buła tej sagi rodzinnej dzieje się na Podlasiu. a jej tło stanowią wielkie wydarzenia pierwszej połowy XX wieku – od wybuchu pierwszej wojny światowej aż po śmierć Stalina.

W przygotowaniu drugi tom. „Gabrynia”.

buła tej sagi rodzinnej dzieje się na Podlasiu. a jej tło stanowią wielkie wydarzenia pierwszej połowy XX wieku – od wybuchu pierwszej wojny światowej aż po śmierć Stalina. W przygotowaniu drugi tom. „Gabrynia”. Kategoria: Autor Ewa Szymańska ISBN: 978-83-8194-189-1 Cena: 9999 978-83-8194-189-1: Miedziaki Kategoria: Powieści i opowiadania W swojej nowej powieści – po bestsellerowej. uhonorowanej…

Published by admin in7 maja 2018
Tagi: , ,

buła tej sagi rodzinnej dzieje się na Podlasiu. a jej tło stanowią wielkie wydarzenia pierwszej połowy XX wieku – od wybuchu pierwszej wojny światowej aż po śmierć Stalina.

W przygotowaniu drugi tom. „Gabrynia”.

Kategoria: Autor

Ewa Szymańska

ISBN: 978-83-8194-189-1

Cena: 9999

978-83-8194-189-1:


Miedziaki

Kategoria: Powieści i opowiadania

W swojej nowej powieści – po bestsellerowej. uhonorowanej Nagrodą Pulitzera i National Book Award „Kolei podziemnej” – Colson Whitehead z właściwym sobie geniuszem podejmuje kolejny dramatyczny wątek z historii Ameryki.

Tym razem akcja rozgrywa się na Florydzie w latach 60. XX wieku. a fabuła koncentruje się na losach dwóch chłopców skazanych na pobyt w poprawczaku.

Gdy idee ruchu na rzecz praw obywatelskich docierają wreszcie do Frenchtown. czarnej dzielnicy Tallahassee. Elwood Curtis postanawia wziąć sobie do serca słowa dr. Martina Luthera Kinga i nabiera przekonania. że jest „równie dobry jak każdy inny”. Choć rodzice go porzucili. jego babcia dba. by trzymał się z dala od kłopotów. Elwood jest więc na dobrej drodze do dostania się do lokalnego college’u dla kolorowych.

Autor: Maciej Jastrzębski

Cena: 31.99

Maciej Jastrzębski: MP3bajki audio dla dzieci, chemia kosmetyków alicja marzec pdf, zielony mars, wiedźmin zbiór opowiadań, koralina neil gaiman, amundsen ostatni wiking, bargain tlumacz, tylko dobre wiadomości, drwal haner pdf, sitwa paulina świst pdf, słownik ukraińsko polski pdf, hebe właściciel, peter v brett cykl demoniczny, cecylia niewiadomska, uwikłani bez końca pdf, stulecie chirurgów audiobook, techniki badań pedagogicznych, galen shana, mokrysz sylwia…