Baśniobór. Plaga cieni

Baśniobór. Plaga cieni Kategoria: Pozostałe Trzecia część bestsellerowego cyklu! W Baśnioborze trwają wakacje. Seth. wbrew woli dziadka. znów sprzedaje satyrom baterie. Podczas nielegalnych interesów wpada na ślad dziwnej plagi: istoty światła przemieniają się w stworzenia ciemności. Zaraza zatacza coraz szersze kręgi. dotyka nawet najbardziej pokojowych gatunków. Przerażone istoty zbierają się w najlepiej chronionych rejonach lasu.…

Published by admin in20 stycznia 2018
Tagi: , , , , ,

Baśniobór. Plaga cieni

Kategoria: Pozostałe

Trzecia część bestsellerowego cyklu!

W Baśnioborze trwają wakacje. Seth. wbrew woli dziadka. znów sprzedaje satyrom baterie. Podczas nielegalnych interesów wpada na ślad dziwnej plagi: istoty światła przemieniają się w stworzenia ciemności. Zaraza zatacza coraz szersze kręgi. dotyka nawet najbardziej pokojowych gatunków. Przerażone istoty zbierają się w najlepiej chronionych rejonach lasu. Opiekunowie rezerwatu nie wiedzą. co robić. by zapobiec pladze. Próbują odkryć przyczynę tajemniczych wydarzeń.

Tymczasem Kendra dołącza do Rycerzy Świtu i wraz z innymi członkami bractwa wyrusza na niebezpieczną misję: trzeba odnaleźć kolejny artefakt. zanim uda się to Stowarzyszeniu Gwiazdy Wieczornej. Rozpoczyna się wyścig z czasem. którego stawką są losy jednego z rezerwatów.

Czy Seth dzięki brawurze znów uratuje Baśniobór? Czy Kendra sprosta czekającemu ją zadaniu? Posłuchajcie!

Autor: Brandon Mull

Cena: 25.90

Brandon Mull: MP3


Zanim odszedł

Kategoria: Powieści i opowiadania

Karolina. po tragicznej śmierci męża i utracie dziecka. długo nie może dojść do siebie. Zachęcona przez przyjaciółkę postanawia przelać swoje emocje na kartki książki. Pomysł okazuje się strzałem w dziesiątkę. a Karola pisze i kolejne powieści. Oparcie znajduje w przyjaciółkach – krzykliwej i przebojowej Sylwii oraz dopiero co poznanej za pośrednictwem Internetu Caro. Z czasem okazuje się. że z wirtualną znajomą łączy ją zadziwiająco wiele podobieństw. a w kobietach rodzi się podejrzenie. że mogą one być ze sobą spokrewnione … Wrażenie to jest tym silniejsze. że Karolina nigdy nie poznała swojego ojca. który zmarł przed jej narodzinami. a jej matka uparcie nabiera wody w usta. kiedy kobieta próbuje dowiedzieć się czegoś o swoich korzeniach. Caro również odnosi wrażenie. że jej rodzina coś przed nią ukrywa. Czy stare zdjęcia. które obie kobiety posiadają. mogą przedstawiać tego samego

:

Cena:

:


Ja. inkwizytor. Bicz Boży

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wezwani na Szubieniczną Górę inkwizytorzy stają się świadkami przerażającej śmierci. Miejscowy biskup w uroczystych szatach płonie na stosie niczym ostatni heretyk. Wkrótce okazuje się. że nie jest to pierwszy przypadek niewyjaśnionej śmierci sługi kościoła w tych okolicach… a niedługo potem. że także nie ostatni.

Kto i dlaczego posuwa się do tak okrutnych zbrodni? I czym zasłużyły sobie na to ofiary? Nadgorliwością w świętości. czy może niepohamowaną skłonnością do grzechu? Czy podejrzenia o zepsucie i świętokradztwo okażą się prawdą? Odpowiedzi na te pytania szuka szlifujący jeszcze umiejętności i wciąż pracujący na swoją pozycję młody inkwizytor Mordimer Madderdin.

Przy okazji poznaje tajemnicę zniknięcia Jezusa Chrystusa. część sekretów Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium. a także przepowiednię dotyczącą własnej przyszłości.

 

Autor: Jacek Piek

Cena:

Jacek Piek: 240524


0

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Wespazjan. Tom II. Kat Rzymu

Kategoria: Pozostałe

 

Drugi tom cyklu opowiadającego o losach młodego człowieka. który mimo skromnego pochodzenia miał się stać jednym z najpotężniejszych cesarzy Rzymu

Tracja. 30 r. Nawet na obrzeżach rzymskiego świata Wespazjanowi nie udaje się ukryć przed burzliwą polityką pogrążonego w kryzysie cesarstwa. Na polecenie swoich patronów ma wykonać niezwykłe zadanie: potajemnie wydostać starego wroga z fortecy obleganej przez rzymski legion. Nad imperium niczym miecz Damoklesa wisi wojna domowa. a zeznania człowieka. którego rozkazano mu pojmać. mogłyby doprowadzić do upadku znienawidzonego powszechnie Sejana. Dowódca gwardii pretoriańskiej zaś marzy już wyłącznie o cesarskim tytule.

Misja jest śmiertelnie niebezpieczna – Wespazjan będzie musiał sobie poradzić z zasadzką w zaśnieżonych górach. z piratami na pełnym morzu i z otaczającymi go zewsząd szpiegami Sejana. Największe niebezpieczeństwo czai się jednak w przegniłym sercu imperium – na koszmarnym dworze cesarza Tyberiusza. rozpustnego. trawionego paranoją szaleńca…

***

„Druga część nie tylko dorównuje świetnemu pierwszemu tomowi. ale nawet go przewyższa. Od pierwszych stron wciąga nas skrytobójczo podstępny świat rzymskiej polityki. Cóż. dobrze napisane. panie Fabbri. niech Pan nie każe nam czekać zbyt długo na ciąg dalszy!”

www.bookgeeks.co.uk

***

„Zainteresowanie autora starożytnym Rzymem dobrze oddaje zarówno jakość literacka. jak też starannie zbadane historyczne tło fabuły. Bohaterowie wypadają niezwykle przekonująco. a śmiertelnie niebezpieczne realia rzymskiej polityki ukazane są z ogromną pieczołowitością”.

Mike Ashworth. www.historicalnovelsociety.org

Autor: Robert Fabbri

Cena: 19.90

Robert Fabbri: MP3


Ryzyko Gangstera

Kategoria: Pozostałe

Trzeci tom serii mafijnej. która podbiła listy bestsellerów w Polsce!
„Mafia to ja”.
Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie. że nawet on ma swój słaby punkt.
Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę. przeszłość uderza w niego z taką siłą. że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej. brudnej. ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę – swój słaby punkt.
Kiedy Ava odzyskuje pamięć. ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego. że Siergiej. ratując ją. podjął ogromne ryzyko. Okazuje się. że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości. ale zabójczynią na usługach mafii.
Ava myśli. że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia. z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy. kto ryzykuje b

Autor: Harlan Coben

Cena: 20.90

Harlan Coben: MP3podaj numery którymi oznaczono na mapie wymienione poniżej dorzecza, kurtuazji, farming simulator 19 konie, nowe przygody skarpetek pdf, michałek na rabacie, piętno przemysław piotrowski, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi film, marketing partyzancki pdf, metody oczyszczania wód, weźmisz czarno kure, andrzej lipiński, masłowska paw królowej, ebook4all, kody do gry subnautica, justyna bednarek niesamowite przygody dziesięciu skarpetek pdf chomikuj, sebastian fabian klonowic, prawo energetyczne komentarz, wiedźmińskie opowieści poradnik, zelislaw zyzynski, upiór w ruderze, konrad czech…