Szadź

Szadź Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Las. Młoda dziewczyna. Wygląda. jakby spała. Ale nie śpi. Wie. że zaraz umrze. I czuje. co robi z nią jej morderca. tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć. Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki. na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować –…

Published by admin in13 kwietnia 2018
Tagi: , , , , , ,

Szadź

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Las. Młoda dziewczyna. Wygląda. jakby spała. Ale nie śpi. Wie. że zaraz umrze. I czuje. co robi z nią jej morderca. tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć.

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki. na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować – zbyt wiele wymaga. słynie z ostrego języka i jest bardziej inteligentna od kolegów. Jej zaangażowanie w każdą ze spraw nie bierze się znikąd: ma kilka tajemnic i wolałaby się nimi nie dzielić. Ostatnie. czego jej trzeba. to błyskotliwy psychopata – człowiek. który odczuwa emocje tylko wtedy. gdy poluje. Gdy wybiera dziewczyny. osacza je i zabija: powoli. delektując się ich cierpieniem. Jest precyzyjny i metodyczny. przekonany. że nikt mu nie dorówna. Nie popełnia błędów. Do czasu.

Kiedy na jego drodze staje komisarz Polkowska. będzie musiał zmierzyć się równym mu przeciwnikiem. kimś. k

Autor: Adam Kay

Cena: 34.99

Adam Kay: MP3


m słynnym „Mścicielem z Warszawy”. Wiele poszlak wskazywało. że ojciec komisarza zamordował Kopeckiego w 1948 roku w akcie zazdrości o matkę Przytuły. Tak zaczyna się prywatne dochodzenie policjanta oraz jego wyprawa w czasie z XXI wieku w przeszłość. Czarny mercedes pełen złota. grobowce w gotyckiej katedrze. stalinowskie kazamaty oraz zbrodnicze postacie z piekła rodem to jedynie niektóre stacje tej podróży. której stawką staje się nie tylko wyjaśnienie faktów z dawnych lat. ale i życie komisarza.

„Międzyczasowiec” to sensacyjna powieść z elementami historii alternatywnej oraz romansu. Daje czytelnikowi okazję do śledzenia burzliwych losów głównych bohaterów. ale zapewnia również materiał do przemyśleń o roli przeszłości w egzystencji człowieka oraz o tym. jak decyzje podjęte pod wpływem impulsu mogą rzutować na całe życie.

Kategoria: Autor

Tomasz Mróz

ISBN: 978-83-8194-605-6

Cena: 29.00

978-83-8194-605-6: MP3


Motywacja pod lupą. Praktyczny poradnik dla szefów. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

Wszystko. co powinniście wiedzieć o motywowaniu i… jeszcze więcej

Jeśli jesteś menedżerem. pewnie choć raz spotkałeś się z taką opinią na temat Twojego zajęcia: „No to co w życiu robisz? Zarządzasz ludźmi? Aha. czyli tak naprawdę nic nie robisz. za to nieźle zarabiasz”.

„Podły krwiopijco” – jest tam w domyśle. Tymczasem Ty. ja. autorzy tej książki. wszyscy menedżerowie i szefowie na świecie wiedzą. jak trudna jest to praca. Jak bardzo jest odpowiedzialna i… samotna.

W końcu im wyżej. tym mniejszy tłok. Rozglądasz się dookoła. gdy potrzebujesz konsultacji. porady. podpowiedzi. a wszędzie… pusto. Znikąd pomocy. tymczasem Tobie brakuje już pomysłów na to. jak motywować pracowników. Chętnie skorzystałbyś z jakiejś mądrej książki. ale większość to kalki żywcem przeniesione zza oceanu. W polskich realiach wskazówki w nich zawarte po prostu nie mają zastosowania.

STOP! Na szczęście także u nas nie brak świetnych menedżerów. Jeśli ma się odrobinę szczęścia. można spośród nich wyłuskać także doświadczonych szefów-mentorów. którzy chętnie podzielą się wiedzą. Ta książka to wielokrotnie sprawdzony w boju podręcznik motywowania pracowników. Jego lektura uzbroi Cię m.in. w trzynaście praktycznych zasad motywowania pozafinansowego. wiedzę na temat teorii motywowania oraz rzetelną charakterystykę polskiego pracownika. Dowiesz się też. jak do procesu motywowania wpleść grywalizację oraz w jaki sposób skutecznie zmotywować samego siebie. W sumie od tego właśnie powinieneś zacząć!

Autor: Anna Niemczyk. Andrzej Niemczyk. Jan Mądry

Cena: 35.90

Anna Niemczyk. Andrzej Niemczyk. Jan Mądry: MP3czarnobylska modlitwa pdf, piotruś pan musical, książki o manipulacji ludźmi, mróz chyłka kolejność, saga zrodzona, pilipiuk jakub wędrowycz, sprawdzian z czasownika klasa 5, peter berling, drużyna pierścienia audiobook, stuhr maciej, gerontokson, post mortem co to znaczy, wydział behawioralny fbi, laurann dohner vlg, zaplątani emma chase pdf, dziewczyny z dobrego domu, spod kozetki, remigiusz mróz kasacja audiobook, swat 3, farming simulator 19 wymagania minimalne…