er antagonises Philip II.Thomas Varian is a captain in Drake’s formidable navy. rising quickly through the ranks. But he guards a secret one for which he would pay with his life if discovered: he is a Catholic. He is about to find his conflicting loyalty to his religion. to his Queen. and to his country tested under the most formidable of circumstances: facing the mighty Armada. Unknown to Varian. he will also be facing his long-estranged father. who is fighting on the side of the Spanish enemya

er antagonises Philip II.Thomas Varian is a captain in Drake’s formidable navy. rising quickly through the ranks. But he guards a secret one for which he would pay with his life if discovered: he is a Catholic. He is about to find his conflicting loyalty to his religion. to his Queen. and to his country…

Published by admin in7 lipca 2018
Tagi: , , , , , ,

er antagonises Philip II.Thomas Varian is a captain in Drake’s formidable navy. rising quickly through the ranks. But he guards a secret one for which he would pay with his life if discovered: he is a Catholic. He is about to find his conflicting loyalty to his religion. to his Queen. and to his country tested under the most formidable of circumstances: facing the mighty Armada. Unknown to Varian. he will also be facing his long-estranged father. who is fighting on the side of the Spanish enemya

Kategoria: Autor

John Stack

ISBN:

Cena: 9999

:


t their baby.But someone knows all her secrets and that person is watching and waiting. with a twisted game that will try to take everything Louisa holds dear.Perfect for fans of Louise Jensen.Praise for Gemma MetcalfeaA brilliant debut. this tense and original story deserves to be read! B A Paris on Trust me. best-selling author of Behind Closed DoorsaGemma Metcalfe turns the screw until the tension is almost unbearable. A fast-paced debut with a twist that made me gasp. Mark Edwards on Trust Me. best-selling author of The Devils Work aTrust Me is a brilliantly fast paced read. with a unique premiseaadd to that a spectacular twist. and I couldn’t turn the pages fast enough. Lisa Hall on Trust Me. author of Between You and Me

Kategoria: Autor

Gemma Metcalfe

ISBN:

Cena: 9999

:


asetowy. twierdzi. że pamięta czasy. kiedy gry komputerowe były nadawane przez radio.

Autor serii książek o warszawskim magu – Herbercie Kruku. awanturniczej space-opery pt. Keller oraz kilkunastu opowiadań i drabbli rozsianych po sieci i zbieranych do zbioru opowiadań o nazwie Migawki. Uważa. że drabble mają specyficzny rytm. a on poszukuje najlepszego.

Kiedy nie pisze programów i gier na smartfony. pisze książki i więzi je w szufladach.

Pierwszą książką SF. którą przeczytał był Bal na pięciu księżycach Bohdana Peteckiego. Od tej pory ukochał nie tylko fantastykę. ale i bal – sam nie wie. które woli bardziej.

Kategoria: Autor

Marcin Jamiołkowski

ISBN: 978-83-7995-181-9

Cena: 9999

978-83-7995-181-9:


Kategoria:

:

Cena: 9999

:


ból po stracie najbliższych. a przy tym honor. obowiązek i… wszelka możliwa podłość.

Wojna jest straszna. wojna jest bezlitosna i doskonale potrafi wyrzeźbić człowieka na swój obraz i podobieństwo. Powieść „Wilki i orły” przestawia to brutalnie. bez zbędnych upiększeń i udawania. że może być inaczej.

 

Kategoria: Autor

Rafał Dębski

ISBN: 978-83-7927-050-7

Cena: 9999

978-83-7927-050-7:


Fifth to Die (A Detective Porter novel)

Kategoria: Pozostałe

‚J.D. Barker is a one-of-a-kind writer and that’s a rare and special thing. Stephen King comes to mind and Lee Child. John Sanford. All one-of-a-kinds. Don’t miss anything J.D. writes.’ James PattersonMurder. It’s a family affair.In the midst of one of the worst winters Chicago has seen in years. the body of missing teenager Ella Reynolds is discovered under the surface of a frozen lake.She’s been missing for three weeks… the lake froze over three months ago.Detective Sam Porter and his team are brought in to investigate but it’s not long before another girl goes missing. The press believes the serial killer. Anson Bishop. has struck again but Porter knows differently. The deaths are too different. there’s a new killer on the loose.Porter however is distracted. He’s still haunted by Bishop and his victims. even after the FBI have removed him from the case. His only leads: a picture of a female prisoner and a note from Bishop: ‚Help m

Autor: Agnieszka Krzyżanowska

Cena: 31.50

Agnieszka Krzyżanowska: MP3


Polityka nr 45/2020

Kategoria: Pozostałe

POLITYKA to najlepiej sprzedający się tygodnik na polskim rynku. ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Tematyka obejmuje bieżące wydarzenia polityczne. gospodarcze. naukowe i kulturalne z Polski. Europy i ze świata. Każdy numer to raporty i pogłębione analizy. to felietony i reportaże najznakomitszych polskich dziennikarzy i komentatorów.

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 8.50

Opracowanie zbiorowe: MP3


endencje charakterystyczne dla czasów. z których pochodzi.

Seria popularnych powieści kryminalnych autorstwa Zygmunta Zeydlera-Zborowskiego. W roli śledczego występuje oficer Komendy Głównej MO major Stefan Downar.

Zygmunt Zeydler-Zborowski (1911-2000) – polski pisarz literatury kryminalnej. twórca postaci Stefana Downara. W przededniu II wojny światowej ukończył polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie wojny zarabiał. śpiewając w warszawskich kawiarniach. a po jej zakończeniu został urzędnikiem w Ministerstwie Żeglugi i Handlu Zagranicznego. Debiutował jako autor powieści sensacyjnych. publikowanych w odcinkach na łamach prasy. Dwa lata spędził we Włoszech. podróżował także po Ameryce Południowej. Był redaktorem w Telewizji Polskiej. działał w Polskiej Agencji Reklamowej. Od 1963 jego głównym zajęciem było pisanie. Zasłynął jako twórca powieści kryminalnych i sensacyjnych. Spoczywa na Cmentarzu Powązkowskim w Warsza

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Powieść kryminalna jednego z najpopularniejszych autorów PRL!

W warsztacie szewskim zjawia się nieznajoma kobieta i prosi o naprawę obuwia z oderwanymi podeszwami. Sprawa jest nietypowa. gdyż okazuje się. że oba buty są lewe i wyglądają na całkowicie nowe! Szewc zaintrygowany niecodzienną historią dzieli się nią ze swoim synem. zatrudnionym w milicji śledczej. Kiedy kobieta przychodzi po odbiór butów. właściciel warsztatu wysyła za nią pomocnika. by sprawdzić dokąd zmierza. Prywatne śledztwo nie przynosi oczekiwanych skutków. a chłopak nie wraca na noc. Nazajutrz milicja wyławia z Wisły ciało topielca. Jest nim pomocnik szewca. który został zastrzelony. Czyżby przed śmiercią odkrył mroczny sekret tajemniczej klientki?

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej. ukazującej postawy i t

ISBN:

Cena: 9999

:



andrzeja zapasy na ciężkie czasy, commandos behind enemy lines kody, przekorny los chwyty, drewno na tratwy inków, matasek gramatyka pdf, gabriel glinka, niezdobyta pdf, baśniobór po angielsku, pomidor katja, kindle co to jest, cyceron dzieła, sekiro poradnik, krwawa zemsta, hearts of iron 4 poradnik niemcy, darmowe ebooki online, felix net i nika ebook za darmo…