Festiwal

Festiwal Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Makabryczne zbrodnie i gorączkowe śledztwo – Andrzej Dziurawiec zabiera czytelników w szaleńczy pościg ulicami Warszawy. Mroczna i krwawa kontynuacja Bastarda! W starej destylarni. gdzie dwa lata temu zakończyło się śledztwo Szuberta i Szumana w sprawie seryjnego mordercy. ponownie znaleziono zwłoki. Okoliczności zbrodni wzbudzają w Szumanie niepokój. że w stolicy…

Published by admin in28 lipca 2018
Tagi: , , , , ,

Festiwal

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Makabryczne zbrodnie i gorączkowe śledztwo – Andrzej Dziurawiec zabiera czytelników w szaleńczy pościg ulicami Warszawy. Mroczna i krwawa kontynuacja Bastarda!

W starej destylarni. gdzie dwa lata temu zakończyło się śledztwo Szuberta i Szumana w sprawie seryjnego mordercy. ponownie znaleziono zwłoki. Okoliczności zbrodni wzbudzają w Szumanie niepokój. że w stolicy grasuje kolejny groźny przestępca. Tymczasem Szubert odkrywa. że ofiara była matką jego przyjaciółki i kochanki Havy. Emerytowany glina musi znaleźć mordercę. zanim ten dopadnie Havę. Na drodze stoi mu jednak Szuman.

W cyklu z Szubertem i Szumanem ukazał się tom pierwszy pt. Bastard.

Autor: Andrzej Dziurawiec

Cena:

Andrzej Dziurawiec:


Bitwy w mroku

Kategoria: Pozostałe

Rok 1942. Pacyfik – Amerykanie i Japończycy toczą ciężkie walki na wyspach Guadalcanal. Szala zwycięstwa w bitwie i całej wojnie na Pacyfiku przechyla się to w jedną. to w drugą stronę. Dzięki niesłychanie szybkiej Budowie lotniska na zdobytym przyczółku Amerykanie panują w powietrzu. Aby dostarczyć posiłki wojskom boskiego Tenno na wyspie. flota japońska musi zniszczyć lotnisko Henderson Field. Amerykanie. którzy dopiero co powstrzymali pod Midway ofensywę wroga. nie są w stanie jeszcze użyć wszystkich sił. Dochodzi do serii bitew toczonych w ciemnościach. w wąskich cieśninach pomiędzy wyspami archipelagu Guadalcanal. Na dno idą pancerniki. krążowniki. i niszczyciele. W rezultacie tych walk igła kompasu w tym rejonie do dzisiaj odchyla się od północy ze względu na leżące na dnie tysiące ton zatopionych okrętów.

Autor: Zbigniew Flisowski

Cena: 34.90

Zbigniew Flisowski:


Polityka nr 1/2/2021

Kategoria: Pozostałe

POLITYKA to najlepiej sprzedający się tygodnik na polskim rynku. ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Tematyka obejmuje bieżące wydarzenia polityczne. gospodarcze. naukowe i kulturalne z Polski. Europy i ze świata. Każdy numer to raporty i pogłębione analizy. to felietony i reportaże najznakomitszych polskich dziennikarzy i komentatorów.

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 9.99

Opracowanie zbiorowe: MP3latająca forteca krzyżówka, podział ostateczny pdf, małachow lecznicza głodówka pdf, cicha furia philipa zimbardo, 500 zdań polskich, elegancki morderca, bryła lodu i kryształ, adam mickiewicz dziady cz 2 opracowanie, bootstrap pdf, toruń przewodnik pdf, paweł laidler, nfs pro street, fantasy, drugie narodziny mordercy, kallentoft mons, katedra w barcelonie audiobook, mendel gdański konopnicka, kryminały medyczne, mount and blade warband poradnik, kathy reichs kości, misja międzyplanetarna, trening intelektu wyćwicz pamięć koncentrację i kreatywność w 31 dni, próżniarka…