Yggdrasil. Tom 2. Exodus

Yggdrasil. Tom 2. Exodus Kategoria: Fantastyka i fantasy   Drugi tom sagi powieściowej spod znaku fantastyki. science fiction i powieści drogi. Dalsze losy Eryka. syna konunga szwedzkiego Eryka Zwycięskiego i Świętosławy. w którego życie wmieszali się naukowcy z trzydziestego stulecia. a efekt ich eksperymentu wymknął się spod kontroli twórców. Po bitwie z dzikimi w Dolinie.…

Published by admin in25 grudnia 2017
Tagi: , , , , ,

Yggdrasil. Tom 2. Exodus

Kategoria: Fantastyka i fantasy

 

Drugi tom sagi powieściowej spod znaku fantastyki. science fiction i powieści drogi.

Dalsze losy Eryka. syna konunga szwedzkiego Eryka Zwycięskiego i Świętosławy. w którego życie wmieszali się naukowcy z trzydziestego stulecia. a efekt ich eksperymentu wymknął się spod kontroli twórców. Po bitwie z dzikimi w Dolinie. bitwie wygranej ale okupionej śmiercią przyjaciół. ten młody wojownik musi stawić czoła przysłanej z mroków kosmosu przedwiecznej sztucznej inteligencji. To karkołomne zadanie będzie ledwie początkiem drogi ludzkości. której kolejnymi etapami są kosmiczne bitwy. zniszczone galaktyki i … napotkani sojusznicy. To tylko dzięki tym ostatnim. szanse na przetrwanie wzrosną. ale tylko odrobinę.

Autor: Radosław Lewandowski

Cena: 14.90

Radosław Lewandowski: MP3


rzez które podejmuje się najwięcej błędnych decyzji. Przekonasz się. że pogłębiona analiza rynku nie jest rozwiązaniem Twoich problemów z inwestowaniem. Odkryjesz szereg mitów związanych z inwestowaniem. Nauczysz się myśleć w kategoriach prawdopodobieństwa. Zrozumiesz rzeczywiste znaczenie ryzyka i zaczniesz prowadzić swoje działania w oparciu o właściwie rozumianą „zasadę niepewności”. na której opiera się cały system spekulacji giełdowej. Odważ się grać i wygrywać!


Mark Douglas – jest aktywnym inwestorem i prezesem firmy Trading Behavior Dynamics. Inc.. która organizuje seminaria i programy szkoleniowe z zakresu psychologii inwestowania dla firm maklerskich. banków czy menedżerów zarządzających aktywami w wielu profesjonalnych organizacjach. Często przemawia na seminariach Dow Jones w Europie i na Dalekim Wschodzie oraz na wielu konferencjach dotyczących inwestowania. Prowadzi również stronę markdouglas.co

Kategoria: Ekonomia i biznes

Myśl jak inwestor

Jak skutecznie inwestować? Czy można kupić niezawodną strategię inwestycyjną? Dlaczego regularne sukcesy odnosi tylko niewielki odsetek inwestorów? Jak to zrobić. żeby zarobić?

  • Po pierwsze – przestań szukać najlepszej metody inwestycyjnej. genialnego doradcy albo poradnika. który dostarczy prostych i zawsze skutecznych narzędzi.
  • Po drugie – zrozum. że już masz dobrą strategię. a jedyne. co Cię blokuje. co nie pozwala Ci stać się częścią tych 5% efektywnych inwestorów. to Twój sposób myślenia podczas prowadzenia transakcji.
  • Po trzecie – przeczytaj tę książkę i poznaj psychologiczne podłoże odnoszenia sukcesów w sferze inwestowania.

Dzięki tej lekturze dowiesz się. jak przezwyciężyć głęboko zakorzenione przyzwyczajenia psychiczne. p

Autor: B. Wiseman

Cena: 9.90

B. Wiseman: MP3


Droga Wilka z Wall Street

Kategoria: Pozostałe

W filmie „Wilk z Wall Street” Jordan Belfort. w którego na ekranie wcielił się Leonardo di Caprio. stosuje System Linii Prostej Dotyczący Sprzedaży i Perswazji . by zmienić grupę nieudaczników. zarabiających poniżej przeciętnej. w skutecznych sprzedawców. którzy potrafią sprzedać wszystko każdemu. Tym razem Jordan zaprasza czytelników za kulisy. pokazując krok po kroku. jak odkrył nadzwyczajne techniki zdobywania wielkiego majątku z korzyścią dla siebie. swoich klientów i zespołów sprzedaży. Wszystkie te techniki. strategie i wskazówki zostały przetestowane i udowodniono. że sprawdzają się w praktyce.

„Umiejętności Jordana w szkoleniu i motywowaniu sprzedawców. niezależnie od ich miejsca na drabinie kompetencyjnej. nie mają sobie równych. Wśród personelu sprzedającego firmy Amcom zaszły natychmiast trwałe zmiany. a nasi pracownicy nigdy mocniej nie odczuwali sensu pracy zespołowej. Nie ma innego sytemu szkolenia sprzedażowego. który należałby do tej samej ligi.”

Tony Grist. były szef firmy Amcom

„Przesłanie Jordana Belforta nie tylko motywuje i inspiruje. ale stanowi także potężne narzędzie do osiągnięcia sukcesu. Poznanie jego strategii dochodzenia na szczyt powinno być obowiązkowe dla wszystkich!”

Brad Thomsen. były szef brokerów w Century 21 Real Estate Center

„Jordan jest jednym z najbardziej porywających i motywujących mówców na świecie. To. czego naucza o Systemie Linii Prostej. jest pierwsza klasa. Jeśli marzycie o tym. by dojść na szczyt jako sprzedawcy. nie możecie pominąć jego strategii!”

Craig Scoogie. dyrektor naczelny i wykonawczy NEXTDC

Autor: Jordan Belfort

Cena: 29.79

Jordan Belfort: MP3kosmetyczka skulsk, syn neptuna pdf, język rosyjski ćwiczenia pdf, kuchnia polska dla diabetyków, justyna tomczyk, słownik frazeologiczny pdf, nagroda nike 2016, schwarzenegger filmy, cukiernia pod amorem pakiet, robert nowacki, ojciec i syn bunsch, filmy porno do pobrania, wojciszke psychologia miłości pdf, konsorcjum tom 2 pdf doci, nauka szycia na maszynie książka, kamil pruban…