Sweet Filthy Morning After

Sweet Filthy Morning After Kategoria: Pozostałe This audio exclusive short tells of events from Sweet Filthy Boy from a new perspective. Autor: Christina Lauren Cena: 8.90 Christina Lauren: MP3 Widowisko Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Podczas parady ulicznej rozpoczynającej festiwal teatralny w Olsztynie ginie jeden z miejskich urzędników. Morderstwo zostało rozegrane w widowiskowy sposób. a…

Published by admin in12 czerwca 2018
Tagi: , , , ,

Sweet Filthy Morning After

Kategoria: Pozostałe

This audio exclusive short tells of events from Sweet Filthy Boy from a new perspective.

Autor: Christina Lauren

Cena: 8.90

Christina Lauren: MP3


Widowisko

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Podczas parady ulicznej rozpoczynającej festiwal teatralny w Olsztynie ginie jeden z miejskich urzędników. Morderstwo zostało rozegrane w widowiskowy sposób. a policjanci odkrywają. że narzędzie zbrodni służyło wcześniej jako rekwizyt na scenie.

Psycholog Zygmunt Rozłucki po raz kolejny zostaje poproszony przez policję o pomoc w śledztwie. Morderca zostawił po sobie niewiele śladów i wszystkie zdają się prowadzić w stronę miejscowego teatru. w którym rządzi despotyczny dyrektor. Czy to jego kontrowersyjne metody są przyczyną ciągu tragicznych wydarzeń? A może to on jest demiurgiem. reżyserem nie tylko przedstawień. lecz również zbrodni?

Rozłucki podąża tropem mordercy. jego dochodzenie komplikuje jednak znajomość z piękną aktorką. która zdaje się być w samym centrum dramatycznych wydarzeń.

Wkrótce bowiem okazuje się. że pierwsze morderstwo było zaledwie począ

Autor: Mira Jaworczakowa

Cena: 19.90

Mira Jaworczakowa: MP3ukryte wiadomości warframe, sensacje 20 wieku słuchowisko, wiedźmin pobierz, opowieści z narni lew czarownica i stara szafa streszczenie, kingsbridge katedra, alex kava złowrogie niebo, historia czarów i czarownic, chomikuj kolejne 365 dni, biała reduta tom 2, operator 112 książka, wędrówka dusz michael newton, wszystkie marzenia świata, michał białecki, ebooki za darmo do pobrania, jan kochanowski biografia, dostojewski wspomnienia z domu umarłych, egzorcyzm prosty papieża leona xiii, selekcja nienaturalna, stephen king książki pdf…