Znajdź swoje dlaczego. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji

Znajdź swoje dlaczego. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji Kategoria: Poradniki Książka Zaczynaj od Dlaczego zachęciła miliony czytelników do przemyślenia wszystkiego. co robią – w życiu prywatnym. w karierze zawodowej i w prowadzeniu firmy. Znajdź swoje DLACZEGO zaczyna się w miejscu. w którym skończyło się Zaczynaj od Dlaczego. Pokazuje. jak wykorzystać w praktyce cenne…

Published by admin in5 kwietnia 2018
Tagi: , , ,

Znajdź swoje dlaczego. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji

Kategoria: Poradniki

Książka Zaczynaj od Dlaczego zachęciła miliony czytelników do przemyślenia wszystkiego. co robią – w życiu prywatnym. w karierze zawodowej i w prowadzeniu firmy.

Znajdź swoje DLACZEGO zaczyna się w miejscu. w którym skończyło się Zaczynaj od Dlaczego. Pokazuje. jak wykorzystać w praktyce cenne spostrzeżenia Simona Sinka. tak aby poczuć większą inspirację w pracy. a w dalszej kolejności zacząć inspirować ludzi dookoła siebie.

Wierzę. że spełnienie jest prawem. a nie przywilejem. Wszyscy zasługujemy na to. by budzić się pełni inspiracji. czuć się bezpieczni w pracy i wracać do domu z poczuciem. że przyczyniliśmy się do czegoś większego i ważnego. Kluczem do osiągnięcia takiego spełnienia jest pełne zrozumienie. DLACZEGO robimy to. co robimy.

Kiedy książka Zaczynaj od Dlaczego pojawiła się w księgarniach na całym świecie. niezliczone rzesze czytelników zaczęły mi zadawać to samo pytanie: „Jak mogę zastosować rady z Zaczynaj od Dlaczego w swojej karierze. w swoim zespole. w firmie bądź w organizacji non profit?” Dlatego wspólnie z Peterem Dockerem i Davidem Meadem stworzyłem ten praktyczny poradnik. który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zdefiniowania swojego DLACZEGO. Dzięki szczegółowym ćwiczeniom. ilustracjom i planom działania dla każdego etapu procesu Znajdź swoje DLACZEGO pomoże Ci znaleźć odpowiedź na wiele ważnych pytań. takich jak:

  • Co. jeśli moje DLACZEGO brzmi dokładnie tak. jak DLACZEGO konkurencji?
  • Czy mogę mieć więcej niż jedno DLACZEGO?
  • Co powinienem zrobić. jeśli to. co robię. jest niespójne z moim DLACZEGO?
  • Co mam zrobić. jeśli mój zespół nie potrafi zgodnie zdefiniować naszego DLACZEGO?

Bez względu na to. czy właśnie zacząłeś swoją pierwszą pracę. kierujesz zespołem. czy jesteś dyrektorem generalnym własnej firmy. ćwiczenia zawarte w tej książce pomogą Ci pokonać drogę do trwałego sukcesu i uczucia spełnienia. którymi będziesz się cieszyć zarówno Ty. jak i Twoi współpracownicy. Dziękujemy. że do nas dołączyłeś i pomagasz nam budować świat. w którym coraz więcej ludzi zaczyna od DLACZEGO.

Inspiruj innych!

Simon Sinek

Autor: Simon Sinek. David Mead. Peter Docker

Cena: 39.00

Simon Sinek. David Mead. Peter Docker: MP3


Złączeni obowiązkiem

Kategoria: Pozostałe

Drugi tom serii mafijnej. która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek.

Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz. kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii. będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina.

Nie była ona już panną. a wdową. Jednak nikt nie wiedział. że jej pierwsze małżeństwo było czystą fikcją. Gdy Valentina skończyła osiemnaście lat. zgodziła się poślubić Antonia. żeby pomóc mu zataić pewną prawdę. Mężczyzna był gejem i kochał kogoś spoza rodziny mafijnej. Nawet po jego śmierci Valentina utrzymała ten fakt w tajemnicy. nie tylko po to. by zachować godność zmarłego człowieka. ale również. by chronić siebie samą. I teraz gdy ma poślubić Dantego. szybko może wyjść na jaw. że jej małżeństwo z Antonio nigdy nie zostało skonsumowane.

ISBN: 978-83-272-6983-6

Cena: 9999

978-83-272-6983-6:


a

Kategoria: 2021

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Long Snapper

Kategoria: Pozostałe

Brian Kinchen was a thirty-eight-year-old husband. father of four. and seventh-grade Bible teacher whose professional football career had been over for three years when the New England Patriots called on December 15. 2003. With the Patriots riding a ten-game winning streak and the playoffs only a few weeks away. they needed a fill-in for the obscure but vital job of snapping the ball for their punter and kickera long snapper. Brian had received similar invitations to tryouts that yielded only disappointmentthe teams always went with a younger guy. But could he really turn away from the chance of a lifetime?The Long Snapper chronicles Brian’s remarkable journey as he and the Patriots seek the ultimate trophy. Unfortunately. the dream come true turns into a personal nightmare as Brian struggles both on and off the field. and the pressure to perform on the biggest stage in professional sports nearly causes him to walk away. Seven weeks after leaving the classroom.

ISBN: 978-83-272-6770-2

Cena: 9999

978-83-272-6770-2:jak się masz cukierku, krzyżyk niespodziany, silmarillion audiobook pl, żywoty pań swawolnych, zofia bobrówna, anthony ryan chomikuj, bractwo krwi, jan kochanowski na swoje księgi, sława i chwała iwaszkiewicz, polka w izraelu, kiedy jesteś przy mnie pdf, małgorzata rogala wikipedia, karolak bez szpary, nietzsche antychryst, krótkość żywota naborowski…