Tylko martwi nie kłamią

Tylko martwi nie kłamią Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona. którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic. Wszystkie poszlaki wskazują na biznesowe porachunki. ale Hubert Meyer czuje. że sprawa może mieć związek z morderstwem sprzed 17 lat. Autor: Katarzyna Bonda Cena: 23.90 Katarzyna Bonda: MP3 Mr. Mercedes…

Published by admin in15 grudnia 2017
Tagi: , , , ,

Tylko martwi nie kłamią

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona. którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic. Wszystkie poszlaki wskazują na biznesowe porachunki. ale Hubert Meyer czuje. że sprawa może mieć związek z morderstwem sprzed 17 lat.

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 23.90

Katarzyna Bonda: MP3


Mr. Mercedes

Kategoria: Pozostałe

2015 Audie Award Finalist for Fiction and Solo NarrationMaleNow an AT&T Audience Original Series WINNER OF THE EDGAR AWARD FOR BEST NOVEL #1 New York Times bestseller! In a high-suspense race against time. three of the most unlikely heroes Stephen King has ever created try to stop a lone killer from blowing up thousands. ‚;Mr. Mercedes is a rich. resonant. exceptionally readable accomplishment by a man who can write in whatever genre he chooses’ (The Washington Post).The stolen Mercedes emerges from the pre-dawn fog and plows through a crowd of men and women on line for a job fair in a distressed American city. Then the lone driver backs up. charges again. and speeds off. leaving eight dead and more wounded. The case goes unsolved and ex-cop Bill Hodges is out of hope when he gets a letter from a man who loved the feel of death under the Mercedes’s wheels… Brady Hartsfield wants that rush again. but this time he’s going big. with an attack tha

Autor: Tom Phillips

Cena: 18.90

Tom Phillips: MP3


Lean management po polsku. O dobrych i złych praktykach

Kategoria: Ekonomia i biznes

11 i pół powodu. dlaczego lean. six sigma i kaizen nie działają

Każdy przedsiębiorca chciałby. aby jego firma potrafiła działać bardziej elastycznie. nie marnowała zasobów i obniżyła swoje koszty. Odpowiedzią na tę potrzebę jest koncepcja szczupłego zarządzania. która okazała się niezwykle skuteczna w firmach motoryzacyjnych. Po trzydziestu latach od spopularyzowania lean management. six sigma i filozofii kaizen te metody stały się podstawowymi narzędziami usprawniania procesów w firmach produkcyjnych i usługowych.

Niestety. próby adaptowania w przedsiębiorstwach koncepcji zarządzania w duchu lean często kończą się niepowodzeniem. Dlaczego tak się dzieje? Tomasz Król dostrzega jedenaście i pół przyczyny. które wymienia w swojej książce. Autor od piętnastu lat pomaga działającym na polskim rynku przedsiębiorstwom doskonalić się w duchu „szczupłego zarządzania”. W trakcie swojej pracy zetknął się z wieloma przykładami udanych i nieudanych wdrożeń koncepcji lean. Jest współautorem skutecznego systemu wdrażania. który również opisuje w książce.

Skorzystaj z jego doświadczeń i rad przed przystąpieniem do usprawniania własnego biznesu!


Autor: Tomasz Król

Cena: 34.90

Tomasz Król: MP3


Przesilenie

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Przesilenie to ostatnia część bestsellerowego cyklu Kwiat paproci. Słowiańskie bóstwa. pradawne obrzędy.

zazdrość i wielka miłość w tle!

Zbliżają się Dziady i dzień. w którym Swarożyc zażąda spełnienia danej mu obietnicy… Po gorącym lecie. pełnym tajemniczych morderstw oraz dziwnych wizji. Gosia nie pogardziłaby chwilą spokoju. Nic z tego. atrakcji jej nie brakuje. Mieszko – choć powinien podejść do tematu dojrzale (tysiąc lat do czegoś zobowiązuje) – za żadne skarby nie chce uwierzyć w swoje ojcostwo. Przyciśnięta do muru mama wyjawia Gosi sekret rodzinnej klątwy. A co z tożsamością jej ojca? Tego nikt nie chce jej zdradzić. Nawet Baba Jaga ma przed Gosią tajemnice. a na strychu ukrywa pokój pełen świec. Jeśli chodzi o Swarożyca. to wcale nie jest lepszy! Kręci się w pobliżu. zwodzi.

uwodzi. ale podać imię tego. kogo będzie musiała zabić. nie. tego już nie jest łaskaw zrobić! No i jest jeszcze pełen oczekiwań. milczący Weles. wystająca pod oknami Mokosz i pospolite mdłości… Uff. pierwsze tygodnie ciąży Gosi to zdecydowanie nie jest sielanka rodem z kobiecych pism. Bogowie. strach pomyśleć. jak to się wszystko skończy.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Nikomu nie powiem

Kategoria: Pozostałe

Trzymający w napięciu thriller psychologiczny bestsellerowej autorki Catherine McKenzie!

Co przytrafiło się Amandzie Holmes?

Dwadzieścia lat temu ciało Amandy zostało znalezione w łodzi na terenie posiadłości Camp Macaw należącej do MacAllisterów. Nikt nigdy nie został oskarżony o zbrodnię.

Teraz. po nagłej śmierci rodziców. już dorosłe rodzeństwo MacAllisterów wraca do tego miejsca. aby usłyszeć testament i zdecydować. co zrobić z atrakcyjną nieruchomością. Ryan. najstarszy z rodzeństwa. chce ją sprzedać. Margaux jeszcze się zastanawia. Mary najchętniej zostawiłaby wszystko tak. jak jest. Kate i Liddie – bliźniaczki – mają odmienne poglądy. A Sean Booth. dozorca. liczy jedynie na to. że gdy cała sprawa się zakończy. nadal będzie miał dach nad głową.

Sytuacja staje się jednak bardziej skomplikowana. kiedy zostaje odczytany testament. Wychodzi na jaw. że zawarto w nim pewien

Autor: Sir Arthur Conan Doyle

Cena: 29.95

Sir Arthur Conan Doyle: MP3


Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 8. List w butelce

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Kolejne przygody Emi i jej klubu

Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza na swoją pierwszą wycieczkę nad morze. Dzieciaki zauważają. że plaże i wydmy są bardzo zanieczyszczone. Postanawiają przygotować własny program edukacyjny. który zachęci turystów i mieszkańców okolicznych miasteczek do dbania o nadmorskie obszary. Podczas jednej z wypraw nad morze znajdują zakorkowaną butelkę z listem w środku. Okazuje się. że napisała go dziewczynka z sąsiedniego kraju. która bardzo chciałaby znaleźć przyjaciół… Przekonajcie się. czy Tajny Klub odszuka autorkę listu z butelki i jakie efekty przyniesie rozpoczęta akcja ekologiczna.

W serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn ukazały się: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Kółko hiszpańskiego. Na scenie. Akcje w wakacje. Źrebaki i rumaki. Śnieżny patrol. Poszukiwacze przygód

Autor: Agnieszka Mielech

Cena: 17.90

Agnieszka Mielech: MP3painted man, zakony rycerskie w średniowieczu, audiobooka, przekleństwa niewinnosci, eragon części, totolotk, ksiagarnia internetowa, sulamitka, lego complete saga, czego nie powie masa o polskiej mafii, łukasz orbitowski kult, upiorne działanie na odległość, moje lata na downing street, interpretacja tytułu przedwiośnie, skeksowie, życie podziemne mężczyzny…