Praktyczny kurs języka niemieckiego

Praktyczny kurs języka niemieckiego Kategoria: Nauka języków   To jest praktyczny kurs języka niemieckiego. który uczy mówienia i rozmawiania. Moja metoda polega na tym. żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym. Mówisz na głos. powtarzasz poprawnie skonstruowane zdania. a jednocześnie podświadomie zapamiętujesz reguły. jakie rządzą budowaniem tych zdań. Ćwicz codziennie. Ćwicz…

Published by admin in26 marca 2018
Tagi: , , ,

Praktyczny kurs języka niemieckiego

Kategoria: Nauka języków

 

To jest praktyczny kurs języka niemieckiego. który uczy mówienia i rozmawiania.

Moja metoda polega na tym. żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym.

Mówisz na głos. powtarzasz poprawnie skonstruowane zdania. a jednocześnie podświadomie zapamiętujesz reguły. jakie rządzą budowaniem tych zdań.

Ćwicz codziennie.

Ćwicz mówienie na głos.

Szybko odkryjesz jak niesamowicie łatwo jest nauczyć się języka. który wydawał ci się tak bardzo obcy. a teraz jest cudownie oswojony.

Autor: Beata Pawlikowska

Cena: 24.90

Beata Pawlikowska: MP3


Angielski – Praca za granicą

Kategoria: Nauka języków

Angielski Praca za granicą to kurs przygotowany specjalnie z myślą o osobach wyjeżdżających do pracy do krajów anglojęzycznych. W łatwy i skuteczny sposób uczy setek zwrotów i wyrażeń niezbędnych do porozumiewania się w sytuacjach związanych z pracą. uczy specjalistycznego słownictwa i kształci rozumienie ze słuchu oraz umiejętność komunikowania się. Płyta przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących. jak i średnio zaawansowanych.

Materiał kursu obejmuje 14 lekcji uczących specjalistycznego słownictwa z różnych dziedzin. m. in. opieka nad dziećmi. praca w gastronomii. praca w hotelarstwie. praca na budowie. praca na farmie oraz słów i zwrotów niezbędnych w takich zawodach jak: kierowca. kurier. hydraulik. elektryk. pomoc domowa. sprzedawca. pracownik magazynu i inne.

E-book (64 strony) zawiera transkrypcje wszystkich nagrań. tłumaczenia oraz przydatny angielsko-polski słownicz

Autor: Maciej Wojtyszko

Cena: 17.01

Maciej Wojtyszko: MP3akademia pana kleksa audiobook cała książka za darmo, wiedźmina, czarna owieczka jan grabowski audiobook za darmo, herbert west, zołzikiewicz, chlopak z sasiedztwa, krąg pierwszy, żona na pełen etat, serial papierowe, na szczycie ostatnia melodia tom 5 pdf, formaty ebook, pogromca zwierząt, roma fiszer saga kaszubska, gaja grzegorzewska żniwiarz, błąd kardynalny, pubg bronie, ed waren, dokąd odchodzą parasolki, fallout 2 pl, kiedy chloe dowie się że lucyfer jest diabłem, skarb atlantów, życie człowieka poczciwego, elex garść kryształków…