Klasyka dla dzieci. Duma i uprzedzenie

Klasyka dla dzieci. Duma i uprzedzenie Kategoria: Literatura młodzieżowa   Klasyczna książka Jane Austen w adaptacji dla dzieci. Pani Bennet bardzo pragnie znaleźć bogatych mężów dla swoich córek. więc przybycie nowego czarującego sąsiada ogromnie ją cieszy. Niestety. przyjaciel. którego ów sąsiad ze sobą przyprowadza. nie jest już tak mile widziany. Pan Darcy zdaje się mieć…

Published by admin in3 października 2018
Tagi: , , , , , ,

Klasyka dla dzieci. Duma i uprzedzenie

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Klasyczna książka Jane Austen w adaptacji dla dzieci.

Pani Bennet bardzo pragnie znaleźć bogatych mężów dla swoich córek. więc przybycie nowego czarującego sąsiada ogromnie ją cieszy. Niestety. przyjaciel. którego ów sąsiad ze sobą przyprowadza. nie jest już tak mile widziany. Pan Darcy zdaje się mieć więcej dumy niż pieniędzy. Nikt go nie lubi – a już z pewnością nie Elżbieta Bennet. Jednak nie każdy jest tym. za kogo się podaje. a miłość może zmienić wszystko.

 

Autor: Jane Austen

Cena: 17.90

Jane Austen: MP3


ywać oferty. propozycji handlowej albo prezentacji bez uprzedniego przeczytania tej książki.
Kay Koplovitz. założycielka USA Networks. prezes Springboard Enterprises

W dzisiejszym świecie biznesu. w którym obserwujemy coraz mniej zaangażowania. techniki zwiększania zaangażowania pracowników i klientów poprzez koncentrację na ich potrzebach i priorytetach w pierwszej kolejności (…) to obowiązkowe narzędzia każdego lidera.
Marshall Goldsmith. autor książki Pozytywne nastawienie. jeden z 50 największych myślicieli biznesowych świata wg magazynu „Thinkers”

Wystarczyło dziesięć sekund przeglądania tej książki. bym dał się wciągnąć przykuwającym uwagę historiom opowiadanym przez Sam. To najbardziej praktyczna. inspirująca i dająca się wykorzystać w życiu(!) książka. jaką kiedykolwiek widziałem n

Kategoria: Ekonomia i biznes

 

Jak tworzyć intrygujące treści? Jak przyciągać uwagę konsumentów do produktu czy współpracowników do pomysłu? Co można zro­bić. by budować prawdziwe więzi z ludźmi w kulturze braku cierpliwości i wyobcowania?

Twitter pozwala na wpisy o maksymalnej długości 140 znaków. Snapchat daje maksymalnie osiem sekund. Prezentacje TED to osiemnaście minut. Wpisy na blogu Setha Godina. guru marketingu. niemal nigdy nie są dłuższe niż 200 słów.

Według magazynu „Fast Company” jedna osoba na cztery rezygnuje z przeglądania strony internetowej. jeśli jej treść ładuje się dłużej niż cztery sekundy. Mamy do czynienia z prawdziwą epidemią braku cierpliwości. a jednocześnie cierpimy na alienację i niedobór uwagi. Na szczęście są sposoby pozwalające pokonać chroniczne rozproszenie uwagi odbiorców.

ISBN: 978-83-287-1512-7

Cena: 9999

978-83-287-1512-7:


Kategoria: 9999

:

Cena:

:


Zabójczy kusiciel. Tom 4

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy. by nie stoczyły się na dno. W Denver. w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków. nie może narzekać na brak podopiecznych.

Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych członków zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Seksowny jak diabli. rdzenny Amerykanin. którego znakiem rozpoznawczym są muskularny tors i zawadiacki uśmieszek. cieszy się nieustającym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Jules ma na pieńku z bossami przestępczego półświatka. ale Vance stawia sobie za punkt honoru. żeby nie spotkało jej nic złego – zwłaszcza że dzieciaki. z którymi Jules pracuje. przypominają Vance’owi jego własne dzieciństwo. I choć dziewczyna potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo i wie. jak radzić sobie z typami spod ciemnej gwiazdy. to nie pogardzi towarzystwem długowłosego przystojniaka. Tym bardziej. że ją i Vance’a – w myśl powiedzenia. że przeciwieństwa się przyciągają – łączy niewytłumaczalnie silna chemia. Co prawda takich jak on. którzy w relacjach z kobietami wyznają zasadę: „zdobyć. zaliczyć. porzucić”. Jules woli trzymać na dystans. to jednak Vance przez lata przyzwyczaił się. że od życia zawsze dostaje to. czego chce. Czy tym razem będzie tak samo?

„Kristen Ashley wie. jak rozpalić zmysły czytelniczek. Fankom gorących historii zapewnia szybsze bicie serca i podwyższoną temperaturę”
Kinga Litkowiec. autorka bestsellerów „Nie mój dług” oraz „Nowy układ”

„Pasja. humor. niepokój. dramat i męscy bohaterowie. których pragniesz mieć w swoim życiu. To właśnie znak rozpoznawczy Kristen Ashley. w twórczości której jestem nieodwołalnie zakochana!”
Edyta Giersz. instagram.com/motheroftworeads

„Miłosne perypetie szalonych. pełnych pasji bohaterów. sensacja. humor i gangsterka. Tylko Kristen Ashley potrafi połączyć to wszystko w tak świetną całość!”
Wioleta Kuflewska. instagram.com/wioletreaderbooks

„Seria Rock Chick to gwarancja namiętnych scen. niebezpieczeństwa czekającego za rogiem. kilku nieporozumień oraz ogromnej dawki poczucia humoru. Uwielbiam takie powieści!”
Karolina Koziar. instagram.com/piekielnie_grzeszne_ksiazki

„Kristen Ashley ma talent do wymyślania historii. które pochłaniają czytelniczki już od pierwszych stron. Jej książki rozpalają do czerwoności. działają na nasze zmysły. podnoszą ciśnienie i wywołują niekontrolowane salwy śmiechu. A ich charyzmatycznych bohaterów aż chciałoby się poznać w rzeczywistości!”
Agnieszka Rowka. instagram.com/zlotowlosa.i.ksiazki

Autor: Kristen Ashley

Cena: 44.90

Kristen Ashley: MP3


Weryfikacja

Kategoria: Historia i literatura faktu

W Polsce władzę przejmuje nowa prawicowa partia. Bierze na celownik Wojskowe Służby Informacyjne. a ich żołnierzy traktuje jak bandytów. WSI idą do kosza. a wraz z nimi ludzie. którzy dotąd wiernie służyli swojemu krajowi.

Z taką rzeczywistością i zupełnie nowymi wrogami musi zmierzyć się pułkownik Radosław Sztylc. W „Weryfikacji” spotkamy bohaterów znanych z „Hajlajfu”: komandora Sobolewskiego. Czarnego czy Beverley. Sztylc znowu musi walczyć o życie. Po piętach depczą mu: bezwzględny zabójca z przeszłością w KGB. Białorusini i zdrajcy z własnej firmy. Kto poluje na oficerów WSI? Droga do odpowiedzi jest długa i zaprowadzi nas na Kaukaz. do Gruzji stojącej na progu wojny z Rosją. Kto przeżyje? Kto zginie? Kto okaże się kretem? Odpowiedź da nam „Weryfikacja”!

Autor: Kafir. Łukasz Maziewski

Cena: 9999

Kafir. Łukasz Maziewski: MP3


John Bunyan

Kategoria: Pozostałe

A traveling tinker. John Bunyan accepted long imprisonment rather than give up preaching the Gospel. He explained the life of the Spirit in language the common people could understand and in pictures that stuck in the mind. When he wrote The Pilgrim’s Progress. his fame spread rapidly. and within fifty years of his death. the book was reputed to be in most English homes. John Brown’s biography of John Bunyan remains the standard. despite the lapse of over a hundred years since it was first published. The author was one of Bunyan’s successors as minister of the church in Bedford. He shows that many of the scenes familiar to readers of The Pilgrim’s Progress reflect local places and events and personal experience in the trials and joys of the Christian life.

Autor: John Brown

Cena: 87.90

John Brown: MP3


Szczęście za progiem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zabawna i wciągająca historia dziewczyny z prowincji. która zjawia się pewnego letniego dnia w Warszawie z jedną. pustawą walizką i chce podbić świat.

Akcja toczy się jak burza. przygoda goni przygodę – od zapomnianego przez Boga i ludzi Jagniątkowa po Martynikę – a czytelnik nie może oderwać się od lektury. Przez karty książki przewija się cała galeria malowniczych postaci: nawiedzony muzyk Józio. groźna pani Irena. umięśniony Sebek. zapity Remek. a każda z nich ma wpływ na los bohaterki i jej widzenie świata.

Czy Kopciuszek zrobi karierę i znajdzie księcia? A może książę wcale nie będzie tym. czego naprawdę chce Kopciuszek?

Autor: Manula Kalicka

Cena: 14.90

Manula Kalicka: MP3cisza morska adam mickiewicz, ziemkiewicz blog, film o dziewczynie z rakiem, gra o tron ebook, czasopismo egzorcysta, repetytorium maturalne angielski longman, tworzenie ebooków, cherezińska królowa chomikuj, jak wyjsc z hellgate, książki po rosyjsku pdf, nauka czytania pdf, ścielenie łóżka z pacjentem, yuval noah harari 21 lekcji, oswoić narkomana…