Pamiętnik diabła. Proces diabła. Spowiedź diabła. Wyrok diabła) o Kubie Sobańskim. prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa. Pisanie uważa za swój największy nałóg – w kolejce do publikacji czeka już dziesięć jego kolejnych powieści.

Pamiętnik diabła. Proces diabła. Spowiedź diabła. Wyrok diabła) o Kubie Sobańskim. prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa. Pisanie uważa za swój największy nałóg – w kolejce do publikacji czeka już dziesięć jego kolejnych powieści. Kategoria: Autor Adrian Bednarek ISBN: 978-83-8219-067-0 Cena: 9999 978-83-8219-067-0: ę i wciąż się zastanawiała. kim stał się jej dawny adorator. co…

Published by admin in17 stycznia 2018
Tagi: , , ,

Pamiętnik diabła. Proces diabła. Spowiedź diabła. Wyrok diabła) o Kubie Sobańskim. prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa. Pisanie uważa za swój największy nałóg – w kolejce do publikacji czeka już dziesięć jego kolejnych powieści.

Kategoria: Autor

Adrian Bednarek

ISBN: 978-83-8219-067-0

Cena: 9999

978-83-8219-067-0:


ę i wciąż się zastanawiała. kim stał się jej dawny adorator. co robi. jak wygląda i czy znalazł już miłość swojego życia. Któregoś czwartkowego wieczoru. po nieudanym dniu i opróżnieniu butelki shiraza. znalazła numer jego telefonu i… zadzwoniła. I nie była to ich ostatnia rozmowa.

Landon wcale o niej nie zapomniał. ale nie zdradził. dlaczego nie próbował jej odszukać. Twierdził również. że jego rodzice nie wyrzucili jej rodziny z mieszkania. a cała historia wyglądała inaczej. Wkrótce okazuje się. że tajemnic i niedopowiedzeń jest więcej. Także Rana nie chce zdradzać swoich. Właściwie najrozsądniej byłoby rzeczywiście o sobie zapomnieć. Ale… ani on. ani ona nie umieją tego zrobić. Napięcie rośnie. Pożądanie buzuje. W obojgu rodzi się przeczucie. że zawsze należeli do siebie. Jak jednak zaufać komuś. kto boi się szczerości?

Usłyszałeś już dosyć. żeby się rozłączyć?

Kategoria: Autor

Penelope Ward

ISBN: 978

Cena: 44.90

978: MP3


Papierowa dziewczyna

Kategoria: Powieści i opowiadania

Romantyczna komedia z suspensem.
w której świat wyobraźni miesza się z rzeczywistym.
Młody pisarz. Tom Boyd. odnosi niesamowity sukces. Jego debiutancka powieść przez wiele miesięcy nie schodzi ze światowych list bestsellerów. Amerykański wydawca podpisuje z nim umowę na kolejne dwie książki. opiewającą na… dwa miliony dolarów.

Niestety po opublikowaniu drugiej powieści Tom pogrąża się w depresji i przechodzi kryzys twórczy objawiający się tym. że nie jest w stanie napisać choćby jednej linijki tekstu. Porzucony przez narzeczoną. nadużywa alkoholu. nie odpowiada na telefony. ma myśli samobójcze. Jego przyjaciele są bezradni.

Pewnej nocy majaczącego we śnie pisarza budzi odgłos tłuczonego szkła. W salonie willi w Malibu pojawia się piękna młoda kobieta. całkiem naga. Twierdzi. że jest bohaterką jego ostatniej powieści. Na skutek błędu d

ISBN: 978-83-8194-195-2

Cena: 9999

978-83-8194-195-2:niezwykłe zwierzęta 2, cztery kąty 4, przygoda w paryzu, gorące serca, imperium grzechu pdf doci, słuchanie audiobooków, market leader intermediate, tess gerritsen milcząca dziewczyna, czas wrzeszczących staruszków, lenovo ideapad 300-15isk, warcraft: dzień smoka, pan lodowego ogrodu pdf, 9. kompania, książki erotyk romans pdf doci, księgarnie świat książki praca opinie, historia pieniądza pdf, carmen jenner, mity o stworzeniu świata, szary diabeł, porębski jerzy, hiszpański dla bystrzaków pdf, piotr klodkowski, tajemnice różańca ściąga…