Księżniczka detektyw

Księżniczka detektyw Kategoria: Literatura młodzieżowa Była sobie raz księżniczka. która nigdy się nie nudziła. A dlaczego się nie nudziła? Bo jako założycielka Stowarzyszenia Księżniczek Detektywów nie miała na to czasu. wciąż rozwiązywała kolejne zagadki i wyjaśniała tajemnice. Co? Nie wierzycie. że malutka księżniczka może być doskonałym detektywem. nieustraszonym pogromcą wszelkiej maści złoczyńców. bohaterską obrończynią słabych…

Published by admin in29 czerwca 2018
Tagi: , , ,

Księżniczka detektyw

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Była sobie raz księżniczka. która nigdy się nie nudziła.

A dlaczego się nie nudziła? Bo jako założycielka Stowarzyszenia Księżniczek Detektywów nie miała na to czasu. wciąż rozwiązywała kolejne zagadki i wyjaśniała tajemnice. Co? Nie wierzycie. że malutka księżniczka może być doskonałym detektywem. nieustraszonym pogromcą wszelkiej maści złoczyńców. bohaterską obrończynią słabych i pokrzywdzonych? Może. bez najmniejszych wątpliwości!

Zuchwała jak Pippi Pończoszanka. pomysłowa jak Szewczyk Dratewka – Księżniczka Detektyw jest miniaturowym super-hero (tyle. że zamiast obciachowego trykotu nosi kraciastą czapkę w kształcie kabaczka). Jej bezczelna mina sprawia. że miękną kolana złoczyńców. a spryt i determinacja tej nie-księżniczkowatej Księżniczki budzi „szacun” u czytelnika. Chętnie podążamy za nią. ściskając kciuki w potrzebie i chichocząc podczas lektury.

Joanna Olech

Autor: Tomasz Minkiewicz

Cena: 24.90

Tomasz Minkiewicz: MP3


Bruno i siostry

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Bruno. miłośnik literatury gotyckiej i muzyki rockowej. ma mnóstwo kłopotów z siostrami. osiemnastoletnią Kaśką i rezolutną siedmiolatką Miłką. Do tego niedawna przeprowadzka ze stolicy do podmiejskich Brzezin sprawia. że ten małomówny szóstoklasista okazuje się całkiem gadatliwy w swoim dzienniku. w którym bez skrupułów ujawnia rodzinne sekrety i obsmarowuje siostry… Ale czy mógłby bez nich żyć?

Sympatyczna. ciepła i pełna humoru książka – idealna do szkolnego plecaka.

Autor: Dorota Suwalska

Cena: 19.90

Dorota Suwalska: MP3zombie.pl 2, thud! by terry pratchett, fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej, na szczycie pdf, ostrowski jacek, książka romans, regula dziewiatek, 50 twarzy graya chomikuj pdf, crave tłumaczenie, mobi kindle, pakiet. wiedźmin. tom 1-8, bezlitosna siła mars, mobydick pl, mroczna wieża narodziny rewolwerowca, holistyczna agencja detektywistyczna dirka gentlyego, bezkresny ocean, rękawica tanosa…