68355

68355 Kategoria: 14.90 1 9999: Cena: : Trzy godziny Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Trzy sekundy. a co dopiero trzy minuty. mogą okazać się wiecznością. o ile masz wszystko dokładnie zaplanowane i pod kontrolą. Ale trzy godziny. choć wydaje się. że to nieporównywalnie więcej czasu. to stanowczo za krótko. kiedy nic już nie zależy od…

Published by admin in14 maja 2018
Tagi: , , , , ,

68355

Kategoria: 14.90

1

9999:

Cena:

:


Trzy godziny

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Trzy sekundy. a co dopiero trzy minuty. mogą okazać się wiecznością. o ile masz wszystko dokładnie zaplanowane i pod kontrolą. Ale trzy godziny. choć wydaje się. że to nieporównywalnie więcej czasu. to stanowczo za krótko. kiedy nic już nie zależy od ciebie.

Spokojny poranek w Sztokholmie. Ewert Grens zostaje wezwany do kostnicy. W zamkniętym pomieszczeniu znajduje się o jedno ciało za dużo. Skąd się tam wzięło?

Piet Hoffman przenosi się w nowe miejsce. aby wypełnić ostatnią niebezpieczną misję. zanim definitywnie porzuci życie kryminalisty. Czeka go podróż przez gorącą. pozbawioną wody pustynię i wzburzone morze. w odległe zakątki świata. gdzie ludzkie życie nie ma żadnej wartości.

Tymczasem w Szwecji Zofia i jej synowie z utęsknieniem wyczekują na powrót Pieta. Gdy zjawi się w domu. będą mogli wreszcie odnaleźć spokój. Rodzinna sielanka nie

Autor: Harlan Coben

Cena: 17.90

Harlan Coben: MP3


Paragraf 22

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jedna z najwybitniejszych powieści XX wieku. oraz najsłynniejsza powieść na temat II wojny światowej. Powieść pełna czarnego humoru. ukazuje bezsens wojny i armii jako instytucji. wyśmiewa mechaniczny społeczne rządzące się logiką absurdu. Jej bohaterowie to zbiorowisko wariatów. fanatyków. oportunistów. ale nade wszystko ludzi którzy mają jeden wspólny cel – za wszelką cenę przeżyć…

Autor: Joseph Heller

Cena: 32.20

Joseph Heller: MP3


h czasach tylko to okno go interesowało. Pan Sudek nic nie sfotografował bez miłości. mówi Mariusz Szczygieł. dlatego bardzo chciałem. żeby znalazł się właśnie w tej mojej książce.

Kategoria: Autor

Mariusz Szczygieł

ISBN: 978-83-268-3623-7

Cena: 9999

978-83-268-3623-7:


ku. dziennikarz. autor książek. Jest założycielem i przewodniczącym Stowarzyszenia Sędziów Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. W latach 80. Pełnił funkcję wiceministra sprawiedliwości. Aktywnie działa na rzecz kultury. Założył. funkcjonujący na przełomie lat 60. i 70.. teatr faktu „Sąd Młodych” przy Teatrze Ziemi Rybnickiej. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Związku Literatów Polskich.

Kategoria: Autor

Józef Musiol

ISBN: 978-87-26-75587-9

Cena: 9999

978-87-26-75587-9:


BN

Kategoria:

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 39.90


Zawód położna

Kategoria: Historia i literatura faktu

Bez snu przez dwadzieścia godzin. Bez jedzenia przez dziesięć godzin. Oddział pełen rodzących kobiet.

Witamy w świecie położnych.


Leah Hazard opisuje swoje doświadczenia związane z pracą położnej. którą podjęła jako matka dwójki dzieci szukająca nowej ścieżki rozwoju zawodowego. Z pasją opowiada zarówno o blaskach. jak i cieniach pracy na oddziale położniczym. Jako położna widziała już chyba wszystko. w tym ciężarne nastolatki. wcześniaki urodzone na granicy dwudziestego czwartego tygodnia ciąży. uchodźczynie. ofiary handlu ludźmi czy kobiety. których narządy rodne zostały okaleczone na skutek praktyk religijnych. Pośród tego tygla ludzi. kultur i problemów położne starają się zachować profesjonalizm. empatię i poczucie humoru. ratujące je przed kompletnym wyczerpaniem. 

Kolejna noc. kolejna poc

ISBN:

Cena: 9999

:


0

Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:


Droga Wilka z Wall Street

Kategoria: Pozostałe

W filmie „Wilk z Wall Street” Jordan Belfort. w którego na ekranie wcielił się Leonardo di Caprio. stosuje System Linii Prostej Dotyczący Sprzedaży i Perswazji . by zmienić grupę nieudaczników. zarabiających poniżej przeciętnej. w skutecznych sprzedawców. którzy potrafią sprzedać wszystko każdemu. Tym razem Jordan zaprasza czytelników za kulisy. pokazując krok po kroku. jak odkrył nadzwyczajne techniki zdobywania wielkiego majątku z korzyścią dla siebie. swoich klientów i zespołów sprzedaży. Wszystkie te techniki. strategie i wskazówki zostały przetestowane i udowodniono. że sprawdzają się w praktyce.

„Umiejętności Jordana w szkoleniu i motywowaniu sprzedawców. niezależnie od ich miejsca na drabinie kompetencyjnej. nie mają sobie równych. Wśród personelu sprzedającego firmy Amcom zaszły natychmiast trwałe zmiany. a nasi pracownicy nigdy mocniej nie odczuwali sensu pracy zespołowej. Nie ma innego sytemu szkolenia sprzedażowego. który należałby do tej samej ligi.”

Tony Grist. były szef firmy Amcom

„Przesłanie Jordana Belforta nie tylko motywuje i inspiruje. ale stanowi także potężne narzędzie do osiągnięcia sukcesu. Poznanie jego strategii dochodzenia na szczyt powinno być obowiązkowe dla wszystkich!”

Brad Thomsen. były szef brokerów w Century 21 Real Estate Center

„Jordan jest jednym z najbardziej porywających i motywujących mówców na świecie. To. czego naucza o Systemie Linii Prostej. jest pierwsza klasa. Jeśli marzycie o tym. by dojść na szczyt jako sprzedawcy. nie możecie pominąć jego strategii!”

Craig Scoogie. dyrektor naczelny i wykonawczy NEXTDC

Autor: Jordan Belfort

Cena: 29.79

Jordan Belfort: MP3konwersja mobi do pdf, pawel kutny, growl po polsku, wołoszański audiobook, dzwon po angielsku, cicha 5 warszawa, zapomniany świat sumerów, camilla läckberg kaznodzieja pdf, sparks pdf, sekret księcia, memy z seksem, cisza białego miasta pdf, wyrok mroz, nie proszę księdza troszeczkę niżej pobierz, arabski mąż pdf, my dilemma is you, droga do serca chomikuj, wrozby kumaka, opowiadania o naxi, petroglify rdr2…