Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu

Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu Kategoria: Poradniki Ile razy starałeś się zmienić coś w swoim życiu na lepsze? Ile razy sfrustrowany wracałeś do punktu wyjścia? Próbowałeś siłą woli zwalczać złe nawyki. ale szybko wycofywałeś się do starych wzorców. Próbowałeś postanowień noworocznych. ale już po kilku tygodniach wszystko wracało do stanu z…

Published by admin in5 maja 2018
Tagi: , , , , ,

Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu

Kategoria: Poradniki

Ile razy starałeś się zmienić coś w swoim życiu na lepsze? Ile razy sfrustrowany wracałeś do punktu wyjścia? Próbowałeś siłą woli zwalczać złe nawyki. ale szybko wycofywałeś się do starych wzorców. Próbowałeś postanowień noworocznych. ale już po kilku tygodniach wszystko wracało do stanu z poprzedniego roku. Wyznaczałeś sobie imponujące cele. ale mimo ciężkiej pracy wspaniałych osiągnięć wciąż brakowało. Po kilku kolejnych porażkach musisz dojść do oczywistego. wydaje się. wniosku: masz problem. Czegoś Ci brakuje – charakteru. wewnętrznej mocy. siły woli. Przecież wystarczy mieć silną wolę. aby osiągnąć dowolny sukces. prawda?

Ta inspirująca książka pozwoli Ci zrozumieć. jak niszczący jest mit silnej woli. Większość z nas staje się ofiarami swojego środowiska. Nie umiemy kreować własnego środowiska i pozwalamy. by ono kreowało nas: sfrustrowanych. zmęczonych. wciąż doświadczających porażek. Jeśli jednak prześledzisz. jak ewolucja osobowości wiąże się z tworzeniem środowiska. dowiesz się. w jaki sposób na nie wpłynąć i je zmienić. W efekcie zaprogramujesz warunki. które sprawią. że sukces stanie się nieunikniony. Dotyczy to zarówno środowiska zewnętrznego. jak i wewnętrznego. I właśnie ta publikacja zainspiruje Cię do takiego zmodyfikowania warunków. w których funkcjonujesz. aby ukształtować siebie samego. począwszy od myśli. emocji i dokonywanych wyborów.

Dzięki tej książce dowiesz się:

  • dlaczego siła woli nie wystarczy
  • skąd się bierze moc sprawcza środowiska i jak ją wykorzystać
  • w jaki sposób zmieniać swoje środowisko. aby wspierało Twoje aspiracje
  • dlaczego współdziałanie niesie ze sobą wyjątkowe możliwości
  • jak podejmować ważne decyzje i konsekwentnie je realizować

Natychmiast skończ z szalonym mitem siły woli!

Autor: Benjamin Hardy

Cena: 39.90

Benjamin Hardy: MP3


Daj się zrekrutować! Jak przygotować się do procesu rekrutacji

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej? Przygotowanie do rozmowy o pracę >> PRZECZYTAJ

Pokolenie COVID-19. czyli młodzi bez zatrudnienia. „Pracodawcy stawiają na osoby doświadczone” >> ZOBACZ


Rzeczowo o procesie rekrutacyjnym

Poszukiwanie nowej pracy to… ciężka praca. Ciężka. stresująca i zazwyczaj mozolna. Ogłoszenia rekrutacyjne nierzadko przybierają skomplikowaną formę. Nazwa oferowanego stanowiska brzmi na pierwszy rzut oka atrakcyjnie. ale gdy uważnie się wczytać. lista oczekiwań pracodawcy względem przyszłego pracownika okazuje się nierealna. Ludzie o tak szerokich kompetencjach po prostu nie istnieją! Może zatem. skoro choć część wymogów udaje się spełnić. warto odpowiedzieć na ogłoszenie. wysłać CV i czekać? Przecież – wiadomo – jakoś to będzie!

Zaraz. zaraz. to nie tak. Do szukania pracy. tak jak do każdego innego projektu. trzeba się porządnie przygotować. Po pierwsze – zastanowić się. jakie zdolności. predyspozycje. umiejętności i doświadczenia możemy zaproponować przyszłemu pracodawcy. Po drugie – spisać je w formie krótkiego. konkretnego życiorysu. Po trzecie – ustalić. jak rozwinąć poszczególne jego punkty w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Po czwarte – być gotowym na spotkanie z rekruterem. Osobą. która wbrew pozorom jest po naszej stronie. Chce jak najszybciej znaleźć dla firmy odpowiedniego pracownika. Właściwie przygotowany kandydat jest w stanie w trakcie rozmowy przekonać rekrutera. że to właśnie jego kompetencje są tymi. których firma potrzebuje.

  • Znajdź swoje mocne strony
  • Sprawdź. czy proponowana praca jest dla Ciebie
  • Poznaj metody i sztuczki rekruterów
  • Zdobądź stanowisko. o którym marzysz

Autor: Agnieszka Ciećwierz

Cena: 29.90

Agnieszka Ciećwierz: MP3


iebie. może poza nielicznymi kobietami. które potem giną bez wieści. Mężczyzna może zrobić wszystko. bo nigdy nie spotkał się nawet z cieniem oporu. Kontrolował Nowy Orlean w pełnym tego słowa znaczeniu. a jego żądania zawsze były spełniane. Tak miało być i tym razem.

W zamian za odstąpienie od zniszczenia dziedzictwa Keiry zażądał jej samej…

To emocjonująca. pełna dramatycznych zwrotów historia o dwóch silnych osobowościach. Niezależna i niepokorna piękność oraz bezlitosny tyran wymagający całkowitego posłuszeństwa przecież w żaden sposób nie mogą być razem! Bo gdy do gry wchodzą pożądanie. nienawiść i nieugięta wola. katastrofa wydaje się nieunikniona. On żąda absolutnego poddania. Ona nie zamierza spełnić jego rozkazu. Ich każde kolejne spotkanie. słowo czy dotknięcie nakręca spiralę adrenaliny i ekstazy. Prędko się przekonasz. jak magnetycznym afrodyzjakiem jest władza. I jak bardzo kosztowna może być w

Kategoria: Pozostałe

Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię. która należy do jej rodziny od czterech pokoleń. i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz. gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett. jej małżonek. regularnie ją zdradzał. podkradał pieniądze z firmowego konta. a gdy zginął. okazało się. że… pozostawił ją z ogromnym długiem. którego w żaden sposób nie mogłaby spłacić. Najgorsze jednak. że zadłużył Keirę u człowieka. który rządzi Nowym Orleanem żelazną pięścią.

Lachlan Mount nie ma żadnych zahamowań ani słabości. a o jego bezwzględności krążą legendy. Nikt nie odważy się kwestionować jego życzeń czy łamać ustalonych przez niego zasad – ani policja. ani żadna z mafii działających w tym mieście. Mount trzyma się w cieniu. Nikomu nie pozwala zbliżyć się do s

Autor: Magdalena Witkiewicz

Cena: 14.90

Magdalena Witkiewicz: MP3


Podróże Pana Kleksa

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Sławny uczony. podróżnik. uczeń doktora Paj-Chi-Wo pewnego dnia dotarł na Półwysep Bajkański i zamieszkał w Klechdawie – stolicy Bajdocji. Mieszkańcy tego niezwykłego kraju opowiadali przepiękne bajki. Niestety nie można ich było w żaden sposób utrwalić – nie było bowiem atramentu. by móc je spisać. Ginęły więc w mrokach zapomnienia.

Pan Kleks. oczarowany bajdockimi opowieściami. postanowił wyruszyć w podróż. by zdobyć atrament. Tak rozpoczęła się wielka przygoda. podczas której dzielni marynarze i kapitan Kleks przemierzali lądy i oceany. Czy Panu Kleksowi uda się zdobyć atrament?

Autor: Jan Brzechwa

Cena:

Jan Brzechwa:


Galaktyczni szpiedzy

Kategoria: Pozostałe

Zwariowana książka przygodowa pełna nietypowych wynalazków. sytuacji. wydarzeń. A na dodatek. głównymi bohaterami są smoki!

Rupert jest artystą. synem ekscentrycznego wynalazcy Wergiliusza i kapryśnej gwiazdy telewizyjnej Aurory. Ma też młodszego brata – Kiejstuta. który nie jest zwykłym smokiem. a robotem skonstruowanym przez Wergiliusza. Między braćmi nie panuje zgoda i rywalizują ze sobą na każdym kroku.

Pewnego dnia ktoś dewastuje jedno z dzieł Ruperta. Kto stoi za aktem wandalizmu? I czy ma on związek ze szpiegami. którzy chcą wykraść wynalazki Wergiliusza?

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 12.90

Anna Onichimowska: MP3


cześniej mogłeś się spodziewać. Ta książka jest obietnicą prosperity. którą Brian Tracy. guru od sprzedaży. spełnia raz za razem. Dzięki słuchaniu jego pomysłów i wprowadzaniu ich w życie więcej handlowców stało się milionerami niż dzięki jakimkolwiek innym programom treningowym. Musisz rozumieć psychologię stojącą za procesem sprzedaży. To absolutnie konieczne. jeśli chcesz osiągnąć sukces. o jakim marzysz. Ta książka to twój klucz do umysłu klienta.
Tom Hopkins. autor książki How to Master the Art of Selling

Dzięki tej książce stałem się handlowcem numer jeden w mojej firmie. Wystarczyło. że wprowadziłem w życie pomysły Briana Tracy. Gdziekolwiek. cokolwiek i kiedykolwiek sprzedajesz. pamiętaj. że przetestowane techniki Briana Tracy to pewna droga na szczyt.
Todd Duncan. autor bestsellera High Trust Selling

Brian Tracy po mistrzowsku uczy. jak przekuć jego wiedzę

Kategoria: Ekonomia i biznes

Naucz się sprzedawać — i to dobrze — od najlepszych ludzi w branży

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.
Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.
W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym warsztatowe „działania do przećwicz

Autor: Juliusz Słowacki

Cena: 5.90

Juliusz Słowacki: MP3ten mężczyzna pdf, łowcy 2, aleksandra krzyżanowska instagram, portal poradnik, amerykańscy bogowie neil gaiman, to co musimy utracić, audiobook torrenty pl, mroczna wieża stephen king, bema pamięci żałobny rapsod norwid, kodeks cywilny z komentarzem, cena marzeń, charlie i fabryka czekolady test pdf, zemsta niedokonana, whitney g niegrzeczny szef pdf, nie milosc…