Skuteczne nawyki. Jak zwyczajni ludzie osiągają nadzwyczajne rezultaty

Skuteczne nawyki. Jak zwyczajni ludzie osiągają nadzwyczajne rezultaty Kategoria: Ekonomia i biznes Każdy z nas może osiągnąć długoterminowy sukces i się nim cieszyć. Wymaga to tylko odpowiednich nawyków. Dwadzieścia lat temu autor niniejszej książki. Brendon Burchard. rozpoczął obsesyjne poszukiwania odpowiedzi na trzy poniższe pytania: 1. Dlaczego niektórzy ludzie i niektóre zespoły odnoszą sukces szybciej niż…

Published by admin in30 kwietnia 2018
Tagi: , ,

Skuteczne nawyki. Jak zwyczajni ludzie osiągają nadzwyczajne rezultaty

Kategoria: Ekonomia i biznes

Każdy z nas może osiągnąć długoterminowy sukces i się nim cieszyć. Wymaga to tylko odpowiednich nawyków.

Dwadzieścia lat temu autor niniejszej książki. Brendon Burchard. rozpoczął obsesyjne poszukiwania odpowiedzi na trzy poniższe pytania:

1. Dlaczego niektórzy ludzie i niektóre zespoły odnoszą sukces szybciej niż inni. a potem utrzymują ten sukces w dłuższym okresie?

2. Dlaczego wśród tych. którym się udało. jedni są na mecie szczęśliwi. a inni udręczeni?

3. Co w ogóle motywuje ludzi do osiągania takich sukcesów? Jakie nawyki. jakie umiejętności i jakie formy wsparcia pomagają im osiągnąć cel w krótszym czasie?

Na podstawie rozległych badań pierwotnych oraz dziesięciu lat doświadczenia w pracy światowej klasy trenera ludzi wy

25.90: 1

Cena:

1:


Opcja B. Jak radzić sobie z traumą po stracie. stawić czoła trudnościom i odzyskać radość życia

Kategoria: Poradniki

Po nagłej śmierci męża SHERYL SANDBERG była pewna. że ani ona. ani jej dzieci już nigdy nie doświadczą niczym niezmąconej radości. Wtedy usłyszała od przyjaciela – ADAMA GRANTA – psychologa. o krokach. które można podjąć. aby odzyskać równowagę i podnieść się po tragicznym zdarzeniu. Sheryl dzieli się swoimi przeżyciami. począwszy od strasznej chwili. gdy znalazła męża na podłodze w siłowni. Jednak „Opcja B” to także opowieść o ludziach. którzy zdołali pokonać chorobę. utratę pracy. napaść seksualną. katastrofy naturalne i przemoc podczas wojny. Ich historie to dowód siły i wytrzymałości ludzkiego ducha oraz… zdolności ponownego przeżywania radości.
„Opcja B” wyjaśnia. jak pomagać tym. którzy przeżywają kryzys. jak okazywać współczucie samemu sobie. wychowywać odporne psychicz

34.90: 1

Cena:

1:


Kategoria:

:

Cena:

:


Opowiadania dla przedszkolaków

Kategoria: Pozostałe

Zbiór opowiadań dla dzieci. których narratorem jest kilkuletni Tomek. Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami. a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe. mądre i dowcipne opowiadania. których słuchanie sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym.
Dzieci uwielbiają wracać do tej książki – a rodzice… jak przyznali się rodzice pewnego przedszkolaka: codziennie wieczorem w domu trwa cichutki wyścig…kto pierwszy dotrze do sypialni syna i będzie mógł czytać mu przed snem właśnie te opowiadania.
Książka cieszy się tak wielkim zainteresowaniem małych czytelników. że na ich życzenie autorka napisała ciąg dalszy przygód Tomka. zatytułowany „Opowiadania z piaskownicy. który ukazał się w październiku 2006 roku oraz trzecią część „Piegowate opowiadania”. która ukazała się w 2010 roku.
Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia

Patroni medialni: Polskie Radio Program 3. kanał telewizyjny MiniMini; www.czasdzieci.pl; www.qlturka.pl; www.maluchy.pl;

Renata Piątkowska napisała i wydała już kilkanaście książek. Dwie z nich: „Opowiadania z piaskownicy” i „Nie ma nudnych dni” wpisano na złotą listę Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom. W 2007 roku autorka otrzymała II nagrodę za książkę dla dzieci do lat 6 w konkursie literackim na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży im. Astrid Lindgren. zorganizowanym przez Fundację ABCXXI – „Cała Polska czyta dzieciom”.

 

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 18.69

Renata Piątkowska: MP3


tyczne. aby nie zarzucać osoby uczącej się zbyt dużą ilością nowego słownictwa.

W poszczególnych częściach książki znajdują się gotowe do natychmiastowego wykorzystania w pracy typowe zwroty i frazy. Forma książki umożliwia opanowanie różnorodnego słownictwa zarówno w trakcie zajęć prowadzonych przez lektora. jak i w czasie samodzielnej nauki.

***

AGNIESZKA DUDEK – lektorka języka niemieckiego we Wrocławiu. wyszkolona metodycznie i wyspecjalizowana w prowadzeniu kursów języka niemieckiego w firmach. Prowadzi rozmowy kwalifikacyjne z lektorami i weryfikuje poziom znajomości języka niemieckiego słuchaczy. Rekomendowana najbardziej wymagającym klientom korporacyjnym. Podstawą ich zadowolenia jest skuteczność opanowania języka niemieckiego przez pracowników. co stanowi priorytet w pracy zawodowej autorki.

Kategoria: Aut

Język niemiecki

Używasz języka niemieckiego w pracy. podczas wyjazdów czy spotkań służbowych?

Autorka podczas indywidualnych zajęć miała okazję poznać potrzeby pracowników firm i każde pojedyncze słowo niezbędne do korespondencji handlowej czy rozmów biznesowych. Dysponując wiedzą i doświadczeniem lektora języka niemieckiego stworzyła koncepcję materiałów do nauki bazującą na powtarzaniu słów i całych fraz – gdyż (jak dowodzą tego badania nad pamięcią) przynajmniej trzykrotne powtórzenie informacji daje największą szansę na przeniesienie jej do pamięci długotrwałej.

Ta metoda różni się od typowych szkolnych (podręcznikowych) metod nauczania i ćwiczeń. Materiał książki został podzielony na krótkie moduły tema

ISBN: 978-83-66718-61-6

Cena: 9999

978-83-66718-61-6:rodzaje obwojów, zemsta gangstera freedisc, chata william paul young, veronica roth niezgodna, harry potter i zakon feniksa ebook, czując. rozmowy o emocjach, niegrzeczny szef whitney g pdf, chemia dla początkujących pdf, i nie było już nikogo agatha christie, bez tajemnic mia sheridan pdf, laurelin paige grzeszny zdobywca pdf, świat bourne a, kozacy3, żywoty pań swawolnych, luz i tak nie będę idealna, miecz przeznaczenia opowiadania, opracowanie lektury dzieci z bullerbyn, konstanty czartoryski, 365 książka pdf, nowe oblicze greya po angielsku, car mechanic simulator 2018 wymagania, dziewczyna ze sklepu z kapeluszami, hiszpański książka…