rying to retire to a life of peace with his fiancee Brooke. suddenly finds his life turned upside down by Roberta’s sudden arrival in England. She needs his help; he can’t turn her down. In a frantic race to Paris and halfway around the world. Ben and Roberta battle to uncover the mystery of Claudine’s research. with the killers just half a step behind. In the process they uncover a global conspiracy that will claim the lives of millions of people . . . unless Ben can stop it.The Ben Hope series is a must-read for fans of Dan Brown. Lee Child and Mark Dawson. Join the millions of readers who get breathless with anticipation when the countdown to a new Ben Hope thriller begins…Whilst the Ben Hope thrillers can be read in any order. this is the ninth book in the series.

rying to retire to a life of peace with his fiancee Brooke. suddenly finds his life turned upside down by Roberta’s sudden arrival in England. She needs his help; he can’t turn her down. In a frantic race to Paris and halfway around the world. Ben and Roberta battle to uncover the mystery of Claudine’s…

Published by admin in24 sierpnia 2018
Tagi: , , , ,

rying to retire to a life of peace with his fiancee Brooke. suddenly finds his life turned upside down by Roberta’s sudden arrival in England. She needs his help; he can’t turn her down. In a frantic race to Paris and halfway around the world. Ben and Roberta battle to uncover the mystery of Claudine’s research. with the killers just half a step behind. In the process they uncover a global conspiracy that will claim the lives of millions of people . . . unless Ben can stop it.The Ben Hope series is a must-read for fans of Dan Brown. Lee Child and Mark Dawson. Join the millions of readers who get breathless with anticipation when the countdown to a new Ben Hope thriller begins…Whilst the Ben Hope thrillers can be read in any order. this is the ninth book in the series.

Kategoria: Autor

Scott Mariani

ISBN:

Cena: 9999

:


Gatekeeper

Kategoria: Pozostałe

When. in the course of a week. a young heroin addict is gunned down while trying to rob a convenience store. a narcotics dealer is found hanging from a bridge. and the granddaughter of a political bigwig dies of an overdose. Vermont detective Joe Gunther vows to stop the flow of drugs into his beloved state.

Autor: Archer Mayor

Cena: 102.90

Archer Mayor: MP3


33

Kategoria: 71.90

1

9999:

Cena:

:


Drunken Fireworks

Kategoria: Pozostałe

2016 Audie Award Finalist for Original Work

Autor: Stephen King

Cena: 42.90

Stephen King: MP3


Nieodgadniona

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

THRILLER PSYCHOLOGICZNY NA MIARĘ NAJWIĘKSZYCH ŚWIATOWYCH BESTSELLERÓW!

Straciłem w życiu tak naprawę jedną bliską osobę. ale to w zupełności wystarczyło. bym zrozumiał. że prędzej czy później stracę wszystko

Rok po ucieczce od męża Kasandra Reimann prowadzi spokojne. ustatkowane życie za granicą. Jest przekonana. że udało jej się zostawić wszystko za sobą – także konsekwencje tego. co zrobiła. by ratować siebie i dziecko. Do czasu. Pewnego dnia jej syn nie wraca do domu po wizycie u kolegi. a jedyny ślad prowadzi do Opola.

Zrozpaczona matka zrobi wszystko. by odnaleźć dziecko. nawet jeśli będzie oznaczało to ponowne spotkanie z człowiekiem. którego życie zniszczyła.

Damian Werner tymczasem wprowadza się do nowego mieszkania. wciąż starając się zapomnieć o wszystkim. co spotkało go rok temu. Przeglądając jednak rzeczy zostawione przez poprzedniego właściciela. trafia na starą kasetę VHS. która rzuca nowe światło na jego przeszłość…

***

„Lepiej zapełnić lodówkę na dwa dni. bo naprawdę trudno oderwać się od czytania”.
Agnieszka Dygant

„Kolejny kryminalny majstersztyk z absolutnie zaskakującym zakończeniem”.
Magdalena Koźmala. Business & Prestige

„Historia brawurowo pędzi dotkliwie raniąc bohaterów i odkrywając prawdę ukrytą wśród misternej sieci kłamstw”.
Marita Lipska. Poznański Festiwal Kryminału Granda

„O ile Nieodnaleziona wywołała burzę. to Nieodgadniona wywoła sztorm”.
Rafał Bielski. „Magazyn Pocisk”

„Wciągająca. zaskakująca. doprawiona przyjemnym. intertekstualnym sosem. a tym samym. moja ulubiona książka Mroza”.
Paweł Deptuch. Dzika Banda

Nieodgadniona przypomina. że trudniej przyznać się do bycia ofiarą przemocy domowej. niż odtworzyć starą kasetę VHS”.
Jerzy Doroszkiewicz. „Dziennik Poranny”

„W Nieodgadnionej Mróz w mistrzowski sposób odsłania mechanizmy przemocy. dając nadzieję i odwagę tysiącom kobiet do wyjścia poza strefę strachu…”
Konrad Wojterkowski #FundacjaKCK #KochamSzanuję

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3



dzień w którym powrócił, gta poradnik, muzyka lat 90 do pobrania za darmo, wiedzmin 2 misje, pan tadeusz czyli ostatni zajazd na litwie historia szlachecka z roku 1811 i 1812, kryminały i sensacje, wiatrodziej pdf, ken follett filary ziemi trylogia, unfuck yourself pdf, andrzej sapkowski krew elfów, tomb raider: underworld, osobliwy dom pani p, metro 2033 przeklęta, norman davies wyspy, program do czytania epub, narodziny gubernatora, ojciec chrzestny psp, jakub małecki horyzont, ile trwa 365 dni, pedagogika wczesnoszkolna więckowski pdf, pięć pestek pomarańczy, bo yin ra, razem będzie lepiej pdf, audiobook bezpłatny…