Odrobina magii

Odrobina magii Kategoria: Powieści i opowiadania   Czerwone dachy powolutku przykrywa śnieg. Księżyc zagląda do okien mieszkańcom. Oto Zosia. która właśnie straciła miłość swego życia i pragnie ją odzyskać. Oto Klara. tkwiąca w nieudanym związku. Tu zaś śpi Kosma. marzący o debiucie literackim. Pani Jadzia krząta się jeszcze w kuchni i zerka na telefon. Może…

Published by admin in2 kwietnia 2018
Tagi: , , ,

Odrobina magii

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Czerwone dachy powolutku przykrywa śnieg. Księżyc zagląda do okien mieszkańcom. Oto Zosia. która właśnie straciła miłość swego życia i pragnie ją odzyskać. Oto Klara. tkwiąca w nieudanym związku. Tu zaś śpi Kosma. marzący o debiucie literackim. Pani Jadzia krząta się jeszcze w kuchni i zerka na telefon. Może syn wreszcie zadzwoni. może zapowie się na święta. A syn? Syn. który po sześciu latach nadal nie pogodził się ze śmiercią żony. pragnie tylko. aby matka zostawiła go w spokoju.

No tak. jest jeszcze kot. Kot też marzy. O czymś. co dałoby się zjeść. o ciepłym kąciku. gdzie mógłby po prostu spać – i jeszcze… żeby to białe. mokre paskudztwo przestało wreszcie lecieć z nieba.

Autor: Agnieszka Olejnik

Cena: 20.90

Agnieszka Olejnik: MP3


Kategoria:

Format

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:


Szef w relacji z zespołem. Jak proces grupowy wpływa na psychologię teamu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Dynamicznie do celu

Ludzie w grupie działają często zupełnie inaczej niż w pojedynkę. To. że ktoś jest ekstrawertyczny. uśmiechnięty i skory do pomocy w relacji jeden na jeden. nie oznacza jeszcze. że zachowa się tak samo jako członek teamu stojącego wobec wspólnego wyzwania. Każda grupa osób przebywających ze sobą dłużej niż dwa do trzech dni jest poddawana automatycznie procesom rozwojowym. które zbiór indywidualności zmieniają w zespół. Jest to zjawisko naturalne. a rządzące nim mechanizmy powinien poznać każdy szef. Powinien je poznać. zrozumieć i nauczyć się tak je modyfikować. by umieć przekształcić swoich ludzi w dynamiczną drużynę. pracującą razem tak sprawnie jak piłkarze na boisku.

Celem tej książki jest przekazanie Ci wiedzy na temat mechanizmów procesu grupowego. czyli faz rozwoju. przez które przechodzi każdy zespół — i w sporcie. i w biznesie. Autorzy mają dwudziestoletnie doświadczenie w działaniu z różnymi teamami. Przez ten czas wypracowali własne sposoby świadomego ich prowadzenia. Co robić. gdy Twoim ludziom brakuje energii? Jak bronić się przed zbiorowym atakiem ze strony podwładnych? Jak motywować zespół. żeby jego członkowie potrafili się wzajemnie inspirować? I jak rozpoznać moment. w którym dla dobra wszystkich należy rozwiązać zespół i z każdym pracować indywidualnie?

( źródło infografik: http://gosiazimniak.pl/ )

Autor: Agnieszka Zych. Robert Zych

Cena: 49.90

Agnieszka Zych. Robert Zych: MP3


Świadkowie

Kategoria: Historia i literatura faktu

Przed niemieckim sądem w Düsseldorfie stanęli oprawcy z obozu koncentracyjnego Majdanek. Autor w przejmujący sposób relacjonuje proces. zwłaszcza emocjonujące losy poszczególnych świadków. Nie stroni od autorskiego komentarza do prezentowanych wydarzeń. Uważa. że pokazowe procesy wymierzyły sprawiedliwość jedynie „palcom zbrodniczej ręki”. podczas gdy prawdziwi zarządcy fabryk śmierci pozostają bezkarni.

Józef Musioł – autor książek non fiction. który czerpie inspiracje ze swojego bogatego doświadczenia zawodowego. Jest doktorem nauk prawnych. adwokatem. sędzią Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. Działał również w polityce – w latach 80. pełnił funkcję wiceministra sprawiedliwości. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Związku Literatów Polskich.

Autor: Józef Musiol

Cena: 39.90

Józef Musiol: MP3parabellum audiobook, zapach grzechu pdf, mare tenebrarum, geometria wykreślna dachy krok po kroku, ilona andrews, zranione uczucia figaro, leszek garlicki polskie prawo konstytucyjne, aleksandra szymańska, historia świata według andrew marra cda, colleen hoover pdf polski, oblivion domy, układ pdf, kazimierz bartoszewicz…