Skazani na ból

Skazani na ból Kategoria: Pozostałe Aleks ma dwadzieścia lat i od szesnastego roku życia jest skinheadem. Ma swoje bractwo. ideały i prawdy. w które wierzy. Amelia to osiemnastolatka. licealistka. która ma za sobą tragiczną przeszłość. Drogi Amelii i Aleksa nigdy nie powinny się przeciąć. Nie łączy ich nic – ani pochodzenie. ani poglądy. ani rodzinna…

Published by admin in27 marca 2018
Tagi: , , , ,

Skazani na ból

Kategoria: Pozostałe

Aleks ma dwadzieścia lat i od szesnastego roku życia jest skinheadem. Ma swoje bractwo. ideały i prawdy. w które wierzy. Amelia to osiemnastolatka. licealistka. która ma za sobą tragiczną przeszłość.

Drogi Amelii i Aleksa nigdy nie powinny się przeciąć. Nie łączy ich nic – ani pochodzenie. ani poglądy. ani rodzinna przeszłość. A jednak młodzi poznają się w dramatycznych okolicznościach i zakochują w sobie. Od tej chwili zmienia się wszystko.

„Skazani na ból” to historia. która zwala z nóg. Dramatyczna pogoń za miłością silniejszą niż uprzedzenia. bolesne poszukiwanie własnej tożsamości i zakończenie. które nie pozwoli zasnąć.

„Szukam cię – a gdy cię widzę.
udaję. że cię nie widzę.

Kocham cię – a gdy cię spotkam.
udaję. że cię nie kocham.

Zginę przez ciebie – nim zginę.
krzyknę. że ginę przypadkiem…”

Kazimierz Przerwa-Tetmajer

„Skazani na ból” to idealny przykład polskiego New Adult. który jest manifestem miłości ponad podziałami. Miłości przekraczającej wszelkie granice. niebezpiecznej. fascynującej. namiętnej i o kontrowersyjnym wydźwięku.

Blog Lustro Rzeczywistości
http://www.lustrorzeczywistosci.pl/

Żadne słowa nie oddadzą moich przeżyć i emocji. Historia młodego skinheada i maturzystki zupełnie obezwładnia zdrowy rozsądek i jasną ocenę sytuacji.

Krystyna Meszka
http://cyrysia.blogspot.com/

Brutalny skinhead i delikatna. skrywająca bolesne przeżycia dziewczyna z dobrego domu. Agnieszka Lingas-Łoniewska znana z chwytających za serce historii tym razem opisuje romans. który nie miał prawa się zdarzyć. Czy miłość może stanąć ponad przekonaniami? Czy ta historia może mieć szczęśliwe zakończenie?

Autorka oferuje czytelnikom coś więcej niż huśtawkę emocjonalną. Unikając taniego moralizowania. wprowadza w świat neofaszystów i rasistowskiej ideologii. próbuje zrozumieć motywy. Jestem pewna. że po „Skazanych na ból” grono fanów Agnieszki Lingas-Łoniewskiej jeszcze się poszerzy.

Magdalena Zimniak. autorka m.in. „Pokoju Marty” i „Białych róż dla Matyldy”.

Agnieszka Lingas-Łoniewska. Wrocławianka. pisząca książki łączące sensację z romansem. kochająca zwierzaki. Within Temptation i jeszcze kilka ostrzejszych dźwięków.

Autorka książek: „Bez przebaczenia”. „Zakład o miłość”. „Szósty”. „W zapomnieniu”. „W szpilkach od Manolo”. „Obrońca nocy”. „Brudny świat” oraz trylogii „Zakręty losu”. „Łatwopalni” i „Szukaj mnie wśród lawendy”.

Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Ma także na swoim koncie udział w antologiach literackich: „Książki Moja Miłość” i „31.10 Halloween po polsku” oraz „Zatrute pióra”.

Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów. która ma na celu propagowanie polskiej prozy. prowadzi blog z recenzjami. organizuje cykliczne konkursy. w których można wygrać książki polskich autorów.

Strona autorki: www.agnesscorpio.pl
Blog autorki: www.agnesscorpio.blogspot.com
E-mail autorki: agnieszka.loniewska@gmail.com

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Cena: 33.00

Agnieszka Lingas-Łoniewska: MP3


kim nacieszyć – opowiadają w książce jej bliscy.

„Długo nie zgadzałam się na tę publikację. wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu. który ukazał się w «Wysokich Obcasach». Po raz pierwszy pomyślałam wtedy. że może warto. by ludzie. którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani. jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach. ale prawdziwy. Taki. który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka” – mówi Krystyna Przybylska. matka aktorki.

„Ania” to pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Jej autorami są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki – dziennikarze trójmiejskiej „Gazety Wyborczej”. Ksi

Kategoria: Biografie i dzienniki

Ania Przybylska. przed kamerą bardziej naturalna od szkolonych aktorek. utożsamiała „polski sen lat 90.” – była idealną dziewczyną z sąsiedztwa. która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Została „Królową Serc” w kraju. w którym ludzie sukcesu – zwłaszcza „piękni i młodzi” – nigdy nie mają łatwo.
Była sympatyczną Marylką ze „Złotopolskich”. ale też dziewczyną z rozkładówki „Playboya”. Raz mówiła. że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem. innym razem – że na pierwszym miejscu jest rodzina. Długo nie miała szczęścia w miłości. lecz ciągle była zakochana.
Spieszyła się momentami tak. jakby czuła. że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała. że szybko musi zawierać związek. zakładać rodzinę. urodzić dzieci. by zdążyć się jeszcze tym wszyst

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 21.29

Ewa Cielesz: MP3


Kategoria: 978-83-8194-849-4

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 34.95


Trzepotanie jego skrzydeł

Kategoria: Fantastyka i fantasy

„Trzepotanie jego skrzydeł” to trzecia część trylogii fantasy o Thomasie Cale. Sprzedany przez rodziców do Sanktuarium Odkupicieli. przeszedł tam szkolenie mające go zamienić w maszynę do zabijania. Anioła Śmierci. którego celem jest naprawienie boskiej pomyłki – zniszczenie ludzkości. Thomas Cale długo przymykał oczy na prawdę o sobie. W końcu dociera do niego. że nie jest tylko pozbawionym ludzkich uczuć. dobrze wyszkolonym narzędziem do zadawania śmierci. Czuje się coraz słabszy. jego dusza umiera. a ekscentryczna lekarka na wyspie Cypr próbuje mu pomóc. Tymczasem w pościg za nim ruszają fanatyczni wyznawcy Jedynej Prawdziwej Wiary. przeciwko którym się zbuntował. Chwila wyrównania rachunków zbliża się nieubłaganie. Nie chcąc jej odsuwać. wciąż nieuzdrowiony Cale wyrusza do Memphis. by zmierzyć się ze znienawidzonym papieżem Bosco. Los ludzkości leży teraz wyłącznie w rękach Thomasa Cale.

Autor: Paul Hoffman

Cena: 33.90

Paul Hoffman: MP3wspomnienia gejszy, krew świętego sebastien de castell, bolesław leśmian poeta, gra harry potter i komnata tajemnic, itd kary, cinis et manes et fabula fies, sponsor haner pdf, wfronda, sara temer, kroniki akaszy pdf, company of heros 2, człowiek który się zawiesił, sztuka fermentacji pdf chomikuj, puzyńska pokrzyk, jacek mikolajczak, urządzenie do czytania książek, wieza jaskolki, revved samantha towle, inspiracja bednarek, total war shogun 2 poradnik…