Zbrodnia i kara

Zbrodnia i kara Kategoria: Powieści i opowiadania Zbrodnia i kara to bez wątpienia najwybitniejsze literackie studium psychiki zbrodniarza. Dostojewski nadzwyczaj wnikliwie obrazuje motywy popełnionej zbrodni. a także wewnętrzną walkę sprawcy z dręczącymi go wyrzutami sumienia. Pomysł historii Rodiona Raskolnikowa. byłego studenta prawa. który postanawia zamordować bogatą lichwiarkę. zrodził się prawdopodobnie. kiedy autor przebywał na katordze.…

Published by admin in14 sierpnia 2018
Tagi: , ,

Zbrodnia i kara

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zbrodnia i kara to bez wątpienia najwybitniejsze literackie studium psychiki zbrodniarza. Dostojewski nadzwyczaj wnikliwie obrazuje motywy popełnionej zbrodni. a także wewnętrzną walkę sprawcy z dręczącymi go wyrzutami sumienia. Pomysł historii Rodiona Raskolnikowa. byłego studenta prawa. który postanawia zamordować bogatą lichwiarkę. zrodził się prawdopodobnie. kiedy autor przebywał na katordze. a jego współwięźniami byli miedzy innymi mordercy.

Autor: Fiodor Dostojewski

Cena: 39.90

Fiodor Dostojewski: MP3


Spirit Animals. Tom 6. Wzlot i upadek

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Kolejna część bestsellerowej serii Spirit Animals!

Głęboko na pustyni kryje się piękna oaza rządzona przez władcę. jakiego próżno szukać w całym Erdas. Nazywa się Cabaro – Wielki Lew. włada królestwem zwierząt i zazdrośnie strzeże swojego złotego talizmanu. Żaden człowiek nie postawił dotąd stopy na jego terytorium. Podróż do oazy wydaje się niemożliwa. Ale Conor. Abeke. Meilin i Rollan już wcześniej dokonywali wspólnie rzeczy niemożliwych. Teraz jednak drużyna jest rozbita. a przyjaciele podzieleni przez… zdradę.

Autor: Eliot Schrefer

Cena: 15.90

Eliot Schrefer: MP3


rnational. autorka książki Up Is Not the Only Way

 

Kategoria: Autor

Brian Tracy

ISBN: 978-83-8087-378-0

Cena: 9999

978-83-8087-378-0: 1 Wprowadzenie2 Psychologiczna gra sprzedaży3 Wyznacz i osiągnij wszystkie swoje cele w sprzedaży4 Dlaczego ludzie kupują?5 Kreatywna sprzedaż6 Umawiać więcej spotkań7 Siła sugestii8 Zamykanie sprzedaży9 10 sposobów na sukces w sprzedaży  


Kategoria:

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 39.90


9

Kategoria:

:

Cena:

:


stały się bestsellerami. Prof. Krzysztof Obłój pracował jako doradca zarządów wielu firm zagranicznych oraz krajowych. m.in. ABB. Allianz. Budimex. Fresenius-Kabi. Goodyear. Eurozet. GSK. LPP. Orange. PressGlass. Sanitec. SAP. TZMO. Był członkiem rad nadzorczych spó-łek Agora. Ambra. Alior Bank. Eurobank. Orlen i PZU. a w chwili obecnej jest członkiem rad nadzorczych Impel SA oraz Prochem SA.

 

 

Kategoria: Autor

Krzysztof Obłój

ISBN: 978-83-7561-840-2

Cena: 9999

978-83-7561-840-2: Przedmowa Rozdział 1. Czym jest strategia firmy? Rozdział 2. Emocje. idee i decyzje Rozdział 3. Dyscyplina wdrażania strategii Rozdział 4. Efekt pasji i dyscypliny – przewaga konkurencyjna Rozdział 5. Niezmienne cechy strategii Rozdział 6. Firma w dryfie – inercja. gry organizacyjne i niepewni liderzy  


Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

Kategoria: Poradniki

Tajemnica sukcesu i szczęścia w rzeczywistości nie jest żadną tajemnicą. Sukces osiągnęli nie ci. którzy godzili się z zastaną rzeczywistością. lecz ci. którzy wyobrazili sobie jej doskonalszą wersję i uwierzyli w nią tak głęboko. że byli zdolni do stworzenia nowej rzeczywistości. aby zmienić stan rzeczy.

fragment wstępu

Autor Potęgi podświadomości powraca z nową książką. która zmieni Twój sposób myślenia o życiu!

Poznaj moc podświadomości

Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie. a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw. a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych. luksusowych domach. a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość.

Zaproś magię do swojego życia

Joseph Murphy. autor światowego bestselleru Potęga podświadomości. od lat udowadnia. że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swój świadomy umysł. możesz tak zaprogramować swoją podświadomość. aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości. którą sobie wymarzyłeś.

Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy

Masz niesamowity potencjał. aby być. kim chcesz. robić. co chcesz. i otrzymywać wszystko. na co zasługujesz. Niestety. tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać.
Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości. zrozumiesz. jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.

Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.

Autor: Joseph Murphy

Cena: 29.90

Joseph Murphy: MP3jak pokochać siebie pdf, miasteczko middlemarch, toby obed, andy weir artemis, jak w raju, kryminalne zagadki panny fischer, zmierzch ebook, ściągnij mp3, zwierzęta origami, michał jędryka, divinity original sin 2 poradnik pdf, chronologia wiedźmina, jak manipulowac ludzmi książka, komiksy pdf, małżeństwo z kalendarza, stanislaw jaster, rokiczana żona kazimierza wielkiego, zabójcze święta, ksiądz prusak…