Dwa psy przeżyły

Dwa psy przeżyły Kategoria: Powieści i opowiadania Zamach na przeciętność. który przyniesie nieoczekiwane skutki. Polska. Warszawa. XXI wiek. Świat rządzony lajkami. subami. wyświetleniami. I buntownik. który zamierza wziąć sprawy w swoje ręce i zdyskredytować popularność idiotów. Walter to trzydziestoparoletni warszawiak. który chciałby zrobić karierę w branży muzycznej. ale na razie komponuje jedynie muzykę do reklam.…

Published by admin in13 lipca 2018
Tagi: , , , ,

Dwa psy przeżyły

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zamach na przeciętność. który przyniesie nieoczekiwane skutki.

Polska. Warszawa. XXI wiek. Świat rządzony lajkami. subami. wyświetleniami. I buntownik. który zamierza wziąć sprawy w swoje ręce i zdyskredytować popularność idiotów. Walter to trzydziestoparoletni warszawiak. który chciałby zrobić karierę w branży muzycznej. ale na razie komponuje jedynie muzykę do reklam. Z wyglądu tak przeciętny. że znajomi często nie pamiętają jego imienia i mówią o nim „ten typ”. Wewnętrznie poskręcany. nie akceptuje czasu i miejsca. w którym przyszło mu żyć.

Wkurzają go wszyscy i wszystko: brudne miasto. tępi koledzy i ich puste dziewczyny. rodzinny dom. nudny ojczym. masowa muzyka. Nie ma tu miejsca dla twórczej jednostki. Dlatego Walter postanawia zaprowadzić porządek. Szybko okazuje się. że toczona przez niego walka z otumaniającą codziennością i wszechobecną komercją od

ISBN:

Cena: 9999

:


e.

Nagranie składa się z afirmacji klasycznych. czyli treści odbieranych świadomie. a także przekazu podprogowego. który odbierany jest poniżej świadomej percepcji słuchowej.

Kategoria: Autor

Maxx-audio

ISBN: 978-87-26-51083-6

Cena: 9999

978-87-26-51083-6:


Syn terrorysty. Historia wyboru

Kategoria: Historia i literatura faktu

Jak żyć w cieniu terrorystycznej zbrodni dokonanej przez własnego ojca?

Zak Ebrahim miał zaledwie siedem lat. kiedy 5 listopada 1990 roku jego ojciec. El-Sayyid Nosair. strzela i śmiertelnie rani rabina Me’ira Kahanego. założyciela Jewish Defense League (Żydowskiej Ligi Obrony). Trafia do więzienia. w którym w roku 1993 planuje zamach bombowy na World Trade Center.

Zak spędził resztę dzieciństwa. przemieszczając się z miejsca na miejsce i ukrywając swoją prawdziwą tożsamość przed tymi. którzy słyszeli o jego ojcu. Jego rodzina przeprowadzała się ponad 20 razy. wszędzie oceniana przez pryzmat zamachu dokonanego przez El-Sayida. Ojciec przez cały czas próbuje zaszczepić chłopcu nienawistne idee fanatyzmu. jednak nieśmiały i wycofany Zak broni się przed tym całym swoim dziecięcym hartem ducha. Im jest starszy. im więcej rozumie. tym bardziej pragnie dla siebie innego życia.

:

Cena: 32.90

:


Angielski – Konwersacje dla zaawansowanych

Kategoria: Nauka języków

Audio Kurs Angielski Konwersacje dla zaawansowanych uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Kurs przeznaczony jest dla osób znających język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym. które chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany wszystkim przygotowującym się do egzaminów ustnych (m.in. do matury na poziomie rozszerzonym lub do CAE). a także dla tych. którzy muszą posługiwać się zaawansowanym językiem angielskim. np. w pracy.

Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów. naukę zaawansowanych słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów to praktyczne. życiowe sytuacje. m.in. szukam mieszkania. zakupy przez Internet. spotkanie w klubie. konto w banku. a także zagadnienia związane z pracą czy studiami.

E-book zawiera pełny zapis nagrań i tłumaczenia na język polski. W każdej z

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 7.90

Opracowanie zbiorowe: MP3wiedzmin 1 wybory, darkest dungeon ciekawostki, nie oświadczam się pdf, las karty pracy, sarah maas szklany tron, nie jestem kosmitą mam zespół aspergera pdf, sieć ostatni bastion ss, lisa jane smith, cztery noce z ksieciem, eunuch co to, hej w dzień narodzenia, krwawy las, antybrat pdf, kamieniarz książka, filmy ze schwarzeneggerem, sposób na elfa lektura pdf, slowa swiatlosci, dlaczego śpimy, gpw dla bystrzaków, jak wszyć włosy lalce, mój spot, 180 sekund pdf…