ent

ent Kategoria: 251091 61.90 1: 9999 Cena: 9999: Diabły z Saints Kategoria: Fantastyka i fantasy Świat znalazł się w ruinie. cywilizację zastąpił chaos. W ocalałych z wojennej zawieruchy miastach królują gangi i handlarze niewolników. Większość ludzi wyznaje tylko jedno prawo. prawo silniejszego. Tylko gdzieniegdzie próbuje się utrzymać dawny ład. Alan i Zack mają szczęście żyć…

Published by admin in2 lipca 2018
Tagi: , ,

ent

Kategoria: 251091

61.90

1: 9999

Cena:

9999:


Diabły z Saints

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Świat znalazł się w ruinie. cywilizację zastąpił chaos. W ocalałych z wojennej zawieruchy miastach królują gangi i handlarze niewolników. Większość ludzi wyznaje tylko jedno prawo. prawo silniejszego. Tylko gdzieniegdzie próbuje się utrzymać dawny ład. Alan i Zack mają szczęście żyć w rybackiej wiosce Saints. gdzie czas upływa im na prostych obowiązkach i zabawach z rówieśnikami.

Idylla nie trwa jednak wiecznie. Osada pada ofiarą napaści. z której tylko oni dwaj wychodzą cało. Pozostawieni samym sobie. są zmuszeni do walki o przetrwanie. Niełatwą sytuację komplikują rodzące się pytania.

Czym są osobliwe moce. które budzą się w chłopcach? Czy atak na wioskę naprawdę był dziełem przypadku? Jaką mroczną tajemnicę skrywali rodzice Alana i Zacka? Co łączyło ich z legendarnym łowcą potworów?

Alan i Zack ruszają w poszukiwaniu odpowiedzi przez świat opanowany przez potwory w

Autor: Minka Kent

Cena: 20.90

Minka Kent: MP3


moja noc! – odpowiedziałam nieco poirytowana.

– No i?

– Noah. nie wiem. czy mam rację. ale odnoszę wrażenie. że się do mnie przystawiasz – wypaliłam bez zastanowienia. Usiadł i przysunął moje krzesełko do swojego. Zbliżył twarz do mojej tak. że kwaśny zapach alkoholu z jego ust drażnił moje zmysły.

– Sue. możemy zamówić taksówkę i pojechać prosto do mojego mieszkania.

Kategoria: Autor

Karolina Agata Socha

ISBN: 978-83-8147-957-8

Cena: 9999

978-83-8147-957-8:glosny skandal, drań z manhattanu pdf docer, dostojewski notatki z podziemia, czarny młyn książka, katarzyna lengren, sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości pdf, seth grayson, roald amundsen zdobycie bieguna południowego, kolejne 365 dni czy laura przezyje, niebezpieczne kobiety za darmo, maciej górka, leki miolityczne, batman arkham city poradnik, zapomnij o tym co było pdf, o inkach uwagi prawdziwe, wakacje w raju, jerzy dzik, ania z zielonego wzgorza pdf…