Kot w butach

Kot w butach Kategoria: Pozostałe Najmłodszy młynarczyk otrzymuje w spadku od swego ojca kota. Jaki może mieć z niego pożytek? Do czego kotu potrzebne są buty? Jak je wykorzysta i co z tego będzie miał młynarczyk? Autor: Jakub Grimm. Wilhelm Grimm Cena: 11.01 Jakub Grimm. Wilhelm Grimm: MP3 Kwiat Diabelskiej Góry Kategoria: Powieści i opowiadania…

Published by admin in8 lipca 2018
Tagi: , , ,

Kot w butach

Kategoria: Pozostałe

Najmłodszy młynarczyk otrzymuje w spadku od swego ojca kota. Jaki może mieć z niego pożytek? Do czego kotu potrzebne są buty? Jak je wykorzysta i co z tego będzie miał młynarczyk?

Autor: Jakub Grimm. Wilhelm Grimm

Cena: 11.01

Jakub Grimm. Wilhelm Grimm: MP3


Kwiat Diabelskiej Góry

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bohaterką książki jest czterdziestokilkuletnia Niemka Inga. Urodziła się w Pustnikach. ale w latach siedemdziesiątych XX wieku wyjechała wraz z matką Rosemarie do Niemiec. Rodzinną ziemię. ich heimat. kobiety stopniowo wymazywały z pamięci. Wydawałoby się. że codzienność i wygodne życiem całkowicie zatrą wspomnienia mazurskiej ziemi. Tak było do momentu. gdy Rosemarie natknęła się w niemieckiej gazecie na wywiad z dawną gospodynią dworu Heimannów w przedwojennym Pustnicku. Stał się on inspiracją do powrotu na Mazury. Zanim jednak się tam wybiorą. na kamiennej plaży w słonecznej Bretanii Ingę zafascynuje pewien mężczyzna. Czy tajemniczy Michael z bretońskiej plaży ma jakiś związek z historią przedwojennego Pustnicka? Czy tytułowy kwiat ligustru zerwany na Diabelskiej Górze może zmienić złą wróżbę i ocalić prawo dwóch kobiet. matki i córki. do prawdziwej miłości? Czy wszystko

Autor: Mira Lyn Kelly

Cena: 102.90

Mira Lyn Kelly: MP3


których potrzebujesz. żeby odnieść sukces.

Anthony Iannarino zamiast mówić to. co chcemy usłyszeć. i wciskać nam kolejny poradnik typu „jak szybko się wzbogacić” albo „jak zrzucić wagę bez ćwiczeń. podwajając spożycie węglowodanów”. skupia się na tym. co łączy wszystkich skutecznych sprzedawców na świecie. bez względu na branżę i organizację. w której pracują: na ich cechach osobowości oraz posiadanych umiejętnościach. Opisuje szczegółowo dziewiętnaście takich cech i umiejętności najwybitniejszych sprzedawców. w tym:

  • samodyscyplinę. czyli dotrzymywanie zobowiązań podejmowanych wobec siebie i innych;
  • odpowiedzialność. czyli przyznawanie się do osiąganych wyników;
  • konkurencyjność. czyli otwartość na rywalizację zamiast strachu przed nią

Kategoria: Pozostałe

Wbrew temu. co twierdzą ludzie. którzy osiągają słabe wyniki. sukces w sprzedaży nie jest wynikiem pomyślnych okoliczności. Można go osiągnąć bez względu na rynek. produkt. firmę czy konkurencję. Wszystko zależy od człowieka – od sprzedawcy.

Niniejsza książka nie przypomina żadnego innego podręcznika sprzedaży.

NIE jest oparta na wynikach szeroko zakrojonych. kosztownych badań przeprowadzonych przez globalną firmę doradczą.

NIE jest poświęcona procedurom i metodologiom sprzedaży. mimo że pozycje zawierające informacje o nich są niezwykle przydatne.

NIE opisuje też doświadczeń i przygód autora w świecie sprzedaży (choć znajdziesz na jej kartach kilka krótkich anegdot).

Jest w niej jednak mowa o TOBIE – o sposobie myślenia i zestawie umiejętności.

Autor: Lucy Maud Montgomery

Cena: 24.90

Lucy Maud Montgomery: MP3


Sto lat! Jak w ostatnim stuleciu czciliśmy przywódców

Kategoria: Biografie i dzienniki

Sto lat niepodległości obchodzone jest tak totalnie. że nawet stolarz uznany może być za coś rocznicowego. Książka Michała Ogórka to doskonała odtrutka na historię zmienianą w bajkopisarstwo i kult jednostek.
Ogórek pieczołowicie odtwarza obraz Polski. jaki w poszczególnych okresach niepodległości rysowano. Za każdym razem była to Polska jej zbawców i „zbawców”: Piłsudskiego. Rydza-Śmigłego. Bieruta. Gomułki. Gierka. Jaruzelskiego. Wałęsy. Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Im wyżej każdy z nich bywał wyniesiony. tym boleśniejszy zazwyczaj był jego upadek.
Rozmiary kultu przywódców powodowały. że ludzie płakali ze wzruszenia. a potem z zawodu i wściekłości. Ale przy tej książce popłakać się można tylko ze śmiechu.

„Portretem zbiorowym dziewięciu osób. od Naczelnika z 1918 r. po Prezesa z 2018 r.. Michał Ogórek rekapituluje 100-lecie niepodległości. Jest to rekapitulacja raczej gorzko-ironiczna niż po prostu prześmiewcza. ale szczegółów – zarówno uciesznych. jak i wprawiających w zakłopotanie – jest w niej mnogość. co powoduje. że STO LAT! jest bardzo przydatnym suplementem zarówno do akademickich syntez. jak i szkolnych bryków. A także odtrutką na naszą nieprzemijającą skłonność do tromtadracji” – PROF. ANDRZEJ PACZKOWSKI

„Po ludziach. których uważało się (trzeba było uważać. musiało się uważać) za wielkich. zostają ślady zostawione nie tylko przez nich samych. lecz także tych mniejszych. grzejących się w ich cieple. które to ciepło sami ci grzejący podnosili do temperatur tak wysokich. że stawało się to i straszne. i śmieszne. Książka Michała Ogórka rodzi podejrzenie. że historia (a może różnego poziomu historycy) działa celowo: tym celem tutaj okazuje się nasze dobre samopoczucie. którego warunkiem jest poczucie humoru. Aż dziwne (i niezwykle zabawne). że to było naprawdę. A było” – PROF. JERZY BRALCZYK

Autor: Michał Ogórek

Cena: 27.99

Michał Ogórek: MP3


Towarzyszka Panienka

Kategoria: Biografie i dzienniki

„Towarzyszka Panienka” to autoironiczna opowieść o dorastaniu w cieniu znanego ojca. Pełna specyficznego poczucia humoru. dystansu. ale przede wszystkim wnikliwych obserwacji świata. do którego niewielu z nas miało dostęp.
Jak pisze Monika Jaruzelska w rozdziale wstępnym:
„Nie ma w mojej książce etosu ani patosu. każdy. kto spodziewa się gloryfikacji czy też politycznych uzasadnień. do których winna być zobowiązana córka „komunistycznego dyktatora”. może poczuć się rozczarowany. To jest opowieść o normalnej rodzinie. choć uwikłanej historycznie. Napisana z perspektywy najpierw dziecka. potem dziewczyny. a na końcu dojrzałej kobiety. Z dystansem i ironią. choć bardzo szczerze”.

Autor: Monika Jaruzelska

Cena: 34.90

Monika Jaruzelska: MP3


Czerwony notes

Kategoria: Powieści i opowiadania

UWAGA! WZRUSZENIE GWARANTOWANE

Kiedy Doris była małą dziewczynką. dostała od ojca czerwony. oprawiony w skórę notes. Przez całe życie zapisywała w nim adresy i numery telefonów osób. które znała i kochała. Dziś. patrząc na wykreślone imiona tych. którzy odeszli. wspomina swą przeszłość – a ta była barwna: Doris pracowała jako gosposia w Szwecji. w latach 30. Była modelką w Paryżu. a w przededniu wojny uciekła do Nowego Jorku. Cotygodniowe rozmowy z młodszą o kilkadziesiąt lat Jenny. jedyną krewną. urozmaicają samotną codzienność 96 letniej Doris. I odświeżają jej pamięć. Za to Jenny ma okazję poznać liczne rodzinne sekrety…

Urocza i wzruszająca powieść. skłaniająca do refleksji nad tym. co powinniśmy przekazać następnemu pokoleniu. A także o niespodziankach. które może przynieść los nawet najstarszym z nas.

Autor: Sofia Lundberg

Cena: 29.90

Sofia Lundberg: MP3


ach lat od poprzedniego zniknięcia. To będzie początek epickiego pojedynku pomiędzy kilkoma ocalałymi Autobotami i potworami. które będą walczyć do końca. by uratować Algnisten. Jeśli ten wpadnie w szpony Decepticonów. będzie oznaczało to koniec zarówno ludzkości. jak i Autobotów. Od teraz roboty i ludzie muszą współpracować. aby pokonać strasznego Megatrona.

Książka oparta na popularnych filmach z serii Transformers. które były nominowane do kilku Oscarów.

Kategoria: Autor

Michael Kelly

ISBN: 978-87-26-51045-4

Cena: 9999

978-87-26-51045-4:sonet 5, wychodząc z ukrycia pdf doci, tomek na tropach yeti streszczenie, smaruj tyn szajs, joanna piekarska, mitologia słowiańska pdf, obserwator charlotte link, szatan z siódmej klasy tematy wypracowań, wiedżmin saga, tonąca w błękicie pdf doci, w pułapce miłości, ochroniarz meg adams doci, psy z piekła rodem, komedia ludzka książki, o duszach czyśćcowych z marią simmą…