Peter and Wendy. Piotruś Pan w wersji do nauki angielskiego

Peter and Wendy. Piotruś Pan w wersji do nauki angielskiego Kategoria: Nauka języków Język angielski Poziom B1 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. W szczęśliwym domu państwa Darlingów pojawia się Piotruś Pan. Wieczny chłopiec. który nigdy nie…

Published by admin in28 grudnia 2017
Tagi: , , , , , , ,

Peter and Wendy. Piotruś Pan w wersji do nauki angielskiego

Kategoria: Nauka języków

Język angielski

Poziom B1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

W szczęśliwym domu państwa Darlingów pojawia się Piotruś Pan. Wieczny chłopiec. który nigdy nie chce dorosnąć. obdarzony niezwykłymi talentami mieszkaniec Nibylandii.

Przekonaj się. że nauka języka obcego może być przyjemnością. której nie sposób się oprzeć.

 

Autor: James Mattew Barrie. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak

Cena: 9999

James Mattew Barrie. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak: MP3


ki pokonywania takich oporów. Przeanalizowano wiele różnych aspektów zmiany – sporo uwagi poświęcono takiemu zarządzaniu zmianą. aby przyczyniła się do osiągnięcia sukcesu. szczególnie w odniesieniu do całego zespołu. Zrozumienie treści zaprezentowanych w książce jest łatwiejsze dzięki licznym przykładom z życia osobistego i zawodowego. Bardzo ważnym jej fragmentem są opisy trudnych sytuacji. takich jak dyskryminacja czy molestowanie w miejscu pracy. To rzecz napisana w ciekawy. angażujący sposób. a zawarte tu porady i wskazówki znacząco ułatwią akceptowanie zachodzących zmian. adaptowanie się do nich i wykorzystywanie ich do własnych celów.

Najważniejsze tematy omówione w książce:

  • umiejętność dostosowania się do zmian jako warunek sukcesu
  • kiedy i jak inicjować zmianę
  • przeprowadzanie zespołu przez zmianę
  • radzenie sobie ze stresem związanym ze zmianą
  • praca z ludźmi pochodząc

Kategoria: Poradniki

Autor bestsellera Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Ludzie nie lubią zmian i często się ich obawiają. To oczywiste – zmiany niosą ryzyko. że coś się pogorszy. a dostosowanie się do nowych warunków wymaga wysiłku. Tymczasem proces osiągania sukcesu w karierze ma dynamiczny charakter. Trzeba nie tylko akceptować zmiany. ale także niekiedy je inicjować. Dobrze jest również umieć przekonywać do nich współpracowników. zwłaszcza gdy się okazuje. że wypracowane i doskonalone latami metody są w danym momencie niewystarczająco dobre. Ponadto należy przyjąć. że bez względu na to. jak dobrze idzie dziś. warto przygotować się na zmianę sposobu działania w przyszłości.

Ta książka jest znakomitą pomocą w radzeniu sobie ze zmianą. Opisano tu powody. dla których ludzie się przed nią bronią. a także przedstawiono techni

Autor: Tomasz Kryszczyński

Cena: 39.90

Tomasz Kryszczyński: MP3


Jak rozwinąć swoją karierę. O awansach. zarządzaniu i zmianach zawodu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Rozwijanie własnej kariery można rozumieć na wiele sposobów – może to być osiąganie coraz wyższych stanowisk kierowniczych lub budowanie silnej pozycji eksperta na samodzielnym stanowisku pracy. Z pewnością jest ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem. przynoszącym korzyści finansowe. To również podnoszenie swojego statusu w firmie i we własnej społeczności oraz zwiększanie zadowolenia z pracy. Budowanie kariery jest jednak trudnym zadaniem. gdyż wymaga samoświadomości. konsekwencji i sporej cierpliwości. Trzeba też dobrze przemyśleć swoje działania. jeden błąd bowiem może zniweczyć wieloletnie starania.

Ta książka jest jedną z najważniejszych lektur dla osób. które chcą rozwijać się zawodowo lub zastanawiają się nad podjęciem tego wysiłku. Dzięki niej odpowiesz sobie na pytanie. czy rozpoczęcie starań o awans będzie dla Cieb

Autor: Orina Krajewska

Cena: 39.90

Orina Krajewska: MP3


Mindfulness znaczy sati. 25 ćwiczeń rozwijających mindfulness

Kategoria: Poradniki

Mindfulness … świadomie bądź tu i teraz

W zabieganych. nerwowych. pełnych napięć czasach wielu ludzi poszukuje sposobów radzenia sobie ze stresem. z obniżonym nastrojem. natłokiem myśli. lękiem przed przyszłością. niepokojem związanym z przeszłością. szeroko rozumianym cierpieniem. brakiem satysfakcji czy zagubieniem w pędzie codzienności. Jedną z możliwości jest praktykowanie mindfulness.

Jak każdy szybko rozwijający się trend. uważność obrasta różnego rodzaju mitami i nieporozumieniami. Ta książka podkreśla wagę nieznanego większości. często pomijanego. a niezwykle ważnego kontekstu mindfulness. Autor. Tomasz Kryszczyński. psycholog i certyfikowany nauczyciel mindfulness. opisuje błędne przekonania. z którymi spotyka się w swojej działalności. Uświadamia. że mindfulness znaczy sati. ale przede wszystkim daje czytelnikom do rąk narzędzia ułatwiające codzienną praktykę. Przez niemal trzydzieści lat zdobywał doświadczenie w wielu miejscach na świecie (między innymi na Sri Lance. w Tajlandii. Indiach. Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych). pogłębiając wiedzę i poszerzając umiejętności. którymi teraz dzieli się z czytelnikami. Mindfulness znaczy sati zawiera dwadzieścia pięć ćwiczeń … praktyk pozwalających rozwijać uważność na co dzień zarówno początkującym. jak i osobom. którym mindfulness jest już znane. Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniami medytacji. pomocnymi w praktykowaniu mindfulness.

 

 

Zapraszamy do lektury. ćwiczeń. do świadomego bycia tu i teraz.

>> Posłuchaj wywiadu Agnieszki Kozak z Tomaszem Kryszczynskim poświęconego mindfulness i jego rozwijaniu.

Autor: Tomasz Kryszczyński

Cena: 39.90

Tomasz Kryszczyński: MP3


zenie dąży do tego. żeby sprawiedliwości stało się zadość!

Kategoria: Autor

Katarzyna Gurnard

ISBN: 978-83-8146-992-0

Cena: 9999

978-83-8146-992-0:


merican Society for Training & Development GN Poland. coach LMI

To prosta i niezwykle wartościowa książka dla każdego. kto chce się uczyć. Blanchard i jego partnerzy osiągnęli kolejny sukces… pokazują. jak korzystać z posiadanej wiedzy i zmieniać życie własne oraz najbliższych. Lektura obowiązkowa!

– Elliott Masie. prezes. The Learning Consortium

Kategoria: Autor

Ken Blanchard. Paul J. Meyer. Dick Ruhe

ISBN: 978-83-8087-312-4

Cena: 17.90

978-83-8087-312-4: 01. Wstęp 02. Problem 03. Brakujące ogniwo 04. Siła powtarzania 05. Powód nr 1. Zalew informacji 06. Zasada „mniej. ale częściej” w praktyce 07. Powód nr 2. Negatywny filtr 08. Słuchanie a pozytywny sposób myślenia 09. Myślenie przez pryzmat zielonego światła 10. Powód nr 3. Brak kontynuacji 11. Pomoc innym dzięki akcentowaniu tego. co pozytywnevangelina anderson, dziewczyny w wodzie, ewelina mazurek instagram, grobowiec cesarza, dwaj panowie z werony, chcę być kimś pdf, elaine coffman, audiobook tomek w krainie kangurów, polkiwlozku, rzeźnicy i lekarze, jacek dresz, lektury gwiazdkowe, toksyczni rodzice pdf…