Pochyłe niebo. Tom 2. Pajęczyna

Pochyłe niebo. Tom 2. Pajęczyna Kategoria: Powieści i opowiadania Konsekwencje… Gdyby całkowicie przesądzały o tym. jakie decyzje podejmujemy. ludzki świat prawdopodobnie nigdy nie byłby uporządkowany. Ta myśl determinuje serię powieściową „Pochyłe niebo”. W tomie drugim trafiamy do małego. zgubionego w górach miasteczka. w którym rozgrywają się dalsze losy głównej bohaterki. Miało być dla niej chwilowym.…

Published by admin in19 grudnia 2017
Tagi: , , ,

Pochyłe niebo. Tom 2. Pajęczyna

Kategoria: Powieści i opowiadania

Konsekwencje… Gdyby całkowicie przesądzały o tym. jakie decyzje podejmujemy. ludzki świat prawdopodobnie nigdy nie byłby uporządkowany. Ta myśl determinuje serię powieściową „Pochyłe niebo”.

W tomie drugim trafiamy do małego. zgubionego w górach miasteczka. w którym rozgrywają się dalsze losy głównej bohaterki. Miało być dla niej chwilowym. niechcianym przystankiem bez perspektyw. jednak w jego dusznej atmosferze pełnej niedopowiedzeń i zagadek. Anita wbrew sobie buduje nowe relacje i więzy. Czy oplątana nićmi własnych i cudzych spraw odnajdzie w tym hermetycznym światku miejsce dla siebie? Nastrojowa opowieść spowija nas jak pajęczyna i nie pozwala oderwać się od książki aż do ostatnich stron.

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 14.90

Ewa Cielesz: MP3


ać się do jego powstawania? Co bardziej truje środowisko: diesel czy benzyna? Dlaczego wiele maseczek antysmogowych jest nieskutecznych? Czy wdychając zanieczyszczone powietrze będziemy żyć rok krócej? Jak działają tabletki antysmogowe? I czy Kraków ma najgorsze powietrze ze wszystkich miast w Polsce?

Ta książka to obowiązkowa pozycja dla wszystkich. którzy chcą wiedzieć więcej o najbardziej palącym i śmiercionośnym problemie sezonu grzewczego (i nie tylko)!

Kategoria: Autor

Jakub Chełmiński

ISBN: 978-83-66517-15-8

Cena: 9999

978-83-66517-15-8:


Mimochodem o chodzeniu

Kategoria: Poradniki

Poruszanie się o własnych nogach większość z nas traktuje jako czynność tak oczywistą. że w zasadzie się nad nią nie zastanawiamy. Okolicznościowa przechadzka. spacer z psem. wyjście do sklepu czy do pracy nie wydają się niczym spektakularnym i nie stanowią takiego wyzwania jak zdobycie najwyższych szczytów Ziemi czy podróż dookoła świata. Jednak ta na pozór prozaiczna czynność okazuje się świetnym tematem do głębszych rozważań. a historia chodzenia może być fascynującą lekturą.

Zebrane w tej książce fakty oraz przemyślenia pozwalają spojrzeć na chodzenie z szerszej perspektywy niż codzienne życie czy wynikające z ruchu zdrowotne korzyści. Historia chodzenia to także historia butów oraz specyficzne spojrzenie na sztukę. religię. ewolucję czy wojskowość – we wszystkich tych dziedzinach chodzenie odegrało i odgrywa ważną rolę. choć kontekst. w jakim się pojawia. bywa różny.

Kiedy i jak staliśmy się dwunożni ze wszystkim zaletami i wadami takiego stanu rzeczy? Jaką funkcję spełnia maszerowanie w wojsku i religiach? Czym i jak od wieków chroniono i upiększano stopy? Dlaczego lenistwo nieustannie odciąga nas od chodzenia? Którego ze znanych artystów. myślicieli. pisarzy czy filozofów owładnęła mania wędrowania? I w końcu: co jest tak pociągającego w chodzeniu. że już w trakcie lektury tej książki będziesz chciał rzucić wszystko i ruszyć w drogę?

„Niniejsza książka nie jest naukową rozprawą z jednej prostej przyczyny: nie jestem uczonym. Spiritus movens całości stały się nogi. nie głowa. Jako amator przechadzek starałem się zabrać jak największą liczbę faktów i ciekawostek. Nie wyczerpuję jednak tematu. bo nie jest to możliwe. Chcę. aby czytelnik w rozwijaniu wiedzy mógł iść (i iść i iść i iść…) własną drogą.”

fragment wstępu

Autor: Szymon Augustyniak

Cena: 34.90

Szymon Augustyniak: MP3


. Lindsey shares stories of her humble yet charmed childhood. humorous adolescence. life as a struggling musician. personal struggles with anorexia. and finally. success as a world-class entertainer. Lindseys magnetizing storyat once remarkable and universalis a testimony that there is no singular recipe for success. and despite what people may say. sometimes its okay to be The Only Pirate at the Party.

Kategoria: Autor

Lindsey Stirling. Brooke S. Passey

ISBN:

Cena: 9999

:


Kategoria:

:

Cena:

:


Żywioły Lukrecji

Kategoria: Powieści i opowiadania

Lukrecja – tytułowa bohaterka. która zdążyła już zdobyć serca czytelniczek w „Przebudzeniu Lukrecji” i „Owocach Lukrecji” – to wielbicielka zmysłowego życia i zdrowego odżywania. która dynamicznie rozwija swoją kulinarną pasję i rozkwita w miłości. Teraz staje przed nowym życiowym wyzwaniem: przygotowuje się do narodzin swojego pierwszego dziecka. Niełatwo pogodzić jej niepokoje i dyskomfort towarzyszące ciąży z rosnącym w zawrotnej prędkości zapotrzebowaniem na jej kulinarne warsztaty. Tymczasem nad życie miłosne nadciągają ciemne chmury – ukochany zdaje się mieć przed nią sekrety i coraz częściej gdzieś znika… Jak z nowymi wyzwaniami poradzi sobie bohaterka?

 

Jeśli tak jak Lukrecja uważasz. że zawsze warto podążać za marzeniami i wierzysz. że żywioły staną w końcu po twojej stronie. przeczytaj koniecznie tę książkę!

Autor: Laura Adori

Cena: 14.90

Laura Adori: MP3


mało energii życiowej. nie są w stanie przełamać strachu. niepewności i poczucia wstydu. Dlatego nie działają wcale lub szybko się poddają. nie doprowadzając spraw do końca.

Gdy jesteśmy chorzy. ciało zmusza nas do odpoczynku. Stajemy się rozdrażnieni. powolni. otępiali. W takim stanie nierealne jest podejmowanie wyzwań. pokonywanie własnych słabości czy ryzykowanie. Osłabiony organizm wycofuje się z trudniejszych aktywności. Na trochę wyższym poziomie energetycznym znajdują się przeciętni zdrowi ludzie. Mają więcej energii od chorych. ale również znacznie mniej od przebojowych osób. Naładowanie wewnętrznej baterii jest kluczowe. by wystartować. móc zrobić pierwszy krok.

Niższe pokłady energetyczne są prowokowane także przez umysł. Gdy mamy dużo negatywnych myśli. żyjemy przeszłością. jesteśmy negatywni w teraźniejszości i zamartwiamy się o przyszłość. wtedy osłabia się nasza życiowa bateria. By pokon

Kategoria: Poradniki

Pragniemy osiągać niesamowite rzeczy. wieść życie marzeń i być szczęśliwi. Dla większości ludzi to coś nierealnego. Ograniczeni przez brak wiedzy i strach. są więzieni w murach niepewności. które sami zbudowali. Pogrążeni we śnie. jednak wciąż żywi. Nieświadomi faktu. że skrywają w sercach najpotężniejszą moc w całym wszechświecie – siłę woli.

Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

Nasza wewnętrzna siła nie pochodzi z wygrywania. To nasze zmagania i przeciwności losu budują charakter. Kiedy przechodzimy przez trudności życiowe i świadomie decydujemy. że się nie poddamy. pokazujemy. kim tak naprawdę jesteśmy. Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń. To jest nasz cel.

 

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejszych i stań się niezwyciężony. Świadomie wzniecaj. potęguj i przejmij władzę nad ocho

Autor: Piotr Stankiewicz

Cena: 17.90

Piotr Stankiewicz: MP3barbara kosmowska dziewczynka z parku, książki do słuchania za darmo, superpamięć w 31 dni, po prostu historia pdf, sapkowski wiedźmin pdf, adam mickiewicz liryki lozańskie, rękopis z czyśćca, kiedy wybuchnie wojna, wieża świtu pdf, adam ringer, sapkowski wieża jaskółki, sposób na elfa pdf darmowy, audiobook mikołajek i inne chłopaki, parys książę, empik warszawa marszałkowska, asynklityzm tylny, wiedźmin droga z której się nie wraca pdf, anna sznajder, wspaniałe zwierzęta i jak je znaleźć, koko kurka, cassandra harris mężowie, kroniki burzowego światła, uprowadzona ksiazka, maria pawlikowska jasnorzewska nike…