rą. w której nie ma ani złych. ani dobrych bohaterów. Jest za to wielka niewiadoma. wielka miłość. wielkie niebezpieczeństwo i wielka namiętność.

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

rą. w której nie ma ani złych. ani dobrych bohaterów. Jest za to wielka niewiadoma. wielka miłość. wielkie niebezpieczeństwo i wielka namiętność. Producentem audiobooka jest PRL Studio. Kategoria: Autor Blanka Lipińska ISBN: 978-83-8164-026-8 Cena: 9999 978-83-8164-026-8: cym się tu i teraz. Wkrótce musi walczyć o życie nie tylko swoje. ale i bliskich mu osób. Morderca…

Published by admin in11 kwietnia 2018
Tagi: , , , , , , ,

rą. w której nie ma ani złych. ani dobrych bohaterów. Jest za to wielka niewiadoma. wielka miłość. wielkie niebezpieczeństwo i wielka namiętność.

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Kategoria: Autor

Blanka Lipińska

ISBN: 978-83-8164-026-8

Cena: 9999

978-83-8164-026-8:


cym się tu i teraz. Wkrótce musi walczyć o życie nie tylko swoje. ale i bliskich mu osób. Morderca staje się jego cieniem i zdaje się wiedzieć o nim wszystko…

Kategoria: Autor

Mieczysław Gorzka

ISBN: 978-83-8074-244-4

Cena: 9999

978-83-8074-244-4:


23 sposoby na lenia. czyli jak pokonać prokrastynację dobrym nawykiem

Kategoria: Poradniki

Wielu z nas zdarza się odkładać ważne sprawy na później. Może to dziwne. ale sporo osób ma z tym poważny problem. Mimo że czas przecieka im między palcami. a terminy naglą. wciąż wynajdują bardzo istotne powody. dla których „nie mogą jeszcze” wykonać zadania. Mijają dni i tygodnie. obowiązki nawarstwiają się. a oni wciąż zwlekają. odkładają pracę. spóźniają się i nie dotrzymują słowa. Spirala nakręca się. ważnych i niewykonanych zadań jest coraz więcej. poczucie przytłoczenia i stres zaczynają dominować nad całym życiem… Znasz to uczucie?

Tak wcale nie musi być! Trzymasz w ręku książkę. dzięki której skutecznie wyrobisz w sobie zestaw nawyków antyprokrastynacyjnych. Nauczysz się pokonywać wewnętrznego lenia. nabierzesz dobrych przyzwyczajeń i dowiesz się. jak skutecznie stosować wzorce codziennych proaktywnych

ISBN: 978-83-268-2825-6

Cena: 9999

978-83-268-2825-6:


Cymanowski Młyn

Kategoria: Powieści i opowiadania

Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys.

Oboje łudzą się. że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie. z dala od ludzi i cywilizacji. może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom. jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz. przystojny syn właściciela. do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?

Wyjazd. który miał ratować związek. okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste. bohaterowie głęboko skrywają tajemnice. a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.

Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do ostatniej strony!

Autor: Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda

Cena: 36.90

Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda: MP3wszyscy jesteśmy meekhańczykami, powrót króla pdf, coca cola kod, vi keeland tylko dla ciebie pdf, kawaleria kosmosu, ebook, monika sobien, cukiernia pod amorem zajezierscy, prawiek i inne czasy audiobook, lem dzienniki gwiazdowe pdf, ja, inkwizytor. przeklęte krainy, dolina baztán trylogia film, gdy tu moj trup, księga różności, mechanic simulator 2018, detektyw arrowood…