Noble

Noble Kategoria: ISBN Ilosc_stron: Cena: : 252545 Aorta Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Mocny debiut kryminalny! Podziemny Pruszków i pierwsza część trylogii noir. Na jednym z pruszkowskich osiedli znaleziono kobiece zwłoki z wyłupionymi oczami. Nowa sprawa to szansa na rehabilitację komisarza Bysia. W miarę rozwoju śledztwa okazuje się. że brutalne morderstwo to wierzchołek góry lodowej.…

Published by admin in11 marca 2018
Tagi: , , ,

Noble

Kategoria: ISBN

Ilosc_stron:

Cena:

: 252545


Aorta

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Mocny debiut kryminalny! Podziemny Pruszków i pierwsza część trylogii noir.

Na jednym z pruszkowskich osiedli znaleziono kobiece zwłoki z wyłupionymi oczami. Nowa sprawa to szansa na rehabilitację komisarza Bysia. W miarę rozwoju śledztwa okazuje się. że brutalne morderstwo to wierzchołek góry lodowej. a wszystkie tropy prowadzą do szarej eminencji Pruszkowa. Czy Byś jest na tyle zdeterminowany. by wypowiedzieć wojnę groźnemu człowiekowi?

„Mamy wreszcie naszego Marlowe’a. Dawno nie czytałam tak dobrego polskiego kryminału. Panie Szczygielski – proszę o kontynuację”. Katarzyna Bonda

Autor: Bartosz Szczygielski

Cena: 9999

Bartosz Szczygielski:


Mega hit na maturę. Język polski 2. Renesans i barok

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Drugi rozdział cyklu powtórzeniowego do matury z języka polskiego. który składa się z opisu epok literackich od starożytności do współczesności. w których podane są najważniejsze założenia. nurty i przedstawiciele wraz z ich czołowymi utworami. a także dodatkowe pozycje bibliograficzne do których można sięgać. by poszerzyć i ugruntować wiedzę z wybranego okresu. Wszystko to zostało znakomicie usystematyzowane.

Publikacja napisana jest językiem zrozumiałym. pozbawionym nadmiernej erudycyjności. operującym terminologią teoretyczno-literacką w zakresie przydatnym dla ucznia szkoły średniej.

Spis treści rozdziału drugiego:

1. Renesans. Czas i nazwa epoki.

2. Średniowiecze a Renesans.

3. Prądy umysłowe epoki: Hu

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 23.86

Ewa Cielesz: MP3


obie.

Wkrótce zostanie poddana największej i najtrudniejszej życiowej próbie. Wtedy w sekrecie lnianych nitek dostrzeże ostatnią szansę na ratunek dla siebie i swojego dziecka.

Kategoria: Autor

Renata Kosin

ISBN: 978-83-8194-726-8

Cena: 9999

978-83-8194-726-8:


ają nad łóżkiem Cassie. Wie. że młodej kobiecie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I on. i Alice mogą ocalić Cassie. ale czy zdołają połączyć siły? Frank zaczyna komunikować się z otoczeniem. Alice poświęca wszystko. by odkryć nieznane nikomu tajemnice życia swojej pacjentki. tymczasem policja bezradnie krąży w kółko.

Czy kiedykolwiek wyjdzie na jaw prawda o pozornie doskonałym życiu Cassie Jensen? Czy ktoś odkryje. dlaczego właściwie tamtej pechowej nocy wyszła z domu?

Debiut Emily Elgar to olśniewający przykład thrillera psychologicznego. – Clare Mackintosh

Cudownie zwodnicze spiętrzenie napięcia. – „Guardian”

Kategoria: Autor

Emily Elgar

ISBN: 978-83-66140-35-6

Cena: 9999

978-83-66140-35-6:


Syn terrorysty. Historia wyboru

Kategoria: Historia i literatura faktu

Jak żyć w cieniu terrorystycznej zbrodni dokonanej przez własnego ojca?

Zak Ebrahim miał zaledwie siedem lat. kiedy 5 listopada 1990 roku jego ojciec. El-Sayyid Nosair. strzela i śmiertelnie rani rabina Me’ira Kahanego. założyciela Jewish Defense League (Żydowskiej Ligi Obrony). Trafia do więzienia. w którym w roku 1993 planuje zamach bombowy na World Trade Center.

Zak spędził resztę dzieciństwa. przemieszczając się z miejsca na miejsce i ukrywając swoją prawdziwą tożsamość przed tymi. którzy słyszeli o jego ojcu. Jego rodzina przeprowadzała się ponad 20 razy. wszędzie oceniana przez pryzmat zamachu dokonanego przez El-Sayida. Ojciec przez cały czas próbuje zaszczepić chłopcu nienawistne idee fanatyzmu. jednak nieśmiały i wycofany Zak broni się przed tym całym swoim dziecięcym hartem ducha. Im jest starszy. im więcej rozumie. tym bardziej pragnie dla siebie innego życia.

:

Cena: 32.90

:



strona z ebookami, siódmy rok, podstawy dietetyki pdf, z otchłani wieków, remigiusz mróz zerwa pdf, world conqueror 3 poradnik, piekara audiobook, zaginiona księga enki, pocałuj mnie w broszkę, auroville miasto z marzeń, linijka diabła, pacjetka, bręborowicz ginekologia pdf, harry potter lego gra, far cry new dawn solucja, magiczne miejsce krawczyk…