Koszmar Morfeusza

Koszmar Morfeusza Kategoria: Pozostałe Mroczny koszmar. z którego nie będziesz chciała się wybudzić Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya – tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy. ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są…

Published by admin in20 lutego 2018
Tagi: , , , ,

Koszmar Morfeusza

Kategoria: Pozostałe

Mroczny koszmar. z którego nie będziesz chciała się wybudzić

Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya – tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy. ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są świadomi zagrożeń. jakie niosą ze sobą potajemne spotkania. choć codziennie przekonują się. że niebezpieczeństwo czai się wszędzie. nie potrafią wyrzec się swoich uczuć. Słowa to za mało. gdy nawet gesty nie potrafią ukoić rozpalonych ciał.

McKey zaczyna naginać twarde zasady obowiązujące w jego świecie. a Cassandra coraz częściej myśli nad bardziej radykalnymi krokami uwolnienia ukochanego z sideł złowrogiej organizacji. Jednak życie w ciągłym strachu odbija się na ich relacji i niemal ją niszczy. Namiętna miłość potrafi być bardzo destrukcyjna…

Masz odwagę kolejny raz wkroczyć w świat mrocznych fantazji? Fantazji. które bardzo szybko mogą przerodzić się w prawdziwy koszmar? Przekrocz granicę między miłością i nienawiścią. gdzie życie ściera się ze śmiercią.


Niesamowicie mroczna. rozpalająca zmysły. elektryzująca. intrygująca. przerażająca i jednocześnie wciągająca do granic możliwości. Czytając ją. momentami przeżyjecie prawdziwy koszmar na jawie. K.N. Haner pokazuje. co powinien mieć w sobie dobry erotyk. Znakomita konkurencja dla zagranicznych historii. również tych z pierwszych miejsc list bestsellerów. 

Katarzyna Olchowy. Kulturantki.pl

Koszmar Morfeusza to powieść. która od pierwszych stron wciągnie Was do mrocznego świata mafii. a Adam McKey rozpali Wasze zmysły do czerwoności. Będziecie balansować na granicy miłości i nienawiści. które dzieli bardzo cienka linia. Czy jesteście gotowe poznać jego koszmar? Koszmar. z którego nie zechcecie się obudzić.

Sylwia Stawska. kobiecerecenzje365.blogspot.com

Druga część cyklu o mafijnej miłości przenosi nas do świata pełnego sekretów. intryg i seksualnego napięcia. Koszmar Morfeusza ma wszystko. czego wielbiciele literatury erotycznej mogą oczekiwać. a K.N. Haner po raz kolejny przełamuje tabu i udowadnia. że polscy pisarze w niczym nie ustępują zagranicznym. 

Ewelina Nawara. myfairybookworld.blogspot.co.uk

Mroczny świat Morfeusza i tym razem mocno zaskakuje.
Książka pobudzająca. pełna namiętności i grozy.
Czy odważysz się poznać dalsze. niesamowite losy Cassandry i Adama? 

Dominika Starzyk. ‑wyznania.blogspot.com

Koszmar Morfeusza to powieść. obok której nie przejdziesz obojętnie.
Pełna namiętności. pożądania. rozpali Twoje zmysły i przeniesie
Cię w świat intensywnych emocji. Napotkasz w niej wiele tajemnic.
niedopowiedzeń. które jeszcze bardziej rozbudzą Twoją ciekawość
i nie pozwolą oderwać się od książki aż do ostatniej strony.

Monika Hetz. ksiazkowyswiatmoniki.blogspot.com

Podniecający. wciągający. zniewalający – taki jest Koszmar Morfeusza. Przygotujcie się na jeszcze większą dawkę pożądania. która rozpali Wasze zmysły. Nie bójcie się wejść do świata prawdziwej namiętności. ponieważ nawet koszmar może okazać się snem. z którego nigdy nie będziecie chciały się obudzić! 

Klaudia Aleksandra Grabowska. zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com

Pożądanie. które miesza się z przerażeniem. nadzieja wypierana przez tęsknotę. Bohaterowie Koszmaru Morfeusza trafiają na mroczne i niebezpieczne ścieżki. Czy uda im się z nich wydostać. by odnaleźć wspólne szczęście? K.N. Haner prowadzi czytelników w miejsca. w których rządzą ból i rozkosz. Ta powieść sprawia. że trudno jest zasnąć… 

Dorota Lińska Złoch. ‑czekolada.blogspot.com

Koszmar Morfeusza to koszmar mojego serca! Fabuła jest tak nasycona wydarzeniami i emocjami. że trudno się oderwać. Książka dla ludzi o mocnych nerwach. Czytasz na własną odpowiedzialność! Ostrzegam. ale gorąco polecam! 

Dominka Emilia Lewandowska. lifebybookaholic.blogspot.com

K.N. Haner po raz kolejny udowadnia. że fantazja i kreatywność nie mają dla niej granic. Serwuje nam mroczną. seksowną i nieprzewidywalną historię. która zaciera różnice między nienawiścią a miłością. szokuje spektakularnymi scenami intymnych zbliżeń i odurza gęstą atmosferą czystej grozy. Nie sposób czytać tę książkę obojętnie. nie sposób przestać o niej myśleć… Dla mnie numer jeden w swoim gatunku. 

Krystyna Meszka. cyrysia.blogspot.com

Ta powieść to istny rollercoaster emocji. Mocna. namiętna i niedająca o sobie zapomnieć. To koszmar. z którego nie będziecie chciały się wybudzić.

Paulina Balcerzak. citeof books.blogspot.com


Ambasadorki książki:

 • Sara Kałecka. niesamowity-swiat-ksiazek.blogspot.com
 • Claudia Sobańska. zaczytanaksiazholiczka.blogspot.com
 • Karolina Krakowiak. lottaczyta.blox.pl
 • Marta Daft . martawsrodksiazek.blogspot.com
 • Aleksandra Szoć. stanzaczytany.blogspot.com
 • Beata Matuszewska. recenzje-beaty.blogspot.com
 • Angelika Kamińska. zycie-wsrod-ksiazekk.blogspot.com
 • Agnieszka Libro. posredniczkaa.pl
 • Ola Jesiołowska. aleksandrowemysli.blogspot.com
 • Urszula Wuu. zaczytanawiedzma.blogspot.com
 • Edyta Lis. dobrerecenzje.pl
 • Julita Sobolewska. zapiski-ksiazkoholiczki.blogspot.com

Autor: K. N. Haner

Cena: 39.90

K. N. Haner: MP3


Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić twoje życie. II wydanie

Kategoria: Pozostałe

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku

Pragniesz udoskonalić swoje życie. ale każda zmiana Cię paraliżuje? Nie masz siły ani czasu. by zadbać o polepszenie jakości własnych dni? Masz serce przepełnione marzeniami. lecz coś nie pozwala Ci w pełni ich zrealizować? Najwyższa pora poznać potęgę drobnych kroczków.

Idea jest prosta — należy tak zmylić wrodzone opory przed przyjmowaniem nowego sposobu zachowania. by już zawsze móc cieszyć się osiągniętym sukcesem. a jednocześnie nie wywoływać w swoim życiu emocjonalnej rewolucji. Bez względu na to. czy chcesz rzucić palenie. pozbyć się zbędnych kilogramów. zadbać o rozwój kompetencji. czy stworzyć udany związek — filozofia kaizen jest dla Ciebie. Ta mądrość rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni niweluje ukryty w każdym z nas lęk. szczególnie zaś chemiczną reakcję „walki lub ucieczki” (leżącą u podstaw strachu przed zmianą).

Autor nauczy Cię. jak:

 • samodzielnie korzystać z mechanizmów działania kaizen.
 • nastawić się wobec innowacji w taki sposób. by nie ulec strachowi.
 • uczynić swoje życie bardziej efektywnym. zarówno w domu. jak i w pracy.
 • polubić zmiany.

„To pozycja o wielkiej sile przekonywania. opisująca bardzo spokojny i zrównoważony sposób radzenia sobie z codziennymi problemami. Po jej przeczytaniu nie sposób nie pozwolić sobie na oddech ulgi.”

dr Robert Maurer

Autor: Robert Maurer

Cena: 24.90

Robert Maurer: MP3


Blood and Stone

Kategoria: Pozostałe

Based on the true story of Countess Elizabeth Bathory. perhaps one of the greatest mass murderers of all time. a woman who tortured and killed over 600 young women for their bloodToo noble to be executed. in 1610 the „Bloody Lady of Cachtice” was bricked up in a set of rooms in her own castle in Slovakia. Why then should the young and beautiful Katya be at the castle door attracting the close attention of the gaoler and wanting a job looking after Countess? Is it revenge or some more ghostly visit from Bathory’s past? And if she should help her escape …Starring Josephine Arden. Mike Garnell. Fiz Marcus. and Andrew Ward

Autor: Marty Ross

Cena: 25.90

Marty Ross: MP3john stuart mill o wolności, tatuaż kwiat lilii, to nie twoja wina, pacjentka chomikuj, elżbieta stasik, książki 2020, jeden dzień w grudniu pdf, szkolni przyjaciele pdf chomikuj, wiedźmin ksiazki, anderson evangeline, kasey michaels, beata guziejewska, demony czasu pokoju, bez słów mia sheridan pdf, oskar i pania róża pdf, anna reguła, audiobook angielski…