Napij się i zadzwoń do mnie

Napij się i zadzwoń do mnie Kategoria: Pozostałe Po wypiciu butelki dobrego wina wiele może się zdarzyć – szczególnie jeśli w zasięgu ręki ma się telefon. a szlachetny trunek posłużył do wskrzeszenia wspomnień z czasów. kiedy się było zakochaną smarkulą. Rana Saloomi. śliczna i bystra tancerka brzucha. najwidoczniej o tym zapomniała. Pamiętała natomiast świetnie dawne…

Published by admin in20 marca 2018
Tagi: , , , , , , ,

Napij się i zadzwoń do mnie

Kategoria: Pozostałe

Po wypiciu butelki dobrego wina wiele może się zdarzyć – szczególnie jeśli w zasięgu ręki ma się telefon. a szlachetny trunek posłużył do wskrzeszenia wspomnień z czasów. kiedy się było zakochaną smarkulą. Rana Saloomi. śliczna i bystra tancerka brzucha. najwidoczniej o tym zapomniała. Pamiętała natomiast świetnie dawne dni. I oczywiście Landona Rodericka. Jej rodzice wynajmowali od Rodericków mieszkanie w garażu. Rana była wtedy taka szczęśliwa. Oboje byli zaledwie nastolatkami. ale więź. która ich połączyła. była niezwykła.

Wszystko się skończyło. gdy rodzice Rany zostali wyrzuceni z wynajmowanego lokum i rodzina musiała wyjechać na drugi koniec stanu. Tamtego dnia kontakt się urwał. Dziewczyna doszła do wniosku. że chłopak o niej zapomniał i że ona powinna zrobić to samo. Niestety. jej się to nie udało – mimo upływu lat nie zapomniała. Rana wyrosła na przepiękną młodą kobiet

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 44.90

Andrzej Ziemiański: MP3


Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 9. Hokus-pokus

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Seria Emi i Tajny Klub Superdziewczyn od lat podbija serca młodych czytelniczek w Polsce.

Przygody Stanisławy Emilii Gacek (Emi) i jej przyjaciół z Tajnego Klubu Superdziewczyn inspirują dzieci do działania i zakładania własnych Tajnych Klubów.

Emi wraz z Tajnym Klubem Superdziewczyn postanawia wziąć udział w festiwalu sztuk ulicznych i magii. który odbywa się w mieście. Aby stanąć do konkursu amatorów i przygotować własne przedstawienie. będą musieli uruchomić swoje tajne supermoce. Przejdą szkolenie iluzjonisty. nauczą się chodzić na szczudłach i żonglować. Ale najważniejsza okaże się ich nowa tajna misja akcja na rzecz zwierząt zatrudnionych w cyrku.

Autor: Agnieszka Mielech

Cena: 17.90

Agnieszka Mielech: MP3


lamity. It is a moving and wondrous and extremely funny odyssey through the America we live in at this moment. Ford is here again working with the maturity and brilliance of a writer at the absolute height of his powers.

Kategoria: Autor

Richard Ford

ISBN:

Cena: 9999

:


musiał stawić czoło bandzie lichwiarzy. złodziei i zabójców. Pomoże mu w tym znudzona kelnerka. która wie nieco więcej. niż chce ujawnić. To będzie długa droga. zwłaszcza że wszystko sprzysięgło się przeciwko niemu…

Ale Reacher wierzy. że raz na jakiś czas sprawiedliwości staje się zadość.

Kategoria: Autor

Lee Child

ISBN: 978-83-8125-846-3

Cena: 9999

978-83-8125-846-3:


Cień burzowych chmur. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Cień burzowych chmur” to pierwszy tom pięcioczęściowej sagi Spacer Aleją Róż. traktującej o losach rodziny Szymczaków. To epicka opowieść mocno osadzona na płaszczyźnie społeczno-obyczajowej. Fikcja literacka przeplata się z autentycznymi zdarzeniami. a postaci wykreowane przez pisarkę ocierają się o osoby. które dzisiaj spoglądają na nas z kart książek historycznych. Autorka poczytnych powieści w brawurowy sposób serwuje osadzoną w realiach wczesnego PRL-u historię rodzinną ze zbrodnią i zemstą w tle. Jest rok 1949. W małopolskiej wsi Pawlice zamieszkują zamożni gospodarze. którzy od dawna byli solą w oku najpierw okolicznego ziemiaństwa – Pawłowskich. a po II wojnie światowej przedstawicieli nowej władzy. Pomiędzy głową rodziny. Bronisławem. a Bartłomiejem Marczykiem. bratem wysoko postawionego funkcjonariusza UB. dochodzi do konfliktu. Marczyk poprzysięga zemstę. Na skutek re

ISBN: 978-91-7861-997-9

Cena: 9999

978-91-7861-997-9:


Beewinjapeedee

Kategoria: Pozostałe

A documentary filmmaker travels to the Everglades in search of his brother’s killer and encounters a legendary Indian princess and shape-shifter with a ravenous appetite.

Autor: JoBe Cerny

Cena: 4.90

JoBe Cerny: MP3


Wyspa singli

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jak daleko można posunąć się w walce o widza i o siebie nawzajem?

Chyląca się ku upadkowi stacja telewizyjna szuka pomysłów na doścignięcie konkurencji. Tworzy kontrowersyjny reality show. w którym główną nagrodą jest… miłość.
Michał. Karina i Marta zaczynają zaciekłą rywalizację na oczach milionów. Nie wiedzą. że staną się przedmiotem intrygi uknutej po to. by słupki oglądalności poszybowały w górę.

Czy to wszystko ma jeszcze cokolwiek wspólnego z miłością?

Małgorzata Falkowska w swojej najnowszej powieści bezlitośnie obnaża mechanizmy rządzące współczesną telewizją. Stawia też pytanie o granice ludzkiej moralności. a odpowiedź nie napawa optymizmem. Na szczęście ta historia nie wydarzyła się naprawdę. Chociaż… czy na pewno? Zapraszamy na Wyspę singli!

Autor: Małgorzata Falkowska

Cena: 14.90

Małgorzata Falkowska: MP3erotyk lektor, to koniec anno, obok laikatu krzyżówka, to co najważniejsze samantha young pdf, the sweetest oblivion doci, ciekawe czasy, pendergast, porozumienie bez przemocy o języku serca, świat bourne a, dywizjon 303 wolne lektury, gramatyka węgierska, wiedźmin 3 książka, david baldacci, księga urwisów, aleksander gubrynowicz, samantha young niedopasowani pdf, ciemniejsza strona greya oczami christiana pdf, diana brzezińska zaufaj mi…