ążkę czyta Anna Dereszowska. koleżanka z planu serialu „Złotopolscy”. która nie ukrywa. że nagrywanie tego audiobooka było dla niej bardzo wzruszającą. ale i wymagającą emocjonalnie podróżą.

ążkę czyta Anna Dereszowska. koleżanka z planu serialu „Złotopolscy”. która nie ukrywa. że nagrywanie tego audiobooka było dla niej bardzo wzruszającą. ale i wymagającą emocjonalnie podróżą. Kategoria: Autor Maciej Drzewicki. Grzegorz Kubicki ISBN: 978-83-268-2030-4 Cena: 9999 978-83-268-2030-4: Pogrom w przyszły wtorek Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Piąta. najbardziej mroczna odsłona przygód lubelskiego komisarza! Maciejewski siedzi…

Published by admin in11 marca 2018
Tagi: , ,

ążkę czyta Anna Dereszowska. koleżanka z planu serialu „Złotopolscy”. która nie ukrywa. że nagrywanie tego audiobooka było dla niej bardzo wzruszającą. ale i wymagającą emocjonalnie podróżą.

Kategoria: Autor

Maciej Drzewicki. Grzegorz Kubicki

ISBN: 978-83-268-2030-4

Cena: 9999

978-83-268-2030-4:


Pogrom w przyszły wtorek

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Piąta. najbardziej mroczna odsłona przygód lubelskiego komisarza! Maciejewski siedzi na Zamku. aresztowany przez ubecję za rzekomą kolaborację z hitlerowcami. Lojalny wobec prześladowanych kolegów po fachu. zgadza się pomóc majorowi Grabarzowi. gdy ten żąda. by zapobiegł pogromowi mającemu wybuchnąć w Lublinie. Jeśli Maciejewski odmówi ubekowi. życie jego byłego podkomendnego zawiśnie na włosku.

Nonkonformistyczny Zyga nie bez kłopotów odnajduje się w powojennym Lublinie. zalewanym falami nowych przybyszy. mieście spekulantów i bandytów. Tymczasem do milicji docierają informacje o serii makabrycznych zabójstw. Mimo wszelkich trudności Maciejewski rozpoczyna nietypowe dochodzenie. rozpoznaje grunt i trafia na trop okupacyjnych szmalcowników. Czy sanacyjny policjant. zagubiony w komunistycznej Polsce. jeszcze raz powiąże wszystkie wątki i upora się ze sprawą?

 

Autor: Marcin

Cena: 40.00

Marcin : MP3


ej nie zrobił. czyli działanie bez wzorca;
 • myśleć i działać na skalę globalną;
 • radzić sobie z porażkami. ale i sukcesami;
 • i wiele innych lekcji.

   

  A teraz SIŁĄ PĘDU bierz się za słuchanie i wdrożenie!


  Kategoria: Autor

  Lech Kaniuk

  ISBN: 978-83-951628-2-4

  Cena: 9999

  978-83-951628-2-4:


  Kategoria:

  :

  Cena:

  :  leszek kazimierski, mass effect 2 solucja, bogdan lach, ugryz com pl, zegarmistrz bródno, ojciec chrzestny ebook, cialo i ducha ratowac zywieniem dabrowska, kamienie na szaniec online, standardy opieki pielęgniarskiej, szeroki dwusieczny topór, sum wiersz, rozwiąż krzyżówkę jej rozwiązanie utworzą nazwę ssaka którego skóra ma zdolność wytwarzania łusek, ebooki sklep, mądrzej, szybciej, lepiej, podręcznik do nauki rosyjskiego pdf, kordian akt 1, murakami 1q84 tom 1, lucinda riley siedem sióstr tom 6…