Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu. Wydanie 2

Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu. Wydanie 2 Kategoria: Poradniki Wznieś się na fali sukcesu! Czy umiesz szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie. po co żyjesz? Co sprawia. że Twoje życie nabiera sensu. kolorów. rozmachu i pełni? Jak często doświadczasz tego uczucia? Założę się. że niezbyt często. Wśród miliardów ludzi na świecie tylko garstka wie. jak…

Published by admin in19 marca 2018
Tagi: , , , , ,

Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu. Wydanie 2

Kategoria: Poradniki

Wznieś się na fali sukcesu!

Czy umiesz szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie. po co żyjesz? Co sprawia. że Twoje życie nabiera sensu. kolorów. rozmachu i pełni? Jak często doświadczasz tego uczucia? Założę się. że niezbyt często. Wśród miliardów ludzi na świecie tylko garstka wie. jak osiągnąć szczęście. dbać o harmonijny rozwój i odczuwać osobistą satysfakcję każdego dnia. Z jakichś dziwnych. niewytłumaczalnych powodów zdecydowana większość mieszkańców planety Ziemia wybiera sobie najgorsze scenariusze i uparcie się ich trzyma.

Ale dla Ciebie nadszedł właśnie czas zmiany! Ta książka podpowie Ci. co i jak zrobić. by przełamać strach. pokonać trudności. zwiększyć motywację na rzecz poprawy jakości swojego życia. Kodeks wygranych pomoże Ci wejść na Twój osobisty szczyt! Jego autor od dawna na własnym przykładzie pokazuje. że nic nie je

Ilosc_stron:

Cena:

: 244352


Iluzjonista

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W 1988 roku Gerard Edling prowadził śledztwo. które zakończyło się ujęciem i skazaniem sprawcy serii zagadkowych zabójstw. Z racji ich tajemniczego charakteru. w kronikach kryminalnych morderca nazywany był Iluzjonistą – długo zwodził śledczych. a zabójstw dokonywał tak. by dowody wskazywały na inne osoby. Jego ofiar nie łączyło nic poza tym. że na ich skórze znajdował się wypalony znak zapytania.

 

Ponad trzydzieści lat później na jednym z opolskich kąpielisk odnalezione zostaje ciało z podpisem Iluzjonisty. a sposób działania sprawcy łudząco przypomina czarną serię. która niegdyś wstrząsnęła miastem. Prowadzenie dochodzenia utrudnia fakt. że akta dawnej sprawy zaginęły. a osoby z nią związane albo milczą. albo znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.

 

Jedynym. który może pomóc prokuraturze. jest wydalony ze służby Edling. skrywający własne tajemnice związane z dawnymi wydarzeniami…

 

„Misterna. porywająca i genialna historia… Czego chcieć więcej?” – Alex Marwood

 

„Iluzjonista mistrza kryminału przeraża. niepokoi i fascynuje” – JP Delaney

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3


zło przeżyła na królewskim ustroniu. zanim osiągnęła cel marzeń — poczuła na ręce węzeł stuły. a ciężar korony na skroniach”.

Kategoria: Autor

Paweł Jasienica

ISBN: 978-83-66155-42-8

Cena: 9999

978-83-66155-42-8:


ksujące rytuały i piękne medytacje. a także… przepisy na przepyszne co nieco. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie nauczycielki jogi i medytacji. Kathryn kreuje świat bogaty w zmysłowe doznania. które niepostrzeżenie rozwiną w tobie uważność i empatię dla siebie. złagodzą nadwerężone nerwy i wyrobią dobre nawyki wspomagające zdrowy i spokojny sen – tak bardzo potrzebny w naszej zabieganej. niespokojnej i ciągle wytrącającej z równowagi codzienności.

Kategoria: Autor

Kathryn Nicolai

ISBN: 978-83-66575-71-4

Cena: 9999

978-83-66575-71-4:


ukryty potencjał
 • Opowiadaj właściwe historie
 • Twórz scenariusze fantazji
 • Podniecaj ją samymi słowami
 • Zapewnij jej totalny orgazm
 • Naucz się seksualnej pewności siebie
 • Odkryj objawienia w seksie
 • Daj się pochłonąć oceanowi przyjemności…

  Kategoria: Autor

  Maciej Czekaj

  ISBN: 978-83-283-1706-2

  Cena: 25.90

  978-83-283-1706-2: Wstęp (9)Wstęp do drugiej edycji (15)Rozdział 1. Czego pragną kobiety (17) Jej potrzeby emocjonalne (17) Romans i przygoda (22) Mężczyzna z romansu (23) Kobieta z romansu (24) Seks z romansu (24) Dwóch mężczyzn w jednym (25) Szacunek do mężczyzny (27) Wzbudzaj w niej silne emocje (28) Podsumowanie rozdziału pierwszego (29)Rozdział 2. Bądź mężczyzną (31) Diament (32) Brylant – trzymaj się tych zasad i pracuj nad tymi cechami (34) Ja. czyli rzecz o asertywności (34) Szacunek (36) Bądź tw.


  Hajmdal. Tom 3. Bunt

  Kategoria: Fantastyka i fantasy

   

  Potężny drednot „Hajmdal” zostawia za sobą księżyce Monarchy i przemierza olbrzymie terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego. gdzie w każdym systemie czyha flota nieprzyjaciela. Admirał Nathaniel Kashtaritu podejmuje ryzykowną grę z wrogiem. Stawką jest śmierć albo ocalenie.

  Wśród załogi. zmęczonej i zniechęconej. zaczynają się skrywane szepty. tajne spotkania. knowania i intrygi. Na pokładzie wybucha bunt.

  Tymczasem gdzieś w nieznanej przestrzeni. na żyjącym okręcie Khon-Ma. ludzie budzą się z letargu. Próbują zrozumieć. co się stało. Wśród pytań bez odpowiedzi jasne jest tylko jedno. Toch-em umiera.

  Jak potoczą się losy Federacji Terrańskiej? Czy Ezra Leahy i jego towarzysze przetrwają nadciągającą burzę?

  Kosmos skrywa niezgłębione sekrety.

  Autor: Dariusz Domagalski

  Cena: 14.90

  Dariusz Domagalski: MP3  ziemkiewicz cham niezbuntowany, rezerwacja hotelu po angielsku mail, dublerka paris, polka w izraelu, leksykon wiedzy wojskowej, władca pierścieni drużyna pierścienia pdf, dom na sycylii, piąta fala pdf, dar widzenia, zgryzoty, rayman legends poradnik, śmierdziel krzyżówka, randka z hugo bosym pdf, guild wars 2 poradnik, artur gruszecki, 613 przykazań judaizmu, puc bursztyn i goście tekst, potęga podświadomości mp3, katarzyna gajowniczek-pruszyńska, maja thomas mam talent, ryszard machnikowski, czterdzieści lat minęło mp3, anatomia zbrodni tess gerritsen, czubuwna…