ści i akceptacja nic nie kosztują. a mogą znacząco poprawić jakość życia. Ta wyjątkowa książka nie nuży suchym medycznym żargonem – znajdziesz w niej wiele zmieniających życie porad oraz zabarwionych humorem instrukcji. a także mnóstwo zabawnych. zapadających w pamięć anegdotek. dzięki którym nauczysz się. jak wrzucić na luz i nie zwariować w tym zmiennym. stresującym świecie.

 

ści i akceptacja nic nie kosztują. a mogą znacząco poprawić jakość życia. Ta wyjątkowa książka nie nuży suchym medycznym żargonem – znajdziesz w niej wiele zmieniających życie porad oraz zabarwionych humorem instrukcji. a także mnóstwo zabawnych. zapadających w pamięć anegdotek. dzięki którym nauczysz się. jak wrzucić na luz i nie zwariować w tym zmiennym. stresującym…

Published by admin in19 lipca 2018
Tagi: , , , , , ,

ści i akceptacja nic nie kosztują. a mogą znacząco poprawić jakość życia. Ta wyjątkowa książka nie nuży suchym medycznym żargonem – znajdziesz w niej wiele zmieniających życie porad oraz zabarwionych humorem instrukcji. a także mnóstwo zabawnych. zapadających w pamięć anegdotek. dzięki którym nauczysz się. jak wrzucić na luz i nie zwariować w tym zmiennym. stresującym świecie.

 

Kategoria: Autor

Brian King

ISBN: 978-83-66671-81-2

Cena: 9999

978-83-66671-81-2:


Kategoria:

:

Cena: 14.90

: MP3


Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com

Kategoria: Pozostałe

Richard Brandt w intrygujący sposób przedstawia sylwetkę jednej z największych postaci epoki internetu.

Stephen Leeb.
autor książek The Oil Factor oraz Red Alert

Zostać najbardziej skupioną na kliencie firmą na świecie – firmą. która umożliwi mu dotarcie do wszystkiego. co chciałby kupić przez internet.

deklaracja misji Amazon.com

Po prostu kup!

Dlaczego Amazon odniósł tak wielki sukces. podczas gdy konkurencja już dawno zwinęła interes? Niekwestionowanym ojcem sukcesu jest Jeff Bezos (zawód: dyrektor generalny i innowator). Dzięki umiejętności perspektywicznego myślenia oraz bezwzględnemu wyczuciu biznesowemu Bezos zmienił swoją firmę w internetowego giganta dyktującego rynkowe warunki.

Oto opowieść o człowieku. który z komputerowego maniaka stał się przedsiębiorcą z misją zrewolucjonizowania świata. Jeśli chcesz się dowiedzieć. w jaki sposób pracuje ten genialny biznesowy umysł i jak podejmuje strategiczne decyzje. ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym objawieniem. Z pewnością dzisiejsze rewolucyjne pomysły Bezosa będą jutro kopiowane przez resztę świata. Pozwól porwać się tej inspirującej opowieści i wyjdź poza tysięczne grono kopistów!

 


 

Richard L. Brandt jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem. który od ponad dwudziestu lat pisze o Dolinie Krzemowej. Dał się poznać przedstawicielom społeczności technologicznej jako korespondent magazynu „BusinessWeek„. Za swoją pracę otrzymał National Magazine Award. Napisał również książkę Potęga Google’a o założycielach firmy Google.

Autor: Richard L. Brandt

Cena: 27.90

Richard L. Brandt: MP3


Milcząca dziewczyna

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Zemsta potrafi czekać w milczeniu.

Cienie Chinatown nie zdradzają swoich tajemnic. Turyści podążający trasą Wycieczki z Duchami przez bostońskie Chinatown nie przypuszczają. że w krętych uliczkach oświetlonych czerwonymi lampionami znajdą coś więcej niż opowieści przyprawiające o gęsią skórkę. Dlatego w pierwszej chwili nie wierzą. że dłoń odkryta za śmietnikiem przez jedno z dzieci może być prawdziwa.

A jednak jest. Tak jak ciało martwej kobiety. do której ta dłoń należała. Idealnie gładkie brzegi poderżniętego gardła wskazują na nietypowe narzędzie zbrodni. A włosy znalezione na ubraniu – na napastnika. który wcale nie musi być człowiekiem.

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 17.90

Tess Gerritsen: MP3


ykańskich. Większość z nich doszła do pieniędzy własną ciężką pracą. I mimo że mogliby pozwolić sobie na rozrzutność. przeważnie żyją skromnie. Wiedzą bowiem. że zdobycie majątku to dopiero pierwszy etap STAWANIA SIĘ człowiekiem bogatym. Aby MIEĆ pieniądze. trzeba nauczyć się nimi zarządzać.

Autor. milioner mieszkający od roku 1982 w Kanadzie. napisał tę książkę po to. by udowodnić Ci. że każdy może zostać milionerem. Wie o tym. bo sam zaczynał od zera. Zauważa. że aby móc myśleć o bogactwie. najpierw musisz znaleźć własną ścieżkę do mistrzostwa. Dopiero wtedy. gdy będziesz w czymś naprawdę dobry. zaczniesz dobrze zarabiać. W kolejnej części książki zwraca uwagę na wydatki — podpowiada. jak skutecznie zadbać o to. by większe zarobki nie oznaczały większych kredytów do spłacenia. Wreszcie odsłania przed Tobą prawdę o tym. kto rządzi światem. i radzi. jak żyć z tą (dość ponurą) świ

Kategoria: Ekonomia i biznes

Trzy prawdy wiodące do prawdziwego bogactwa:

  • Aby MIEĆ. trzeba BYĆ (bardzo dobrym w tym. co się robi)
  • Aby MIEĆ. trzeba umiejętnie zarządzać pieniędzmi
  • Aby MIEĆ. trzeba patrzeć bez lęku w oczy finansowej rzeczywistości

Wygrywa tylko ten. kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie. aby go osiągnąć.

Napoleon Hill

Czy człowieka bogatego od biednego odróżnia stan konta? Ewentualnie wielkość posiadanego majątku? Na pewno tak. Czy człowiek. który nie musi martwić się o dzień jutrzejszy. zawsze zarabia więcej od tonącego w długach biedaka? Okazuje się. że niekoniecznie! Po prostu bogaty wydaje mniej i rozsądniej! Na świecie żyje około 10 milionów milionerów – ludzi. których majątek wart jest co najmniej 1 milion dolarów amer

Autor: Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti

Cena: 24.90

Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti: MP3


cje i work-life balance (17) Tworzenie modelu (księgi kompetencji) (19) Model kompetencji (21) Zarządzanie procesem szkoleniowym (25) Określanie celu szkolenia (28) Określanie grupy odbiorców (28) Ewaluacja szkolenia (33) Przykład praktycznego wykorzystania metody Donalda L. Kirkpatricka (35) Rekrutacja i selekcja pracowników (37) Zarządzanie oceną pracowniczą (50) Zarządzanie ta…

Kategoria: Fragment

295141

59.00: 1

Cena:

1:gargantua i pantagruel pdf, hiszpańskie przysmaki, d&d 5 edycja po polsku pdf chomikuj, odpoczywaj w pokoju, życie towarzyskie i uczuciowe, sophie jordan, nie obecna, ostatni mohikanin pdf, kolorowe szkiełka, wróbel agata, 120 przygód koziołka matołka pdf, malazańska księga poległych postacie, lovecraft pl, peebee tajny projekt, jan zumbach ostatnia walka, zebranka.pl sklep zebo, akademia wampirow 2, uwięzione natasha preston, zdrastwujtie rebiata, szpiegowskie dziedzictwo, dzisiaj śpisz ze mną, ostry bezimienni rysopis chomikuj…