Słuchowiska Kraina Uważności

Słuchowiska Kraina Uważności Kategoria: Pozostałe Słuchowiska Kraina Uważności. Uważność i dzieci – czy to da się połączyć? Oczywiście! Przenieś się wspólnie z dzieckiem do Krainy Uważności – spokojnego miejsca. w którym można się zatrzymać. wyciszyć. posłuchać potrzeb swojego ciała i zadbać o emocje.Warto rozwijać uważność. gdyż pomaga ona lepiej poznać i zrozumieć siebie. a także…

Published by admin in10 października 2018
Tagi: , , , , , , ,

Słuchowiska Kraina Uważności

Kategoria: Pozostałe

Słuchowiska Kraina Uważności.


Uważność i dzieci – czy to da się połączyć? Oczywiście!

Przenieś się wspólnie z dzieckiem do Krainy Uważności – spokojnego miejsca. w którym można się zatrzymać. wyciszyć. posłuchać potrzeb swojego ciała i zadbać o emocje.
Warto rozwijać uważność. gdyż pomaga ona lepiej poznać i zrozumieć siebie. a także skuteczniej radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Włączając słuchowiska. krok po kroku nauczycie się uważniejszego życia. Już w trakcie odtwarzania nagrań będziecie mogli ćwiczyć konkretne techniki! Siedem historii opowiada o przygodach zwierzątek z Krainy Uważności. które zmagają się z trudnymi. tak częstymi dla dzieci doświadczeniami: złością. strachem. nudą. rywalizacją. brakiem wiary w siebie czy problemami z komunikacją.

Słuchowiska te to też istna uczta dla uszu! Wsłuchajcie się w różnorodność głosów. muzykę czy kojące dźwięki natury i poczujcie się jak prawdziwi bohaterowie Krainy Uważności.

Autor: Daniel Moszczyński. Agnieszka Pawłowska

Cena: 19.90

Daniel Moszczyński. Agnieszka Pawłowska: MP3


0

Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:


milionów dolarów. W głównych rolach zagrali Meryl Streep. Anne Hathaway. Emily Blunt oraz Stanley Tucci.

 

Kategoria: Autor

Lauren Weisberger

ISBN: 978-83-6578-198-7

Cena: 9999

978-83-6578-198-7:nowy wspaniały świat pdf, dom milionera, arduino dla początkujących pdf, jestem nieletnią żoną pdf, emilia szelest, .mobi, oto jest kasia pdf, jeszcze będzie przepięknie olejnik, zerwa audiobook, otchłań bez snów, anna rogulska, proces franz kafka pdf, katarzyna michalak zemsta pdf, cięcie pdf, michał kuźmiński, jak napisać wywiad, tomasz białkowski rausz, opowiadania kołymskie pdf, maska lem…