Grywalizacja. Jak zastosować mechanizmy gier w działaniach marketingowych

Grywalizacja. Jak zastosować mechanizmy gier w działaniach marketingowych Kategoria: Pozostałe Przenieś swoje działania marketingowe na wyższy poziom (gry)! Wyobraź sobie. że jedziesz samochodem. Wyobraź sobie. że Twoim zadaniem jest przejechanie z punktu A do punktu B i zużycie przy tym jak najmniejszej ilości paliwa. Wyobraź sobie. że do osiągnięcia tego celu motywuje Cię… Twój własny…

Published by admin in12 września 2018
Tagi: , ,

Grywalizacja. Jak zastosować mechanizmy gier w działaniach marketingowych

Kategoria: Pozostałe

Przenieś swoje działania marketingowe na wyższy poziom (gry)!

Wyobraź sobie. że jedziesz samochodem. Wyobraź sobie. że Twoim zadaniem jest przejechanie z punktu A do punktu B i zużycie przy tym jak najmniejszej ilości paliwa. Wyobraź sobie. że do osiągnięcia tego celu motywuje Cię… Twój własny samochód. Myślisz. że takie rzeczy to tylko w grach komputerowych? I tak. i nie — zasady rodem z takich gier mają w swoich autach Ford i Honda. Korzystają z nich także m.in. Microsoft czy Starbucks. Grywalizacja to przyszłość marketingu. ale przyszłość. która zbliża się wielkimi krokami. „Harvard Business Review” uznał ją za jeden z wiodących trendów marketingowych drugiej dekady XXI wieku.

Teorię wykorzystania mechaniki gier do celów biznesowych świat marketingu powitał w roku 2009 dzięki badaniom prof. Byrona Reevesa z Uniwersytetu Stanforda i jego kolegi J. Leightona Reada. założycieli firmy badawczej Seriosity. W Polsce wyzwanie podjął Paweł Tkaczyk. Dzięki jego książce poznasz temat grywalizacji poziom po poziomie – od teorii gier. poprzez obowiązujące w nich zasady i towarzyszące im historie. aż po zastosowania powiązanych z nimi zjawisk. takich jak choćby social graph. Autor dostarczy Ci narzędzi. dzięki którym będziesz w stanie stworzyć swoją własną marketingową grę. Co więcej. skłonisz ludzi do tego. by zechcieli w nią grać!

 


 

Paweł Tkaczyk sam o sobie mówi. że „zarabia na życie opowiadaniem historii„. Od dziesięciu lat prowadzi firmę MIDEA. która buduje silne marki klientów. snując ich opowieści za pomocą technik takich. jak brand storytelling czy content marketing. Pracuje zarówno z małymi czy nowymi firmami (jako mentor uczestniczy np. w warsztatach dla młodych przedsiębiorców). jak i z wielkimi (z jego wiedzy korzystają m.in. Agora. Orlen Oil czy Citibank). Jest specjalistą nowoczesnego marketingu i brandingu. Pisuje nie tylko do branżowych czasopism (takich jak „Brief”). ale prowadzi także blog oraz podcast „Mała Wielka Firma”. Prywatnie jest miłośnikiem książek i horrorów klasy „B”.

 

 

Patroni medialni:

 

Autor: Paweł Tkaczyk

Cena: 29.90

Paweł Tkaczyk: MP3


ież listy zadań zrealizowanych

Lista zadań? Ma wspierać. nie stresować!

Kategoria: Autor

Damon Zahariades

ISBN: 978-83-283-6546-9

Cena: 9999

978-83-283-6546-9: Prezent dla Ciebie 7 Przedmowa 9Rozdział 1. Jaki jest cel Twojej listy rzeczy do zrobienia? 13Rozdział 2. Paradoks wydajności. czyli dlaczego Twoje listy blokują Ci drogę do sukcesu 17Rozdział 3. Dlaczego nie skreślasz wszystkich punktów z listy? 21 Powód 1. Nie rozumiesz celu tworzenia tych list 21 Powód 2. Nie określasz terminów wykonania poszczególnych prac 23 Powód 3. Listy są za długie 24 Powód 4. Twoje listy są zbyt zróżnicowane 25 Powód 5. Masz zbyt wiele możliwości do wyboru 27 Powód 6….


Eldritch Tales

Kategoria: Pozostałe

The only audio edition of Eldritch Tales authorized by the H. P. Lovecraft Estate!Following the phenomenal success of Necronomicon. its companion volume brings together Lovecraft’s remaining major stories plus his weird poetry. a number of obscure revisions. and some notable nonfiction. including the seminal critical essay „Supernatural Horror in Literature.”Gathering together in chronological order the rest of Lovecraft’s rarely seen but extraordinary short fiction. this collection includes the entirety of the long-out-of-print collection of thirty-six sonnets „Fungi from Yuggoth.” Lovecraft died at the age of forty-seven. but in his short life he turned out dozens of stories that changed the face of horror. His extraordinary imagination spawned both the Elder God Cthulhu and his eldritch cohorts. as well as the strangely compelling town of Innsmouth. all of which feature here.

Autor: H. P. Lovecraft

Cena: 49.90

H. P. Lovecraft: MP3


Dziewczyny kodują. Kod przyjaźni. Tom 1

Kategoria: Literatura młodzieżowa

STACIA DEUTSCH jest autorką ponad pięćdziesięciu książek dla dzieci. w tym wielokrotnie nagradzanej serii książek Blast to the Past. Jej książki. m.in. Dziewczyny kodują. znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa.

Inspiracją i wsparciem dla autorki podczas pisania Dziewczyny kodują była amerykańska organizacja zrzeszająca nastolatki. które uczą się programowania. Girls Who Code.

 

Autor: Stacia Deutsch

Cena: 10.90

Stacia Deutsch: MP3blask rylski, wojny wikingów tom 7, gramatyka niemiecka bęza, contra spem spero, napraw mnie pdf, szewczyk dratewka pdf, justyna chłap-nowakowa, tomasz niziński, repetytorium maturalne polski pdf, harry potter i komnata tajemnic gra, jaszczuk paweł, marcin wroński książki, księga czarownic 2, stopy polek, macierewicz. jak to się stało, smak ciemności, bajki czytane przez lektora, taniec z diabłem, wróg sharpe’a…