ISBN

ISBN Kategoria: Ilosc_stron : Wydawnictwo Cena: Wydawnictwo: 37.91 Za szafą Kategoria: Pozostałe   Jarek lubi swój kąt za szafą w pokoju. który dzieli ze starszą siostrą. Można się tu skryć. usłyszeć to i owo. nie będąc wcale zauważonym. a potem opisać. Na przykład tę historię z wężem sąsiadów. co im zwiał z terrarium i teraz…

Published by admin in24 lipca 2018
Tagi: , , ,

ISBN

Kategoria:

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 37.91


Za szafą

Kategoria: Pozostałe

 

Jarek lubi swój kąt za szafą w pokoju. który dzieli ze starszą siostrą. Można się tu skryć. usłyszeć to i owo. nie będąc wcale zauważonym. a potem opisać. Na przykład tę historię z wężem sąsiadów. co im zwiał z terrarium i teraz szuka go w popłochu cały blok. Albo tę. jak Jarek zorganizował pomoc dla dzieciaków z domu dziecka.

Chłopak to wszystko opisuje. a wy już możecie zacząć się śmiać – tak zabawnie mu to idzie.

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 9.90

Anna Onichimowska: MP3


może odmienić jego życie. Przyjemności!

Tony Alessandra. autor książki People Smart in business i założyciel oraz CVO firmy Assessments 24×7

Jeden z najwybitniejszych autorów zajmujących się kwestią samodoskonalenia teraz postanowił skupić swoją energię i potencjał intelektualny na bodaj najważniejszym temacie. z którym człowiek musi się zmierzyć. aby zyskać kontrolę nad własnym życiem – czyli na zarządzaniu czasem. (…) Na każdej stronie znaleźć można całe mnóstwo przełomowych pomysłów. Uwierz mi. że odtąd już do końca życia będziesz trzymać tę książkę pod ręką.

Vic Conant. prezes Nightingale-Conant

Niesamowicie błyskotliwy pomysł: podzielić czas na dziesięć priorytetów. a następnie podpowiedzieć. jak można zwiększać efektywność. koncen

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia między

ISBN: 978-83-268-3360-1

Cena: 9999

978-83-268-3360-1:


Cymanowski Młyn

Kategoria: Powieści i opowiadania

Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys.

Oboje łudzą się. że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie. z dala od ludzi i cywilizacji. może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom. jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz. przystojny syn właściciela. do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?

Wyjazd. który miał ratować związek. okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste. bohaterowie głęboko skrywają tajemnice. a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.

Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do ostatniej strony!

Autor: Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda

Cena: 36.90

Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda: MP3ola hnatiuk, dzuma pdf, wiedźmin 3 krew i wino poradnik, adam zamoyski polska, colleen hoover ugly love pdf, karina bonowicz, red dead redemption poradnik, controlling finansowy w przedsiębiorstwie, elżbieta grzywacz, strażnik sadu, jo nesbo pragnienie pdf, rumień wysiękowy wielopostaciowy, anna sznajder, jestem żoną terrorysty pdf, uwiklanie miloszewski, diabeł ogonem nakrył, motyw książki w tekstach kultury, ebook genetycy pdf, mózg autystyczny, listy żurnalisty, tylko mnie kochaj download, calineczka, elizabeth thornton, ziarno prawdy audiobook…