prosta – abhjasa i wairagja (JS I.12 – I.16) 476. Bez sentymentów. Przyjaźń. współczucie. dobra wola i obojętność – ścieżki do oczyszcze…

prosta – abhjasa i wairagja (JS I.12 – I.16) 476. Bez sentymentów. Przyjaźń. współczucie. dobra wola i obojętność – ścieżki do oczyszcze… Kategoria: Fragment 309404 29.90: 1 Cena: 1: Sztuka samodzielnej nauki. Jak zdobyć dowolną umiejętność w krótszym czasie i jak pokierować własną edukacją Kategoria: Poradniki Tradycyjne metody nauki. które niemal każdy z nas miał…

Published by admin in27 maja 2018
Tagi: , , ,

prosta – abhjasa i wairagja (JS I.12 – I.16) 476. Bez sentymentów. Przyjaźń. współczucie. dobra wola i obojętność – ścieżki do oczyszcze…

Kategoria: Fragment

309404

29.90: 1

Cena:

1:


Sztuka samodzielnej nauki. Jak zdobyć dowolną umiejętność w krótszym czasie i jak pokierować własną edukacją

Kategoria: Poradniki

Tradycyjne metody nauki. które niemal każdy z nas miał możliwość wypróbować w praktyce. mają wady. Lekcjom w szkole często towarzyszą przymus i poczucie mordęgi. Do tego uczeń czy nawet student może wybierać treści kształcenia w ograniczonym stopniu: udział młodego człowieka w opracowaniu własnego programu nauczania dopiero całkiem niedawno stał się nieco większy. Rozwój technologii sprawił. że informacje są wyjątkowo łatwo dostępne. Źródła wiedzy mamy na wyciągnięcie ręki. Jednak łatwo się przekonać. że samodzielna nauka wymaga wielkiej motywacji i zaangażowania. Co więcej. samouk musi sam kierować procesem własnej nauki.

Ta książka jest zwięzłym. praktycznym przewodnikiem dla każdego. kto chce z powodzeniem samodzielnie uczyć się różnych rzeczy. Dzięki niej szybko zrozumiesz. jakie są warun

: Format

Cena:

Format:


River

Kategoria: Pozostałe

Nowe miasto. Nowa tożsamość. Ciąża i samotność.
I daleko od przeszłości. przed którą Carrie Ford tak usilnie próbuje uciec.

River Wild jest humorzastym. nadętym dupkiem i w dodatku jej nowym sąsiadem.
Carrie nie ma ochoty się z nim zaprzyjaźniać. on również nie chce zostać jej przyjacielem.

Jednak kiedy wszystko wydaje się jasne. mężczyzna niespodziewanie pomaga jej uratować porzuconego psa. Tego dnia Carrie dostrzega w jego oczach coś. co można zobaczyć też w jej spojrzeniu. Smutek. Ból. Samotność.
Carrie bardzo dobrze zna te wszystkie uczucia.

Między dwojgiem zranionych ludzi nawiązuje się niechciana i niespodziewana przyjaźń. która bez ostrzeżenia zmienia się w coś więcej.
Oboje mają swoje sekrety. ale to nie ma żadnego znaczenia. ponieważ ona bardzo dobrze go rozumie. a o

:

Cena:

:


Mimochodem o chodzeniu

Kategoria: Poradniki

Poruszanie się o własnych nogach większość z nas traktuje jako czynność tak oczywistą. że w zasadzie się nad nią nie zastanawiamy. Okolicznościowa przechadzka. spacer z psem. wyjście do sklepu czy do pracy nie wydają się niczym spektakularnym i nie stanowią takiego wyzwania jak zdobycie najwyższych szczytów Ziemi czy podróż dookoła świata. Jednak ta na pozór prozaiczna czynność okazuje się świetnym tematem do głębszych rozważań. a historia chodzenia może być fascynującą lekturą.

Zebrane w tej książce fakty oraz przemyślenia pozwalają spojrzeć na chodzenie z szerszej perspektywy niż codzienne życie czy wynikające z ruchu zdrowotne korzyści. Historia chodzenia to także historia butów oraz specyficzne spojrzenie na sztukę. religię. ewolucję czy wojskowość – we wszystkich tych dziedzinach chodzenie odegrało i odgrywa ważną rolę. choć kontekst. w jakim się pojawia. bywa różny.

Kiedy i jak staliśmy się dwunożni ze wszystkim zaletami i wadami takiego stanu rzeczy? Jaką funkcję spełnia maszerowanie w wojsku i religiach? Czym i jak od wieków chroniono i upiększano stopy? Dlaczego lenistwo nieustannie odciąga nas od chodzenia? Którego ze znanych artystów. myślicieli. pisarzy czy filozofów owładnęła mania wędrowania? I w końcu: co jest tak pociągającego w chodzeniu. że już w trakcie lektury tej książki będziesz chciał rzucić wszystko i ruszyć w drogę?

„Niniejsza książka nie jest naukową rozprawą z jednej prostej przyczyny: nie jestem uczonym. Spiritus movens całości stały się nogi. nie głowa. Jako amator przechadzek starałem się zabrać jak największą liczbę faktów i ciekawostek. Nie wyczerpuję jednak tematu. bo nie jest to możliwe. Chcę. aby czytelnik w rozwijaniu wiedzy mógł iść (i iść i iść i iść…) własną drogą.”

fragment wstępu

Autor: Szymon Augustyniak

Cena: 34.90

Szymon Augustyniak: MP3


Anioł z Auschwitz

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bestsellerowa powieść historyczna w stylu „Tatuażysty z Auschwitz”.

Opowieść o miłości i walce o przeżycie.

Nic nie mogło rozdzielić Christophera i Rebekki: ani jej wyrodni rodzice. ani nawet narzeczony. z którym wróciła do domu po ucieczce do Anglii. Lecz gdy do sielankowej wyspy Jersey dociera II wojna światowa. nazistowscy najeźdźcy. realizując Ostateczne Rozwiązanie Kwestii Żydowskiej swojego Führera. wywożą Rebeccę na kontynent. Gdy naziści deportują Christophera i jego rodzinę do ojczystego kraju – Niemiec. w desperackiej próbie ratowania ukochanej zgłasza się na ochotnika do szeregów SS. Rozpoczyna służbę w Auschwitz. gdzie sprawuje nadzór nad pieniędzmi skradzionymi ofiarom. które zginęły w komorach gazowych. Poszukując Rebekki. musi nie tylko ukrywać podwójną tożsamość. ale i walczyć o własną duszę. W koszmarnym świecie Auschwitz Christopher pilnuje przepływu rzeki splamionych krwią pieniędzy. dzięki czemu staje przed nieoczekiwaną szansą. Czy starczy mu sił i odwagi. by zaakceptować nowy los. który na zawsze może zmienić nie tylko jego życie. ale i wielu innych ludzi?

Autor: Eoin Dempsey

Cena: 17.90

Eoin Dempsey: MP3mister el james chomikuj, james imię, medalion dowódcy tropicieli, mikołaj podolski, thorgal pustelnik ze skellingar, łupieżcy niebios, cukiernia pod amorem audiobook, mikołaj podolski, happysad bez znieczulenia pobierz, europa i swiat pdf, ps wciaz cie kocham jenny han pdf chomikuj, hearts of iron 4 kody na surowce, baśniobór pdf, harlan coben mistyfikacja, towarzyszka panienka, nienasyceni youtube, ac odyssey trofea…