Nie-boska komedia

Nie-boska komedia Kategoria: Literatura młodzieżowa Nie-Boska komedia ukazała się w roku 1835. wpisując się na listę arcydzieł popowstaniowego dramatu romantycznego.  Hrabia Henryk. ponosi klęskę w życiu osobistym. gdyż uwiedziony pokusami fałszywej poezji. staje się przyczyną nieszczęść. które spadają na jego żonę i syna. Dramat przedstawia walkę starego i nowego świata. hrabia staje po stronie arystokracji…

Published by admin in2 czerwca 2018
Tagi: , , ,

Nie-boska komedia

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Nie-Boska komedia ukazała się w roku 1835. wpisując się na listę arcydzieł popowstaniowego dramatu romantycznego.  Hrabia Henryk. ponosi klęskę w życiu osobistym. gdyż uwiedziony pokusami fałszywej poezji. staje się przyczyną nieszczęść. które spadają na jego żonę i syna. Dramat przedstawia walkę starego i nowego świata. hrabia staje po stronie arystokracji przeciow zbuntowanym masom.

Autor: Zygmunt Krasiński

Cena: 9.00

Zygmunt Krasiński: MP3


Niewinny

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat. żeby otrząsnąć się po tym. jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy. kariera prawnicza nabiera rozpędu. a ukochana żona jest w ciąży. Przyszłość zaczyna wyglądać obiecująco.

Do momentu gdy na jego komórkę przychodzi zdjęcie żony z innym mężczyzną. a na progu domu pojawia się policja. Znaleziono ciało zamordowanego człowieka. który z jakiegoś powodu śledził Matta. A to dopiero początek…

Przeciętny człowiek wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę. której nie rozumie.

Autor: Harlan Coben

Cena: 17.90

Harlan Coben: MP3


Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym

Kategoria: Poradniki

Autor bestsellera Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Ludzie nie lubią zmian i często się ich obawiają. To oczywiste – zmiany niosą ryzyko. że coś się pogorszy. a dostosowanie się do nowych warunków wymaga wysiłku. Tymczasem proces osiągania sukcesu w karierze ma dynamiczny charakter. Trzeba nie tylko akceptować zmiany. ale także niekiedy je inicjować. Dobrze jest również umieć przekonywać do nich współpracowników. zwłaszcza gdy się okazuje. że wypracowane i doskonalone latami metody są w danym momencie niewystarczająco dobre. Ponadto należy przyjąć. że bez względu na to. jak dobrze idzie dziś. warto przygotować się na zmianę sposobu działania w przyszłości.

Ta książka jest znakomitą pomocą w radzeniu sobie ze zmianą. Opisano tu powody. dla których ludzie się przed nią bronią. a także przedstawiono techni

Autor: Tomasz Kryszczyński

Cena: 39.90

Tomasz Kryszczyński: MP3


k początkowo mogłoby się wydawać.

Czy Nadii uda się wpaść na pomysł. jak połączyć to. co najlepsze w tych dwóch odmiennych światach – w dużym. zdyscyplinowanym i dobrze zarządzanym oraz małym. nieformalnym i inspirującym – zanim będzie za późno?

***

Ta niepowtarzalna przypowieść pokazuje nam. o ileż bezpieczniejsi jesteśmy w zmiennych czasach. gdy wprowadzamy innowacje.
Spencer Johnson. autor Kto ukradł mój ser?

Ta prosta przypowieść o futrzastych ssakach mierzących się z problemem adaptacji w obliczu zagrożenia dostarcza ciekawe spostrzeżenia na temat podróży. w której uczestniczy wielu z nas.  Genialne!
Stanley McChrystal. emerytowany generał. autor Team of Teams i współzałożyciel McChrystal Group

John Kotter robi to ponownie. Wykorzystywana przez ni

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jaka jest najgorsza rzecz. jaką możesz usłyszeć. gdy masz jakiś dobry pomysł w pracy?

„My robimy to inaczej!”

John Kotter i Holger Rathgeber stworzyli opowieść biznesową. która pomoże każdemu zespołowi bądź organizacji radzić sobie z największymi wyzwaniami i zamieniać je w ekscytujące okazje. W książce My robimy to inaczej! przedstawili esencję kilkudziesięciu lat swoich doświadczeń i nagradzanych badań mających na celu ukazanie mechanizmów powstawania. upadania i odradzania się organizacji w obliczu przeciwności.

Czego możesz się nauczyć o długoterminowym sukcesie firmy od kolonii surykatek z pustyni Kalahari?

Więcej niż sobie wyobrażasz!

Pewnego razu w południowej Afryce. na pustyni Kalahari. żyło sobie stado surykate

Ilosc_stron:

Cena:

: 188454sęp szarzyński sonet v, olga sarzyńska instagram, imiona boga, pod dworcem głównym w warszawie, potop tom 3, przestrzeń zewnętrzna, sowa andrzej leon, caroline linden, saga o ludziach lodu do sciagniecia, mafia 2 joe’s adventures, szekspir król lear, legion płomienia, piaseczniczka, goal deponia, morderstwie w orient expressie ksiazka, robert małecki zadra, pismo magazyn opinii, perwersyjna milosc pdf, specjalista ds e marketingu, mróz ekstradycja chomikuj, jak przestac sie bac, poznaj moją mamę…