Jednym strzałem

Jednym strzałem Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Sześć strzałów. pięciu zabitych. sterroryzowane miasto. wzorowo przeprowadzone śledztwo. zabójca ujęty w ekspresowym tempie. obciążające podejrzanego dowody – nie do podważenia. Tylko dlaczego James Barr. były żołnierz piechoty. nie chce się widzieć z adwokatem. a zamiast tego żąda widzenia z Jackiem Reacherem. Przecież zeznania Reachera. który ma powody.…

Published by admin in6 maja 2018
Tagi: , , , ,

Jednym strzałem

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Sześć strzałów. pięciu zabitych. sterroryzowane miasto. wzorowo przeprowadzone śledztwo. zabójca ujęty w ekspresowym tempie. obciążające podejrzanego dowody – nie do podważenia.

Tylko dlaczego James Barr. były żołnierz piechoty. nie chce się widzieć z adwokatem. a zamiast tego żąda widzenia z Jackiem Reacherem. Przecież zeznania Reachera. który ma powody. by nie pałać do niego sympatią. mogą go jeszcze bardziej pogrążyć.

I dlaczego jeden z pocisków Barra – strzelca wyborowego! – nie trafił w cel?

Dodatek specjalny – opowiadanie Nowa tożsamość Jamesa Penneya. Jack Reacher w przyszłości. po rozstaniu się z armią. wielokrotnie skorzysta z podwózki. Teraz jest trzydziestokilkuletnim żandarmem wojskowym i podczas ulewy bierze do samochodu mężczyznę. w którym od razu rozpoznaje byłego żołnierza. I zdesperowanego człowieka.

Autor: Lee Child

Cena: 9999

Lee Child: Wprowadzenie: Ruch zero waste 7 Rozdział pierwszy. Pierwsze kroki do wprowadzenia zmian 15Rozdział drugi. Kuchnia i gotowanie 35Rozdział trzeci. Kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała 77Rozdział czwarty. Sprzątanie 115Rozdział piąty. Jak zostać świadomym konsumentem? 131Rozdział szósty. Praca. szkoła i jedzenie poza domem 149Rozdział siódmy. Podróżowanie i transport 161Rozdział ósmy. Szczególne okazje 175Rozdział dziewiąty. Zero waste – i co dalej? 203Rozdział dziesiąty. Szersza perspektywa …


Pamiętnik inteligenta

Kategoria: Historia i literatura faktu

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Takiej książki jeszcze nie było: wspomnienia powstańca warszawskiego i aktora. panicza z dworu i dyrektora teatru. komedianta i inteligenta. Kilkadziesiąt lat XX-wiecznej polskiej historii. w której mieszają się melancholia i satyra. patriotyzm i kpina. okupacja hitlerowska. stalinizm i stan wojenny. A nade wszystko parada największych sław teatralnych – Kazimierza Dejmka i Leona Schillera. Elżbiety Barszczewskiej i Romana Wilhelmiego. Tadeusza Łomnickiego i Niny Andrycz – widzianych z bliska. opisanych bez pardonu. z ich tajemnicami. słabościami i kulisami ich sławy. W sumie: Polska wielka i śmieszna. Polacy wspaniali i mali. A refleksje zaskakująco współczesne.

Autor: Jerzy Rakowiecki

Cena: 22.90

Jerzy Rakowiecki: MP3


lniak

Kategoria: ISBN

978-83-7561-829-7

Ilosc_stron:

Cena:

: 226895


Jutro możesz zniknąć

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Są oznaki. które pozwalają rozpoznać zamachowca-samobójcę. Izraelski wywiad sporządził ich listę –dwanaście symptomów.

Jack Reacher. jak każdy. kto kiedykolwiek miał do czynienia ze sprawami amerykańskiego bezpieczeństwa narodowego. zna ją na pamięć. Dlatego. jadąc w nocy nowojorskim metrem. zwraca uwagę na kobietę. która wydaje mu się idealną kandydatką na terrorystkę. Kiedy. chcąc zyskać na czasie. próbuje nawiązać z nią rozmowę. nieznajoma wyciąga pistolet i strzela sobie w głowę.

Sprawą dziwnego samobójstwa Susan Mark. która – jak się okazuje – pracowała w Pentagonie. interesują się służby bezpieczeństwa. Ale nie tylko. Za informacje. które posiadała. niektórzy są gotowi zabijać.

A Reacher staje się ich celem numer jeden.

Autor: Lee Child

Cena: 23.90

Lee Child: MP


name

Kategoria: cat

desc

attrs/a/0/_name: attrs/a/0/__cdata

Cena: _price

attrs/a/0/__cdata: attrs/a/6/__cdataw deszczowy dzień w nowym jorku chomikuj, kusząca pomyłka vi keeland docer, lotradar pl, zerwa pdf, jaka piękna katastrofa grek zorba, zbuntowane serce vi keeland pdf, ćwiczenia edukacyjne dla dzieci autystycznych, sprawdzian sposób na alcybiadesa, wiedźmin dom ze szkła pdf, świat rocannona, biel kydryński, szczep ktory bral udzial w powstaniu italikow w 90 roku, reckless po polsku, moja doskonała żona pdf, trędowata online, fałszywa pandemia ebook…