Prosta sprawa

Prosta sprawa Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Powieść sensacyjna mistrza kryminału Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie. ale on sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel. który przyjechał do Jeleniej Góry. żeby spłacić dawno zaciągnięty dług. Kłopot w tym. że wpada w sam środek niebezpiecznej gry.…

Published by admin in29 lipca 2018
Tagi: , , , ,

Prosta sprawa

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Powieść sensacyjna mistrza kryminału

Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie. ale on sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel. który przyjechał do Jeleniej Góry. żeby spłacić dawno zaciągnięty dług.

Kłopot w tym. że wpada w sam środek niebezpiecznej gry. Nie zna jej zasad. ale wkrótce dowiaduje się. że stawka jest bardzo wysoka: Prostego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy. i czescy mafiosi.

Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się. o co tu chodzi. jego przyjaciel będzie musiał wszystkim stawić czoła. także romskiej mafii. A pomoże mu w tym pewna analityczka z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Prosta sprawa to pełna akcji powieść sensacyjna. której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. Napisana w czasie lockdownu i początkowo publikowana w odcinkach na profilu autora c

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:


Influential Writer

Kategoria: Pozostałe

Whether you’re an author. a business professional. or you simply want to be better at harnessing the power of the written word. this program can help. The storytelling tools and writing techniques contained here will help you manipulate words on paper to your greatest advantage. You’ll understand the power of using a story. a quote. or some powerful hook to rope in the reader from the very first paragraph. You’ll also learn why it’s important to understand who the reader is. what he or she needs. and how you can best convey your point. Hereafter. you’ll learn some simple rules for effective written communication that will help you to offer succinct. to-the-point. and influential written communication. whether it’s in the form of an email. a blog entry. an addition to a website. a formal letter. an article. a chapter of a book. or an entire book. Professional speaker and author Jeff Davidson offers the personal advice he employed in writing 56 books. 3.600

Autor: Andrzej Pilipiuk

Cena: 31.90

Andrzej Pilipiuk: MP3


Spacer nad rzeką

Kategoria: Powieści i opowiadania

Każdy człowiek rodzi się z pustką. którą może wypełnić tylko jedna. właściwa osoba.

Zosia Rybicka ma szczęście. spotyka Pawła. mężczyznę swojego życia. Zakochują się w sobie bez pamięci. Paweł. szanowany lekarz z warszawskiej kliniki. proponuje jej wyjazd do rodzinnego domu w Kazimierzu nad Wisłą. Tam. w małym miasteczku. Zosia poznaje ludzi i miejsca bliskie jej ukochanemu. Każdego dnia Kazimierz odkrywa przed Zosią swoje małe sekrety. Mieszkańcy Doktorówki. domu Pawła. dbają o nią troskliwie. Zosia rozkochuje się w powolnym rytmie życia miasteczka. w jego brukowanych uliczkach i spacerach wzdłuż rzeki. Wśród dobrych wspomnień odkrywa jednak także te bolesne. Kim była Julia? Jakie sekrety zabrała ze sobą. gdy odeszła? Dlaczego obecność Mikołaja. brata Pawła. wprowadza tak wiele niepokoju?

W atmosferze budzącej się wiosny. wiślanych skarp i cienistych wąwozó

ISBN: 978-83-7830-871-3

Cena: 9999

978-83-7830-871-3:


Ukaż mi prawdę

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Małżeństwo po stracie nastoletniej córki postanawia opuścić Warszawę. Przenoszą się do domu nad jeziorem. Okazuje się. że z domem wiąże się tajemnica.

Idylliczne z pozoru miejsce przynosi pogrążonej w depresji Alicji niespodzianki – nic nie jest takie. jakie się wydaje.

Dramatyczne zwroty akcji nie zapowiadają upragnionego spokoju.

Co ukrywają mieszkańcy Zalesia? Czy Alicja i Kuba przetrwają kolejny kryzys? Czy uda im się pokonać traumę i rozpocząć nowe życie?

 

Autor: Agnieszka Rusin

Cena: 20.90

Agnieszka Rusin: MP3harlana cobena, party gwiazd, ed waren, samotność we dwoje, na most warszewski, na szczycie tom 5 pdf, filip syczyński, photoshop 2017, bajka o skarpetkach, zobaczyć niebo. historie prawdziwe, drugie życie bree tanner, sławomir mrożek artysta streszczenie, kapelusz za 100 tysięcy opis, tron królowej, i nikogo już nie było, gorzkie pomarańcze, internetowa ksiegarnia, chyłka torrent…