Esencjalista

Esencjalista Kategoria: Ekonomia i biznes Ile razy zgodziłeś się spełnić czyjąś prośbę. nawet się nad tym nie zastanawiając? Ile razy żałowałeś. że zgłosiłeś się do realizacji jakiegoś zadania. i zastanawiałeś się. co cię do tego podkusiło? Jak często mówisz „tak” tylko po to. żeby sprawić komuś przyjemność? Albo uniknąć kłopotów? Albo dlatego. że „tak” stało…

Published by admin in3 stycznia 2018
Tagi: , , ,

Esencjalista

Kategoria: Ekonomia i biznes

Ile razy zgodziłeś się spełnić czyjąś prośbę. nawet się nad tym nie zastanawiając? Ile razy żałowałeś. że zgłosiłeś się do realizacji jakiegoś zadania. i zastanawiałeś się. co cię do tego podkusiło? Jak często mówisz „tak” tylko po to. żeby sprawić komuś przyjemność? Albo uniknąć kłopotów? Albo dlatego. że „tak” stało się twoją automatyczną odpowiedzią na wszystko?

Droga esencjalizmu nie polega na powzięciu postanowienia noworocznego. by częściej mówić „nie”. zmniejszyć ilość napływającej korespondencji albo opanować nową strategię zarządzania czasem. Chodzi w niej o to. żeby jak najczęściej zatrzymywać się i odpowiadać sobie na pytanie. czy inwestujemy swoje siły i zasoby w odpowiednie przedsięwzięcia.

Esencjalista nie robi więcej w krótszym czasie.

Esencjalista robi tylko właściw

226897: 11.90

Cena:

11.90:


y fantastyczno-naukowych. Legenda tego wybitnego pisarza dawno wykroczyła poza świat stricte książkowy – niezliczona ilość filmów na bazie jego dzieł to pomnik. ale sama postać Doyle’a pojawiała się nie tylko na ekranie. ale nawet w mandzie i anime. utwierdzając tylko każdego. że do czynienia nie mamy ze zwykłym autorem – to człowiek-instytucja.

Kategoria: Autor

Arthur Conan Doyle

ISBN: 978-87-26-82920-4

Cena: 9999

978-87-26-82920-4:


Protect Your Achilles Heel

Kategoria: Pozostałe

Protect Your Achilles Heel mirrors the immensely successful model created by Roberts in his two previous bestsellers Leadership Secrets of Attila the Hun and Victory Secrets of Attila the Hun. In that series. Roberts applied Attila’s cunning leadership secrets to the modern business world. Now. he uses the story of Achilles to illustrate how seemingly small character flaws are leading to the downfall of managers the world over – just like Achilles’s miniscule vulnerability. his heel. led to his demise. The mythic Achilles offers a fascinating example of how great promise can fall victim to moral failings. Roberts draws convincing parallels between Achilles and the destructive behavior of contemporary managers who have forgotten the fundamental principles of effective business. This powerful and insightful audiobook serves as the protective armor managers need to transcend the nine character flaws that erode productivity. create a hostile work e

Autor: Maurice Leblanc

Cena: 17.03

Maurice Leblanc: MP3


Kreatywność S.A

Kategoria: Ekonomia i biznes

„Kreatywność” to książka dla menedżerów. którzy chcą poprowadzić swoich pracowników na nowe wyżyny. podręcznik dla każdego. kto dąży ku oryginalności. i pierwszy wgląd za kulisy Pixar Animation – wspólnie zajrzymy na spotkania. autopsje. narady „zespołu mózgowców” (Braintrust). podczas których powstawały jedne z najpopularniejszych filmów w historii kinematografii. W założeniu jest to książka o tym. w jaki sposób można zbudować w firmie kreatywną kulturę – ale również. jak pisze sam współzałożyciel i prezes Pixara. Ed Catmull. „wyraz idei. które według mnie pozwalają wyzwolić w nas to. co najlepsze”.

Od blisko dwudziestu lat Pixar zajmuje dominującą pozycję w świecie animacji. tworząc tak wspaniałe filmy. jak trylogia „Toy Story”. „Potwory i spółka”. „Gdzie jest Nemo”. „Iniemamocni”. „Odlot” i „WALL-E”. które biły rekordy widowni i zebrały łącznie 30 Oscarów. Radość opowiadania historii. pomysłowe scenariusze. autentyczne emocje: pod wieloma względami filmy wytwórni Pixar same w sobie pokazują. czym jest kreatywność. Catmull ujawnia ideały i techniki wykorzystywane przez Pixara. które sprawiły. że wytwórnia jest dziś tak podziwiana – i zyskowna.

Przeczytaj i zainspiruj się jak zbudować wraz ze swoimi współpracownikami środowisko pracy oparte kreatywności oraz jak. poprzez odrzucenie konwencji. usprawniać procesy w firmie.

Autor: Ed Catmull. Amy Wallace

Cena: 22.90

Ed Catmull. Amy Wallace: MP3


Koniec świata i poziomki

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Z tej fascynującej opowieści dowiecie się. dlaczego rodzina Karolka wyruszyła w podróż na koniec świata. jakie przygody spotkały ich po drodze. kim był kichający nieznajomy i kto porwał małego Józefa. Znakomita lektura dla całej rodziny!

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 14.90

Anna Onichimowska: MP3red dead redemption 2 wyzwania, dzienniki sherlocka holmesa, maria simma książki, tajemnica zielonej pieczęci, niepoprawny politycznie przewodnik po kapitalizmie, robin cook szarlatani, zadania ortograficzne klasa 2, george solorz, wiedźmin 3 mapa novigrad, mity cthulhu, bractwo czarnego sztyletu, alan carr jak rzucić palenie pdf, homer odyseja pdf, sonet 4, harlan coben pdf, hanna januszewska kopciuszek, audiobook mikołajek i inne chłopaki, michał mikołajczak insta, oriana wiedźmin, biblioteka myśli współczesnej, preppy frazier, jorgos seferis, martynka audiobook, dominika musiałowska książka pdf…