rnational. autorka książki Up Is Not the Only Way

 

rnational. autorka książki Up Is Not the Only Way   Kategoria: Autor Brian Tracy ISBN: 978-83-8087-378-0 Cena: 9999 978-83-8087-378-0: 1 Wprowadzenie2 Psychologiczna gra sprzedaży3 Wyznacz i osiągnij wszystkie swoje cele w sprzedaży4 Dlaczego ludzie kupują?5 Kreatywna sprzedaż6 Umawiać więcej spotkań7 Siła sugestii8 Zamykanie sprzedaży9 10 sposobów na sukces w sprzedaży   W labiryncie Kategoria: Literatura…

Published by admin in8 lutego 2018
Tagi: , , , ,

rnational. autorka książki Up Is Not the Only Way

 

Kategoria: Autor

Brian Tracy

ISBN: 978-83-8087-378-0

Cena: 9999

978-83-8087-378-0: 1 Wprowadzenie2 Psychologiczna gra sprzedaży3 Wyznacz i osiągnij wszystkie swoje cele w sprzedaży4 Dlaczego ludzie kupują?5 Kreatywna sprzedaż6 Umawiać więcej spotkań7 Siła sugestii8 Zamykanie sprzedaży9 10 sposobów na sukces w sprzedaży  


W labiryncie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Została porwana i zamknięta na piętnaście lat.
Uciekła.
Ale potwór. który ją uwięził. wciąż jest na wolności.
Jedyny sposób. by złapać Człowieka z Labiryntu. to włamać się do jej umysłu…

Dziewczyna. która zaginęła na lata.

Samantha budzi się w szpitalu. Nie ma pojęcia. co się stało. niczego nie pamięta. Towarzyszy jej mężczyzna. który przedstawia się jako doktor Green. policyjny profiler. Terytorium jego łowów to umysł przesłuchiwanego człowieka. Tam znajduje niezbędne dla śledztwa informacje. I tam poluje na przestępców.
Green wyjaśnia Samancie. co się stało: jako trzynastolatka została porwana przez potwora. który więził ją przez 15 lat. Nikt nie wie. w jaki sposób udało jej się uciec. Jest jednak pewne. że jej oprawca wciąż przebywa na wolności. Green wie.

ISBN: 978-83-8082-062-3

Cena: 9999

978-83-8082-062-3:


Oswoić narkomana

Kategoria: Historia i literatura faktu

Wywiad z Robertem Rutkowskim przeprowadzony przez Irenę A. Stanisławską. Terapeuta zdecydował się ku przestrodze powierzyć kawałek siebie czytelnikom. W swoim życiu sporo przeszedł. Doświadczył wielu sytuacji. które mogły go zniszczyć. Jednak tak się nie stało. A na dodatek udało mu się zostać szczęśliwym. spełnionym człowiekiem. […] Nie ma poczucia misji. żeby ratować całą ludzkość. jednak jeśli choć jeden człowiek zmieni się dzięki jego historii. to uważa. że warto tę książkę napisać. Jemu też kiedyś pomogła czyjaś historia. dzięki której zrozumiał i poczuł. że zmiana jest możliwa. Sięgnął po narkotyki. mając 18 lat. Od razu wpadł w uzależnienie od heroiny. To był pierwszy narkotyk. jaki poznał – jeden z najsilniejszych znanych narkotyków. Wziął z bezsilności. z rozpaczy. ale również z ciekawości. Bardzo doskwierało mu życie.

Robert Rutkowski jes

Autor: Grzegorz Turniak. Witold Antosiewicz

Cena: 37.00

Grzegorz Turniak. Witold Antosiewicz: MP3


wydania

Kategoria: 2019

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Piramida. Część III – opowiadanie Piramida

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Lektura obowiązkowa dla fanów Kurta Wallandera! Tym razem nie powieść. ale zbiór opowiadań kryminalnych. z których jedno dało tytuł całości.

 

Część trzecia zawiera opowiadanie „Piramida”.

 

Budując fabuły wokół tajemniczych morderstw. które wydarzyły się w ciągu dwu dekad poprzedzających czas akcji Mordercy bez twarzy. Mankell przedstawia nam przeszłość swojego bohatera. Poznajemy Wallandera jako początkującego policjanta w Malmö. a kolejne opowiadania rzucają światło na relacje Kurta z żoną Moną. ekscentrycznym ojcem oraz córką Lindą. Dowiadujemy się też. jak stał się zgorzkniałym. ale i odnoszącym sukcesy komisarzem w wydziale zabójstw. Tłem pięciu historii jest świetnie zobrazowane szwedzkie państwo opiekuńcze. społeczeństwo z mnóstwem paradoksów i powszechnym poczuciem wyobcowania.

 

 

Autor: Henning Mankell

Cena: 19.90

Henning Mankell: MP3


Ktoś tu kłamie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Ktoś wie. że to nie był wypadek.

Ktoś wie. że popełniono zbrodnię.

Minął rok. odkąd Erica Spencer zginęła w wyniku tragicznego wypadku. Wydaje się. że nikt w Severn Oaks już nie pamięta o dramatycznym wydarzeniu. które wstrząsnęło tą małą społecznością. Do czasu. gdy do sieci trafia zapowiedź serii podcastów zatytułowanych „Prawda o Erice”. Ich autor zapowiada. że ujawnią. co tak naprawdę wydarzyło się na halloweenowym przyjęciu. podczas którego Erica… została zamordowana.

Podejrzanych jest sześcioro. a autor nagrań obiecuje w ostatnim z nich zdemaskować mordercę. Ponieważ każdy kolejny podcast skupia się na innym podejrzanym. mieszkańców Severn Oaks zaczyna ogarniać niepokój. a gdy jedna z wytypowanych osób ginie – wybucha panika. Uciekła? Jest winna? Grozi jej niebezpieczeństwo? Kiedy napięcie rośnie. sąsiedzi zwracają się przeciwko sobie. Zwłaszcza że każdy z nich ukrywa jakiś sekret. A jeden z nich już ma na koncie morderstwo…

Mroczna i zaskakująca – literacka uczta dla miłośników thrillerów.
Alex Marwood

Doskonale skonstruowana opowieść o ludzkich słabościach. Autorka igra z czytelnikiem. a w końcu pozbawia go tchu. serwując niemożliwe do przewidzenia zakończenie.
Crime Hub

„Wielkie kłamstewka” w realiach brytyjskich przedmieść.
„Red Magazine”

Autor: Jenny Blackhurst

Cena: 19.90

Jenny Blackhurst: MP3


Polski kodeks honorowy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kodeks Boziewicza lub Polski Kodeks Honorowy. to zbiór zasad dotyczących pojedynków i postępowania honorowego. Zamysłem autora było uwspółcześnienie niektórych zapisów tak. aby pojedynki odbywały się w sposób przemyślany i powodowały najmniejszy uszczerbek na zdrowiu. Boziewicz często zwraca również uwagę. na bezpodstawne przyjmowanie niektórych zasad. wywodzących się z sąsiednich krajów w tym Niemiec.
Audiobook jest ciekawym zapisem historycznym. z dzisiejszego punktu widzenia nieco archaicznym i zabawnym co sprawia. że jest interesującą pozycją na polskim rynku wydawniczym.

Autor: Władysław Boziewicz

Cena: 14.90

Władysław Boziewicz: MP3dellfina dellert, ewa wilczek rużyczka, tamtego lata na sycylii, wiklinowe cuda, gry henry patyczak, civilization 6 poradnik, asystent czarodziejki, harry potter i książe półkrwi pdf, schronienie harlan coben, trzy metry nad niebem torrent, pies i klecha, baśnie wolnego rynku, burzliwy związek, erik bertrand larssen, ruiny majów, zamieć ken follett, cleo dom chomikuj, gar’ingawi wyspa szczęśliwa, końcowy fragment sonaty krzyżówka, piekielna miłość haner chomikuj, anita rafalska, głupi jesteś, michalak marzycielka…