Oko Jelenia. Sfera Armilarna

Oko Jelenia. Sfera Armilarna Kategoria: Fantastyka i fantasy Ostatni tom bestsellerowego cyklu. w którym kozacka fantazja autora ożywia magię minionych epok. Gdzie na cios szablą odpowiada się chińskim granatem! Maj. Anno Domini 1560. Gdańzona. stojąca nad grobem Hanza walczy o przetrwanie. jednak jest jeszcze w stanie ująć i ukarać tego. kto złamał jej prawa. Staszek…

Published by admin in3 czerwca 2018
Tagi: , , , , ,

Oko Jelenia. Sfera Armilarna

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Ostatni tom bestsellerowego cyklu. w którym kozacka fantazja autora ożywia magię minionych epok. Gdzie na cios szablą odpowiada się chińskim granatem!

Maj. Anno Domini 1560. Gdańzona. stojąca nad grobem Hanza walczy o przetrwanie. jednak jest jeszcze w stanie ująć i ukarać tego. kto złamał jej prawa.

Staszek czuwa nad śmiertelnie ranną Helą. Nie widzi zaciskającej się pętli. Niebawem kolejny wilczy ogon zaznaczy śmierć kolejnego przyjaciela. Pomoc nie nadejdzie – Marek strzeżony przez hanzeatyckich zabójców podejmuje desperacką decyzję… Już za późno na intrygi. Rozbitkowie z innych czasów są w tym świecie anomalią. Los się ich nie ima i nie będą mieli przyszłości. Uczepieni nadziei na przetrwanie desperacko poszukują mitycznego Oka Jelenia – artefaktu z zapisem duszy Obcego. Jest ceną za ich życie i istnienie świata!

Wstęgi ludzkich losów łączą się

Autor: Leon Baar

Cena: 23.90

Leon Baar: MP3


rga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

Kategoria: Autor

Stephen R. Covey

ISBN: 978-83-943860-9-2

Cena: 9999

978-83-943860-9-2:


Światło w jej oczach

Kategoria: Powieści i opowiadania

Projekt. jakiego jeszcze nie było! Jeżeli lubicie historie oparte na autentycznych wydarzeniach. to seria „Ja. Kobieta” z pewnością Was zachwyci. Karolina Wilczyńska przedstawia prawdziwe historie kobiet. które opowiedziały jej o swoim życiu. W tych zwierzeniach nie zabraknie emocji. Znajdziecie w nich wzruszenia. dramaty i trudne wybory. ale także miłość. szczęście i kobiecą siłę.

*

Klara. trzydziestoletnia malarka. niespodziewanie wyprowadza się z luksusowego domu rodziców i postanawia zamieszkać w swojej pracowni. Co popchnęło ją do tej decyzji i do kogo pisze wieczorami maile. których nie wysyła? Czy uda jej się zrealizować projekt nowej serii obrazów? Kim jest Łucja. której portret namaluje jako pierwszy. i jaką historię opowie malarce?

*

„Ja. Kobieta” to portrety kobiet. które żyją wśród nas. Może bohaterką kolejnej części będziesz właśnie Ty?

Auto: Astrid Lindgren

Cena: 27.99

Astrid Lindgren: MP3


Ellisiv

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Kijów. wiosna 1043 roku.

Ellisiv. piękna i wykształcona córka wielkiego księcia kijowskiego Jarosława. szykuje się do ślubu z Haraldem Sigurdssonem. przyszłym władcą Norwegii. Zakochana w urodziwym i dzielnym wikingu. bez wahania wyjeżdża na północ. na zawsze porzucając wszystko. do czego przywykła. Pełna nadziei. nie przypuszcza. że życie z Haraldem. człowiekiem ambitnym. okrutnym i hołdującym pogańskim obyczajom. przyniesie jej nie tylko wiele radości. ale i łzy…

Frid Ingulstad to jedna z najbardziej popularnych autorek serii książkowych w Norwegii. Dotąd spod jej ręki wyszło ponad dwieście powieści: sagi. a także książki z zakresu literatury faktu. książki dla dzieci i inne. Jest min. autorką takich serii jak: Wiatr nadziei. Przepowiednia księżyca. Królowe Wikingów. Trzy ostatnie ukazały się w Polsce i zachwyciły Czytelników. Frid Ingulstad przywiązuje dużą wagę do

:

Cena: 39.95

: MP3


Książka przedstawia pokrętną intrygę. Czy Katrina. po groźnych przeżyciach znajdzie wymarzoną miłość?

 

 

 

Mary Barbara Hamilton Cartland (1901-2000) pseud. Barbara Cartland. brytyjska powieściopisarka. znana z pisania licznych romansów i powieści miłosnych. Napisała 723 książki w tym 5 biografii. Była jedyną córką brytyjskiego oficera. majora Bertrama Cartlanda. który zginął podczas I wojny światowej. Ukończyła college dla dziewcząt w Malvern. po którym rozpoczęła pracę reporterki zajmującej się sprawami społecznymi i pisarki powieści miłosnych. Z początku prowadziła kolumnę plotek w Daily Express. W roku 1923 opublikowała pierwszą powieść Jigsaw. która stała się bestsellerem. W jej powieściach ukształtował się specyficzny styl. konstrukcja akcji. osadzenie w realiach historycznych. Mimo schematycznej akcji. jej późniejsze powieści cieszyły się powodzeniem. W roku 1983 jej nazwisko umieszczono

Kategoria: Powieści i opowiadania

Po śmierci rodziców. którzy zginęli w katastrofie kolejowej. Katrina Darley została zupełnie sama bez środków do życia. Wuj Katriny. lord Branston. sprowadza ją do Anglii. by wziąć pod swoje opiekuńcze skrzydła. Nie podoba to się jego drugiej. młodej żonie. zazdrosnej o urodę dziewczyny. Lady Branston jest zakochana w księciu Lyndbrooke do posiadłości którego właśnie przybywają zaproszeni na przyjęcie goście. Zjawia się także z mężem hrabina Calverton – pierwsza miłość księcia z czasów gdy nie był bogaty. Wtedy Anastazja odrzuciła jego propozycję małżeństwa. Dziś chętnie nawiązałaby romans z bogatym. przystojnym i utytułowanym mężczyzną. Aranżuje w swoim pokoju nocną schadzkę. którą przerywa przybycie męża hrabiny. Książę – zmuszony do ucieczki – trafia do pokoju Katriny. czego świadkiem jest jej ciotka. Żąda wszystkiego. żeby ratował reputację dziewczyny.

 

Autor: B. J. Hermansson

Cena: 24.99

B. J. Hermansson: MP3


Przygody Hucka

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Czy znacie historię psotnego urwisa Huckleberry’ego Finna? Samego Hucka możecie pamiętać z opowieści o Tomku Sawyerze! Jeżeli macie ochotę na niebezpieczną wyprawę tratwą po Missouri w towarzystwie dużego Jima. fałszywego księcia i wędrownego oszusta. jeśli chcecie poczuć dreszcz emocji na tonącym parowcu. pomóc przyjacielowi w ucieczce czy założyć wraz z chłopakami bandę rozbójników. sięgnijcie po jedną z najbardziej lubianych i popularnych powieści Marka Twaina „Przygody Hucka”.

Autor: Mark Twain

Cena: 21.90

Mark Twain: MP3


Syn

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Syn” Philippa Meyera to epicka. napisana z rozmachem powieść o amerykańskim Zachodzie. Wielopokoleniowa saga o losach dumnej i niezłomnej teksańskiej rodziny McCulloughów – od czasów XIX-wiecznych najazdów Komanczów do XX-wiecznego boomu naftowego – dla której najważniejszą wartością jest ziemia i honor. To także książka niepokojąca i działająca na wyobraźnię. Bez wątpienia można powiedzieć. że jest arcydziełem i kontynuacją najlepszej tradycji amerykańskiego kanonu – niezapomniana powieść łącząca pisarską sprawność Larry’ego McMurtry’ego z ostrością wyrazu Cormaca McCarthy’ego. Na podstawie powieści nagrywany jest serial. w którym główną rolę gra Pierce Brosnan.

Autor: Philipp Meyer

Cena: 49.90

Philipp Meyer: MP3planeta singli 2 cały film do pobrania, pan samochodzik i zagadki fromborka pdf, katarzyna kwiatkowska mąż, chatka puchatka audiobook, red dead redemption 2 zabójcza precyzja, mikołaj kopernik biografia, mocny erotyk, michalak marzycielka, szef to zawód pdf, sztuka wojny pdf, matylda dahl, ken follett zamieć, fahrenheit 451 pdf, obraz doriana graya, antoni langer, katastrofa kosciuszki, legendy arturiańskie pdf, powieść b prusa, gobliiins 4, iskra życia, kartezjusz medytacje o pierwszej filozofii pdf, miranda lee, douglas crockford…