5

5 Kategoria: Oprawa Format: MP3 Cena: MP3: On the Road with Suzy: From Cat to Companion Kategoria: Pozostałe   “On the Road with Suzy: From Cat to Companion” is a delightful memoir chronicling a woman and her beloved cat Suzy who becomes not just a pet. but a true companion. From the first day Suzy enters…

Published by admin in12 lipca 2018
Tagi: , , , , , ,

5

Kategoria: Oprawa

Format: MP3

Cena:

MP3:


On the Road with Suzy: From Cat to Companion

Kategoria: Pozostałe

 

“On the Road with Suzy: From Cat to Companion” is a delightful memoir chronicling a woman and her beloved cat Suzy who becomes not just a pet. but a true companion. From the first day Suzy enters the lives of Aleksandra and her husband Norman she makes an impact with her tortoise-shell long-haired fur and huge amber eyes.  Little do Aleksandra and Norman know that they would soon be trying to find homes for her litter of kittens. As an animal lover. Aleksandra fosters other strays she meets up with. which Suzy is not always happy about. Aleksandra corresponds with her friend. fellow animal enthusiast and pet owner. Ewa about their animals’ predicaments. from illnesses to funny incidents. Suzy also becomes probably the most well-travelled cat ever known as she travels with Aleksandra and Norman through the United States. Europe. and Aleksandra’s homeland. Poland.

Autor: Aleksandra Ziolkowska-Boehm

Cena: 24.90

Aleksandra Ziolkowska-Boehm: MP3


iwa. Przejmująca. Zatrzymuje w biegu i całkowicie zmienia słodki. idylliczny obraz rodziny i macierzyństwa. Nie zawsze wiąże się ono ze szczęściem i euforią. Czasem jest to również strach i zagubienie. O tej przemilczanej często prawdzie pisze Daria Skiba. Nie możecie przegapić tej książki. Poruszy Wami do głębi i nie da o sobie zapomnieć…”

Agnieszka Zakrzewska. pisarka

Kategoria: Autor

Daria Skiba

ISBN: 978-83-8194-171-6

Cena: 9999

978-83-8194-171-6:


Mistrz sprzedaży. Wydanie 4 rozszerzone i uaktualnione

Kategoria: Ekonomia i biznes

Bo każdy z nas jest sprzedawcą

Zawód handlowca zmienia się w tym samym rytmie. w jakim przemianom podlega świat wokół nas. Inny jest sam rynek – co chwilę pojawiają się na nim nowe produkty i usługi. a strategie rozmów z klientami. do niedawna superskuteczne. szybko odchodzą w niepamięć. Coraz większa wiedza potencjalnych klientów oraz szeroki wybór możliwości. z których mogą korzystać. sprawiają. że zmieniają się zachowania i zwyczaje konsumenckie. Ba! Nawet prawo jest inne – bez narażania się na poważne konsekwencje nie można wysłać oferty ani zadzwonić do kogo się chce z propozycją sprzedaży produktu. Zresztą telefon. chociaż wciąż ważny w pracy handlowca. coraz rzadziej stanowi narzędzie pierwszego kontaktu.

Z jednej strony pozyskiwanie „leadów sprzedażowych” stało się osobną branżą. z której usług korzysta coraz więcej osób i firm. Z drugiej – dzisiaj praktycznie każdy coś sprzedaje. Najciekawsze jest jednak to. że mimo rygorystycznych przepisów. rozwoju technologii oraz powszechnej i łatwej dostępności wiedzy na temat tego. jak skutecznie sprzedawać. w samym procesie sprzedaży niewiele się zmieniło. Wciąż kupujemy dla tych samych powodów. dla których kupowaliśmy 10 lat temu. Dobry handlowiec. na jakimkolwiek stanowisku by się znajdował. musi znać te powody i umieć skutecznie nimi zarządzać.
I tego właśnie uczy ta książka.

Autor: Arkadiusz Bednarski

Cena: 54.90

Arkadiusz Bednarski: MP3


Stanowczo. łagodnie. bez lęku

Kategoria: Poradniki

Konkretnie i rzeczowo o asertywności.

Nawet w bardzo trudnych sytuacjach można obronić własną godność i prawa osobiste. nie naruszając godności i praw drugiego człowieka.

Książka Marii Król-Fijewskiej uczy. jak żyć po swojemu i wypowiadać bez lęku własne zdanie. jak odmawiać. nie wywołując konfliktów. i złościć się. nie raniąc innych. jak bronić własnych interesów. jak nie dać się wykorzystywać. poniżać ani lekceważyć.

Jest w istocie obfitującym w praktyczne przykłady podręcznikiem. zawierającym wiele praktycznych i konkretnych porad jak radzić sobie w różnych sytuacjach interpersonalnych. Tematy poruszone przez Autorkę zilustrowane są dialogami. dzięki którym można się dowiedzieć jak wykorzystać rady w praktyce.

Maria Król-Fijewska jest psycholo

ISBN: 978-91-7903-789-5

Cena: 9999

978-91-7903-789-5:king frazier pdf pl, kmirek, pacjentka michaelides, zbuntowany dziedzic pdf, company of heroes: kompania braci, jesienna miłość nicholas sparks, nie umieraj do jutra, jesteś pasażerem jadącego samochodu i siedzisz w bezruchu na tylnym siedzeniu, kwiat paproci legenda, pochowani w niebie, popatrz jak marcin sprytnie obliczył 15 kwoty 90 zł, serce diabła meghan march, melinda salisbury, duża książka o aborcji, ślepnąć od świateł pdf, robótki na drutach dla dzieci z opisem, atlas wędkarski, sonet 90 petrarka, jedna krew darda, cisza morska mickiewicz, weź nie pytaj tekst chwyty, rok na majorce…