iowo zaakceptujesz stres i nauczysz się go wykorzystywać do osiągania kolejnych celów. Poznasz naturę stresu. a dzięki ćwiczeniom. które przekują poznane koncepcje w praktykę. będziesz wiedział. jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

 • Jak zaakceptować stres powszedni?
 • Jak stres pomaga sprostać wyzwaniom?
 • Jak stres poprawia relacje i więzi między ludźmi?
 • Dlaczego życie z sensem musi być stresujące?
 • W jaki sposób stres pomaga w rozwoju?
 • Dlaczego unikanie stresu za wszelką cenę jest poważnym błędem?

iowo zaakceptujesz stres i nauczysz się go wykorzystywać do osiągania kolejnych celów. Poznasz naturę stresu. a dzięki ćwiczeniom. które przekują poznane koncepcje w praktykę. będziesz wiedział. jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jak zaakceptować stres powszedni? Jak stres pomaga sprostać wyzwaniom? Jak stres poprawia relacje i więzi między ludźmi? Dlaczego życie z sensem musi być…

Published by admin in5 marca 2018
Tagi: , , , , ,

iowo zaakceptujesz stres i nauczysz się go wykorzystywać do osiągania kolejnych celów. Poznasz naturę stresu. a dzięki ćwiczeniom. które przekują poznane koncepcje w praktykę. będziesz wiedział. jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

 • Jak zaakceptować stres powszedni?
 • Jak stres pomaga sprostać wyzwaniom?
 • Jak stres poprawia relacje i więzi między ludźmi?
 • Dlaczego życie z sensem musi być stresujące?
 • W jaki sposób stres pomaga w rozwoju?
 • Dlaczego unikanie stresu za wszelką cenę jest poważnym błędem?

Kategoria: Autor

Kelly McGonigal Ph.D.

ISBN: 978-83-283-5962-8

Cena: 9999

978-83-283-5962-8: Opinie o książce Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie Opinie o książce Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej! Wstęp O książce Czy ta książka pomoże mi radzić sobie ze stresem? CZĘŚĆ I Rewizja poglądó


Tomek na tropach Yeti

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Akcja kolejnego tomu sagi o Tomku Wilmowskim toczy się w Azji. Tomek i Bosman. na wezwanie Smugi. płyną do Indii. Pierwszym etapem ich podróży jest Bombaj. gdzie nawiązują pierwsze znajomości. które będą bardzo przydatne w dalszych poszukiwaniach przyjaciela. Zgodnie ze wskazówkami udają się na północ do Alwaru. Jednak to nie jest kres poszukiwań Smudy. autor zaprasza nas w dalszą podróż przez Tybet do rosyjskiej Azji Środkowej. W końcu. w niezwykłych okolicznościach. spotykają Smudę i już razem realizują cel jego podróży. Przed nimi jeszcze wiele przygód. czasami niebezpiecznych. ale także spotkania z historią odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.

Autor: Al

Cena:

Al:


Księga związków. podrywu i seksu dla mężczyzn. Wydanie II

Kategoria: Poradniki

Jak myślisz. co w życiu zdarza się częściej. prawdziwa miłość czy wojna płci? I kto na tym wygrywa? Ileż to razy zastanawiałeś się. o co chodzi fascynującej Cię kobiecie. jak nawiązać z nią rozmowę. oczarować. olśnić… i w końcu uwieść! Nigdy nie wychodziło to tak. jak sobie zaplanowałeś. prawda? Im bardziej się starałeś. tym bardziej ona Cię ignorowała albo wręcz wyśmiewała. tylko po to. by zaraz zainteresować się jakimś kompletnym kretynem. Czas wreszcie dowiedzieć się. co robisz źle i jak najszybciej to zmienić.

Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny. którym właśnie skończył bawić się kot. a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę – dobrze trafiłeś! Drugie wydanie tej bestsellerowej książki zawiera jeszcze więcej odpowiedzi na Twoje pytania w kwestii kobiet. Co lubią najbardziej? Co jest dla nich ważne

Autor: Joanna Jax

Cena: 25.57

Joanna Jax: MP3


Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 3. Powrót

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Świat Erdas wciąż jest w niebezpieczeństwie!

Conor. Abeke. Meilin i Rollan starają się uratować świat przed starożytnym złem. ale więź łącząca zwierzoduchy z ich opiekunami jest coraz słabsza. Przyjaciele stają oko w oko z wrogiem. który posiada zdolność niewolenia umysłów i odbierania zwierzoduchów ich prawowitym opiekunom. W czasach gdy nawet sojusznicy pogrążają się w mroku. bohaterowie muszą bardziej niż zwykle wierzyć w pradawną więź. by odnaleźć nadzieję. Czy wszystkim uda się powrócić z niebezpiecznej wyprawy?

SPIRIT ANIMALS: UPADEK BESTII to kontynuacja serii SPIRIT ANIMALS – projektu wydawniczego. jakiego jeszcze nie było: każdą z części tworzy inny autor o międzynarodowej sławie. Trzeci tom napisał Johnson Varian.

Autor: Varian Johnson

Cena: 15.90

Varian Johnson: MP3


Irena’s Children

Kategoria: Pozostałe

From the New York Times bestselling author of The Widow Clicquot comes an extraordinary and gripping account of Irena Sendlerthe female Oskar Schindlerwho took staggering risks to save 2.500 children from death and deportation in Nazi-occupied Poland during World War II.In 1942. one young social worker. Irena Sendler. was granted access to the Warsaw ghetto as a public health specialist. While she was there. she began to understand the fate that awaited the Jewish families who were unable to leave. Soon she reached out to the trapped families. going from door to door and asking them to trust her with their young children. Driven to extreme measures and with the help of a network of local tradesmen. ghetto residents. and her star-crossed lover in the Jewish resistance. Irena ultimately smuggled thousands of children past the Nazis. She made dangerous trips through the citys sewers. hid children in coffins. snuck them under overcoats at checkpoints. and slippe

ISBN:

Cena: 9999

:


Świadkowie

Kategoria: Historia i literatura faktu

Przed niemieckim sądem w Düsseldorfie stanęli oprawcy z obozu koncentracyjnego Majdanek. Autor w przejmujący sposób relacjonuje proces. zwłaszcza emocjonujące losy poszczególnych świadków. Nie stroni od autorskiego komentarza do prezentowanych wydarzeń. Uważa. że pokazowe procesy wymierzyły sprawiedliwość jedynie „palcom zbrodniczej ręki”. podczas gdy prawdziwi zarządcy fabryk śmierci pozostają bezkarni.

Józef Musioł – autor książek non fiction. który czerpie inspiracje ze swojego bogatego doświadczenia zawodowego. Jest doktorem nauk prawnych. adwokatem. sędzią Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. Działał również w polityce – w latach 80. pełnił funkcję wiceministra sprawiedliwości. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Związku Literatów Polskich.

Autor: Józef Musiol

Cena: 39.90

Józef Musiol: MP3andrzej pilipiuk kuzynki, nie wierzę w nic, adam mickiewicz dziady cz 2 opracowanie, lesław góral, magnus chase i bogowie asgardu miecz lata, dragonkin, renata rychter, jane austen rozważna i romantyczna, zycie seksualne kanibali, rachunkowość budżetowa ściąga, arkadiusz wowerka, kane pdf, szewczyk dratewka opowiadanie, spadkobierczyni medicusa, jak pokochac milionera, mój chłopiec motor i ja…