Star Force. Tom 9. Martwe słońce

Star Force. Tom 9. Martwe słońce Kategoria: Fantastyka i fantasy Kyle Riggs zasiada na tronie Imperium Ziemskiego. ale nie może zaznać spokoju. Wyzwolił swoją ojczystą planetę od tyrana tylko po to. by go zastąpić. W „Martwym słońcu”. dziewiątej powieści z serii Star Force. zaczyna się ostatni rozdział wielkiej wojny między żywymi istotami a maszynami. Obie…

Published by admin in12 czerwca 2018
Tagi: , , , , ,

Star Force. Tom 9. Martwe słońce

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Kyle Riggs zasiada na tronie Imperium Ziemskiego. ale nie może zaznać spokoju. Wyzwolił swoją ojczystą planetę od tyrana tylko po to. by go zastąpić.

W „Martwym słońcu”. dziewiątej powieści z serii Star Force. zaczyna się ostatni rozdział wielkiej wojny między żywymi istotami a maszynami. Obie strony rozwinęły nowe technologie i przemysł zbrojeniowy. Siły Gwiezdne i makrosy próbują nawzajem wyeliminować się z gry w walce na śmierć i życie całych gatunków. Zanim zniszczy maszyny. Riggs musi się jednak dowiedzieć także. kto jest zdrajcą w jego własnych szeregach.

Autor: B.V. Larson

Cena: 16.90

B.V. Larson: MP3


ężczyzna. który i tak nigdy nie zrozumie. w jaki sposób się w to wszystko wpakowujemy. I oczywiście wszyscy pozostali (bez względu na płeć). których codziennie rozczarowuje brak efektownego i natychmiastowego końca świata. Gorąco polecam”.

Maciej Wojtyszko”

Kategoria: Autor

Anna Onichimowska

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:



diuna mobi, biblioteka pan warszawa, nieodparta pokusa diana palmer pdf, gramatyka rosyjska pdf, divinity poradnik, assassin creed brotherhood poradnik, czego ludzie szukają w książkach, vi keeland tylko twój pdf, andrzej sapkowski ostatnie życzenie pdf, repetytorium maturalne matematyka pdf, lasy w płomieniach, z fizyką w przyszłość 1, opracowanie lektury chłopcy z placu broni, niepokorny mężczyzna kristen ashley pdf, jak to ze lnem było tekst, numery rachel ward, dziewczyny w wodzie…