Star Carrier. Tom III. Osobliwość

Star Carrier. Tom III. Osobliwość Kategoria: Fantastyka i fantasy Douglas kontynuuje swoją fascynującą opowieść o kosmicznej armadzie. która atakuje terytorium potężnego wroga. i która jest wyklęta przez dowództwo na Ziemi. Koenig zdaje sobie sprawę. że będąc w defensywie Ziemia nie przetrwa. tym bardziej. że wróg zaatakował już Układ Słoneczny. W trzecim tomie główne skrzypce po…

Published by admin in27 czerwca 2018
Tagi: , , ,

Star Carrier. Tom III. Osobliwość

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Douglas kontynuuje swoją fascynującą opowieść o kosmicznej armadzie. która atakuje terytorium potężnego wroga. i która jest wyklęta przez dowództwo na Ziemi. Koenig zdaje sobie sprawę. że będąc w defensywie Ziemia nie przetrwa. tym bardziej. że wróg zaatakował już Układ Słoneczny. W trzecim tomie główne skrzypce po raz kolejny grają Koenig i Trevor Gray. Polityka miesza się tutaj z wojną. a heroizm nie jest niczym wyjątkowym. lecz staje się sposobem życia. Szaleńczy wyścig z czasem. nieoczekiwane. szokujące odkrycia. a także realizm przedstawionych sytuacji sprawią. że będziecie słuchać „Osobliwości” z zapartym tchem.

„Star Carrier” po raz trzeci! Gwiezdne starcie z niewyobrażalną potęgą nieznanej cywilizacji wymaga ofiar. Kto jest gotowy na straceńczą misję?

Carl von Clausewitz w swoim słynnym dziele „O wojnie” napisał: „Bitwa jest krwawym i niszczącym zmierzeniem się sił fizycznych i moralnych”. Lecz jak walczyć z wrogiem. o którego sile nie mamy wielkiego pojęcia. a o wyznawanych przezeń normach moralnych nie wiemy właściwie nic? Przed takimi dylematami staje admirał Koenig. dowódca Lotniskowcowej Grupy Bojowej „Ameryka”. Wiedząc. że trzeba podjąć walkę. przenieść ją na teren przeciwnika. nie ma pojęcia. z kim tak naprawdę przyszło mu się zmierzyć.

Wspomniany Clausewitz stwierdził również: „W strategii wszystko jest proste. lecz nie jest łatwe”. Trudno o lepsze podsumowanie sytuacji admirała Koeniga oraz straceńców. którzy wbrew woli ziemskiego rządu przyłączyli się do jego misji. Wiedzą. co należy uczynić. ale nie potrafią przewidzieć. czy uda się dopiąć swego. a przede wszystkim – jakie skutki dla nich samych i dla ludzkości przyniosą ich działania.

Wyborne – jak zawsze u Iana Douglasa – sceny gwiezdnych zmagań stanowią świetne tło dla ukazania gry. jaką musi podjąć ludzkość w starciu z niewyobrażalną potęgą tajemniczej cywilizacji. W walce z wrogiem. którego możliwości technologiczne zdają się graniczyć z magią. Polityka miesza się tutaj z wojną. a heroizm nie jest niczym wyjątkowym. lecz staje się sposobem życia.

O cyklu Douglasa można powiedzieć z całą odpowiedzialnością: im dalej. tym lepiej.

Autor: Ian Douglas

Cena: 25.57

Ian Douglas: MP3


Strider

Kategoria: Pozostałe

Strider has a new habit. Whenever we stop. he places his paw on my foot. It isn’t an accident because he always does it. I like to think he doesn’t want to leave me.Can a stray dog change the life of a teenage boy? It looks as if Strider can. He’s a dog that loves to run; because of Strider. Leigh Botts finds himself running — well enough to join the school track team. Strider changes Leigh on the inside. too. as he finally begins to accept his parents’ divorce and gets to know a redheaded girl he’s been admiring. With Strider’s help. Leigh finds that the future he once hated to be asked about now holds something he never expected: hope.

Autor: Beverly Cleary

Cena: 59.90

Beverly Cleary: MP3


sobistego kierowcy lewej ręki Adolfa Hitlera we Włoszech. generała Hansa Leyersa. jednego z najbardziej tajemniczych i potężnych dowódców Trzeciej Rzeszy. Dzięki temu zyskuje możliwość prowadzenia działalności szpiegowskiej dla aliantów wewnątrz niemieckiego Głównego Dowództwa. Pino przeżywa horrory wojny i nazistowską okupację walcząc w sekrecie. a jego odwagę podtrzymuje miłość do Anny i marzenia o wspólnej przyszłości.

Kategoria: Autor

Mark Sullivan

ISBN: 978-83-8117-908-9

Cena: 9999

978-83-8117-908-9:receptury gastronomiczne, cena.milosci, orzeł sharpe’a, biologia na czasie 1 spis treści, odcień północy pdf doci, dariusz wardziak wiek, licencja na gotowanie, oswoić narkomana, 365 dni książka pdf, ostatni mohikanin pdf, fiszer roma, bracia patrzcie jeno, poradnik assassin’s creed odyssey, półświaty sezon 2, zależna od mafii pdf doci, pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego…