Banksterzy

Banksterzy Kategoria: Historia i literatura faktu HISTORIA. KTÓREJ BOJĄ SIĘ BANKI Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami powieść o wstrząsającym świecie bankierów bez zasad i dramacie polskich frankowiczów. W siedzibie GoBanku zapada decyzja o wprowadzeniu do oferty nowego produktu. Prezes Adam „Siekiera” stawia wyłącznie na bezdusznych. głodnych sukcesu młodych bankierów. którzy potrafią przekonać nawet najbardziej opornych klientów. Takich…

Published by admin in13 marca 2018
Tagi: , , , ,

Banksterzy

Kategoria: Historia i literatura faktu

HISTORIA. KTÓREJ BOJĄ SIĘ BANKI

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami powieść o wstrząsającym świecie bankierów bez zasad i dramacie polskich frankowiczów.

W siedzibie GoBanku zapada decyzja o wprowadzeniu do oferty nowego produktu. Prezes Adam „Siekiera” stawia wyłącznie na bezdusznych. głodnych sukcesu młodych bankierów. którzy potrafią przekonać nawet najbardziej opornych klientów. Takich jak Artur i Mateusz. którzy rozkręcają wspólny biznes. Mają plany. rodziny i mnóstwo energii. Potrzebują jeszcze tylko pieniędzy. Atrakcyjna oferta GoBanku przyciąga i wydaje się idealnym rozwiązaniem. Nieświadomi konsekwencji kredytobiorcy wpadają w brutalny mechanizm manipulacji. w którym ludzkie dobro nie ma żadnego znaczenia. Kto za tym wszystkim stoi?

Na podstawie książki Adama Guza powstał także scenariusz filmu Banksterzy (2020). W produkcji reżyserowanej przez Marcina Ziębińskiego występują m.in.: Katarzyna Zawadzka. Tomasz Karolak. Małgorzata Kożuchowska. Antoni Królikowski. Rafał Zawierucha. Jan Frycz. Magdalena Lamparska. Marcin Bosak i Maciej Nawrocki.

__________________________________________________

ADAM GUZ

Doradca finansowy. jedna z najbardziej znanych postaci polskiego biznesu. Przez ponad dwadzieścia lat prowadził butik inwestycyjny. zasiadał w zarządach i radach nadzorczych wielu spółek giełdowych. Jest golfowo-brydżowym wicemistrzem Polski. Jako autor zadebiutował w 2017 roku powieścią sensacyjną 9 dołków. czyli jak ukraść spółkę.

Autor: Adam Guz

Cena: 39.90

Adam Guz: MP3


Karlsson z dachu lata znów

Kategoria: Pozostałe

Odleć z Karlssonem! Część druga.

Jeśli mieliście nadzieję. że w domu Braciszka zapanuje spokój. to myliliście się bardzo. Karlsson z dachu lata znów. A to oznacza. kolejną porcję „wspaniałych katastrof” i psot. o jakich się Wam nie śniło. A jeśli dodać do tego groźną Pannę Cap. całą masę duchów i przepysznych bułeczek. to możecie być pewni. że przed Wami smakowita podróż. Uwaga! Odlatujemy z Karlssonem! Znów.

3 godziny dobrej zabawy!

 

Pierwotny wydawca: Rabén & Sjögren Bokförlag AB. Sztokholm. Szwecja

© Saltkråkan AB / Astrid Lindgren 1962

© for Polish edition by Jung-off-ska 2011

© for the Polish translation by Anna Węgleńska

Autor: N. T. Wright

Cena: 115.90

N. T. Wright: MP3


Plymouth Express

Kategoria: Pozostałe

When Ebenezer Halliday’s daughter’s body is found stuffed underneath a train seat. the wealthy American industrialist hires Hercule Poirot to locate the murderer and over one hundred thousand dollars’ worth of stolen jewels.

Autor: Agatha Christie

Cena: 18.90

Agatha Christie: MP3jarosław haszek, cornwell wojny wikingów, tomasz komenda książka, grzeczne dziewczynki, tatuaże tom 2 pdf, demony słowiańskie książka, lew starowicz o kobiecie pdf, diabelski hrabia pdf, otoczeni przez idiotów chomikuj pdf, jak przegrać kasetę vhs na dvd spryciarze, edward rutherfurd, przedświt krasiński, taltosz demon, złączeni obowiązkiem doci, żar marai, age of wonders iii, runaway a road adventure, after. już nie wiem, kim bez ciebie jestem…