związane z pracą czy studiami.

E-book zawiera pełny zapis nagrań i tłumaczenia na język polski. W każdej z

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 7.90

Opracowanie zbiorowe: MP3


Jajecznica na deszczówce

Kategoria: Pozostałe

 

W Giżycku spotykają się wcześniej nieznające się nastolatki. Dla każdego z nich wakacyjny wyjazd oznacza coś innego – przykry obowiązek. długo oczekiwaną okazję. by się wyszaleć. lub dwa tygodnie spokoju od nadopiekuńczych rodziców. W grupie szybko wyróżniają się takie indywidualności. jak Wanda. Szprycha. Klema czy Marita. a spośród chłopaków Kajtek. Maks. Zyga. Franek.

Szprycha i Zyga zakładają się w pewnej honorowej sprawie. a ich zwolennicy pomagają im zakład wygrać. wykonując różne ryzykowne zadania. Kto okaże się zwycięzcą? O tym opowie ta pełna humoru powieść wakacyjna. której akcja obfituje w zaskakujące sytuacje. dramatyczne sceny i niesamowite nocne eskapady.

Autor: Agata Mańczyk

Cena: 23.86

Agata Mańczyk: MP3


2. Czy Egill. zaginiony nastolatek. to ofiara numer 1? A może to ktoś inny wciąż czeka. by go odnaleźć? Rozpoczyna się walka z czasem. której finału nie spodziewa się chyba nikt…

„Mocna i trzymająca w napięciu powieść o ponurym zjawisku społecznym”. Sunday Times

Kategoria: Autor

Yrsa Sigurdardóttir

ISBN: 978-83-66512-80-1

Cena: 9999

978-83-66512-80-1:


kim nacieszyć – opowiadają w książce jej bliscy.

„Długo nie zgadzałam się na tę publikację. wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu. który ukazał się w «Wysokich Obcasach». Po raz pierwszy pomyślałam wtedy. że może warto. by ludzie. którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani. jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach. ale prawdziwy. Taki. który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka” – mówi Krystyna Przybylska. matka aktorki.

„Ania” to pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Jej autorami są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki – dziennikarze trójmiejskiej „Gazety Wyborczej”. Ksi

Kategoria: Biografie i dzienniki

Ania Przybylska. przed kamerą bardziej naturalna od szkolonych aktorek. utożsamiała „polski sen lat 90.” – była idealną dziewczyną z sąsiedztwa. która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Została „Królową Serc” w kraju. w którym ludzie sukcesu – zwłaszcza „piękni i młodzi” – nigdy nie mają łatwo.
Była sympatyczną Marylką ze „Złotopolskich”. ale też dziewczyną z rozkładówki „Playboya”. Raz mówiła. że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem. innym razem – że na pierwszym miejscu jest rodzina. Długo nie miała szczęścia w miłości. lecz ciągle była zakochana.
Spieszyła się momentami tak. jakby czuła. że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała. że szybko musi zawierać związek. zakładać rodzinę. urodzić dzieci. by zdążyć się jeszcze tym wszyst

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 21.29

Ewa Cielesz: MP3


Kopciuszek w Singapurze

Kategoria: Powieści i opowiadania

Tuż przed trzydziestką Adrianna Drzyńska traci stabliną pracę. Nieco inaczej wyobrażała sobie zmianę przedrostka. ale może nie będzie tak źle? Jeśli zmiany. to teraz! Gdy w prezencie urodzinowym otrzymuje bilet do Singapuru. nie waha się ani chwili. Zabiera oszczędności. aparat fotograficzny i rusza w podróż. Chwyta los. a ten odpłaca jej się najbardziej szaloną przygodą życia. Na miejscu zaprzyjaźnia się z Ann-Marie. Australijką. która przygarnia ją pod swój dach. Poznaje egzotyczne smaki. zapachy i kulturę tak odmienną od tego. co znała do tej pory. Pewnego dnia na jej drodze pojawia się piekielnie przystojny Lee. Za sprawą serii pomyłek kobieta trafia do ekskluzywnego świata wielkiej mody. Jak poradzi sobie z nowymi wyzwaniami? Czy wykorzysta szansę. którą rzucił jej los?

 

Monika Hołyk-Arora (ur. 1980-) – polska pisarka. Pochodzi z Lublina. Jest absolwentką kulturoznawstwa n

ISBN: 978-83-272-6821-1

Cena: 9999

978-83-272-6821-1:w kajdankach miłości, nie otwieraj oczu pl, dobry omen pratchett, jozef baka, katarzyna parr mężowie, odtwarzacze audiobooków, jasna noc, peter watts rozgwiazda, 8 sezon gry o tron kiedy, księgowy mafii, szarzyński sonet iv, gale igrzyska śmierci, biologia na czasie ćwiczenia, ewangelia według jezusa chrystusa, michalak pisarka, gramatyka języka polskiego szkoła podstawowa pdf, flavia borawska, kichuś majstra lepigliny…